Teletubbies

• Velká Británie Teletubbies

Alexandre

Teď už na to mám jiný názor, ale vím, že když sem byl malý tak mě to bavilo a rád jsem na to koukal a myslím, že i teď se to většině malých dětí líbí. ()

anela.sydarap

Toto dílko těžko hodnotit. Mým dětem se to líbí a já když na to pohlédnu obracím oči v sloup. Samozřejmě je to určený právě pro ty prcky, takže z 50% hodnotím za ně. Sečteno - podtrženo = 3* ()

kikikrikri odpad!

Žlutá si dala pudink, pak zase, pak zase a pak že měla ještě hlad tak znova, a rozuzlení bylo, že jí bolelo bříško. To trvalo asi 15 minut. No já čuměla :D ()

Dariuska

Být tak o 100 let mladší, tak možná dám i ty čtyři. Ale pamatuju si, že jako malé se mi to strašně líbilo... :D ()

FireTight odpad!

"Tinky Winky, Dipsy, Lálá, Pó!", "Tuli, tulíííí!"... Co k tomu říct víc. Vlastně jednu věc bych měl - kde udělali soudruzi z Velké Británie a USA chybu? Chudáci děcka, jejichž rodiče je na tohle nutí dívat. :( ()

czroman2

myslím, že 4* nebo i 5* je zasloužené, protože některé filmy je třeba hodnotit s ohledem na to, pro kterou věkovou kategorii byly vytvořené... z toho nekonečného opakování slov jsem se jako malý naučil anglicky a v 10ti jsem se učil česky :D takže pro mě se to stalo klasikou :) ()

josieaddms

Nechápu jak můžou lidi dávat odpad!!!! Teletubbies je jeden z nejlepších seriálů vůbec! Britové přišli s něčím naprosto originálním, zábavným, a vtipným! Já Teletubbies miluju, a milovala jsem je celý dětství, pamatuji si jak jsem na ně koukala už asi od dvou let! Opravdu nemám vůbec nic proti nim, a nejradši mám laa-laa. Skvělej seriál který ještě lidstvo teprve docení a bude se stydět za svoje nízké hodnocení. ()

Aleix odpad!

Toto servírovat malým dětem každé ráno mi přijde jako výplach mozku a nejsem si jist jestli to neuniklo z laboratoře hromadného ničení. Nehledě na to když se na to podívá dospělý při návratu z nočního tahu tak se zákonitě dostaví těžká deprese ! ()

Azog odpad!

Tak tohle je dost retardovaný ....a děti, co na to čučej, nedopadnou o nic lépe. Kvalitních pořadů pro nejmenší je sakra málo, ale lepší nic, než tohle.... ()

GoldHair

Úplně chápu všechno to negativní hodnocení, ale musíte se na to dívat z pohledu malýho dítěte a já když jsem byla malinká, tak jsem to žrala... fascinoval mě ten jejich svět a toužila jsem tam být :D Milovala jsem, když dělali puding a pak ho pili z těch mističek se zabudovaným brčkem :D Jediný co mě na tom seriálu děsilo bylo to sluníčko s tváří miminka. :D Teď když se na to podívám, tak akorát můžu civět s pusou dokořán, jak jsem se na takovou vymývárnu mozku jako malinká mohla dívat... :D ()

ZnalecH

Myslím, že je to pěkné vymazávání mozků, které podstoupila většina z nás. Určitě nás to hrózně bavilo. No, spíše jsme ještě nic neznali a i kdybychom si mysleli, že je to kravina, tak jsme to ještě nemohli říci. ()