Kamarádi Slim (Stephen Dorff), Otis (Clé Bennett) a Frank (Steven McCarthy) a jejich kamarádka Alex (Karen Cliche) mají v životě jedinou vášeň: rychlost. Na snowboardu i na bruslích se mění v partu, která vyznává maximální riziko: jejich heslem je rychlost a drzá odvaha. Proč své schopnosti neuplatnit k vlastnímu obohacení a zábavě jako bankovní lupiči? Nevšední kvartet zjišťuje, že díky svým schopnostem má šanci uniknout těžkopádné oficiální spravedlnosti. Plány čtveřice jsou stále odvážnější a jejich útěky stále smělejší. Slim vymyslí šíleně odvážný plán, který má všem vytřít zrak: podniknout pět po sobě následujících loupeží v pěti dnech se ziskem 20 milionů dolarů. A potom jít od toho... Jenže nic není tak snadné, tak se to zdá z nadhledu snowboardu. Kamarádi se musejí poprvé vážně utkat s policií - a s mafií! (oficiální text distributora)

BMAJTZ

Celou dobu jsem si myslel, že pude o zloděje vyžívající se v adrenalinových sportech. K tomu člověka navnadilo i prvních asi 5 minut, mno potom už je to jenom nudná slátanina s občasným zvratem. Samotný příběh je poměrně divný plný náhod a zloději se chovají jako partička amatérů. A taky je tu spousta naprostých hloupostí, například nejvíce do očí bijící bylo když skočili z mostu na padáku a z mostu je sledovali policajti. Nevím sice jak rychle se člověk na padáku dostane na zem, ale myslím že by policie měla sakra hodně času na to je chytnout. Zbytek je prostě jenom nuda a většinu scén a zvratů jste už taky viděli jinde. Mimochodem co jsem vážně nepochopil je přítelkyně hlavního hrdiny. Teda aspoň se tak představila, přesto si to její frajer rozdává s cizí ženskou. Mno vztahy jsou vyřešeny ve filmu fakt divně. ()

Kalper

Čistokrevné béčko. Nikterak originální příběh, pár slušných akčních scén a spousta hluchých míst. Naštěstí se to díky střízlivé stopáži filmu dá snést. Jen od Stephena Dorffa jsem čekal něco víc. ()

Ilhan

Při úvodních titulcích jsem si říkál: Hm, Gérard Pirés, to mi něco říká. Již na začátku filmu jsem si říkal, jak moc to připomíná Taxi, ale to spojení mi vůbec nedošlo, i když ten rukopis je tam jasně znát. Je škoda, že film sráží pár děr ve scénáři a naprostá neschopnost vzbudit nějaké napětí, i když se o to úzkostlivě snaží, protože již od začátku na člověka dýchne skvělou atmosférou a je prošpikován několik velice cool momenty. Stephen a Natasha sice tvoří na plátně skvělý tým, ale zbytek herců hraje nějaké druhé až třetí housle a tak to lépe prostě dopadnout nemůže. ()

Delaney

Slabší kriminálka s nepříliš důvěryhodnýma postavama, která se snaží budovat vše na adrenalinu a extrému, ale bohužel tak bídně, že je z toho taková roztahaná nenapínavá slátanina... 30% ()

zdenur

Sem čekal nějaký adrenalin na bruslích nebo free running a oni si tam celou dobu vozili prdele v autech. Strašná ptákovina. ()

Pořez

Kolik já takových filmů už viděl...? Ale tenhle měl tu smůlu, že ani do tolikrát obehraného příběhu nedonesl nic, co by ho odlišilo od ostatních a já si ho zapamatoval. Bída. Ale pokud vypnete, zase tolik nevadí. ()

Acrobat

Pires odišiel za oceán a vôbec to nedopadlo ako odpadové dno. Čo si však preniesol je zbesilé francúzske tempo, ktoré síce neškodí ale ani nevysvetľuje a nedáva čas pochopiť emócie. Všetko francúzske neotrelé zostalo, akcia na moste za použitia hudby je dostatočne surreálna a skvelá, ostatné je udica pre Dannyho jedenástku. TU si Dorff vystačí so štyroma a ide im to skvelé. Či sa oplatí šukať s políciou si každý odpovie sám. Musí to vidieť. Pomerne rýchla akcia na pozadí príbehu kríženého od Oceana po Bod zlomu. (videné 22.1.2019, Filmplus archív) ()

Nix

Už podle názvu jde očekávat, že to je béčko jak vyšité. Je tu spoustu honiček, akce a žádný příběh, jak to u takových filmů bývá zvykem. Ale o to jde ne? Celkem jsem s tím neměl problém, na jedno zhlédnutí je to celkem přijatelný. Ale nic víc od toho člověk čekat nemůže. ()

Shitonit

Vypnout mozeg a nechat se vláčet přebarevným dějem, našlapaným honičkama, vcelku dobrejma hláškama. Hloubku to nemá, naději na mé další shlédnuté též ne, pokud chcete něčím umlátit totálně vyjebaný sobotní odpolko, tak todleto může být klíďo to vono. ()

ab.dul

Nejsem náročný divák, takže na oddech film splnil svůj účel. Nechci ho vychvalovat, protože není taky moc co, jen jsem dostal dostačující béčkový film, nic víc, nic míň. ()

CrazymanM

Nevyhledávám příliš tento typ filmů,ale podle mě to bylo celkem dívatelné.Samozřejmě hodně nadsazené,ale mě se to nezdálo tak hrozné,jak tady ostatní hodnotí.Pro mě dobrý průměr,rozhodně pobaví. ()

Šak

Průměrné vcelku zábavné béčko, jehož výhodou je 83 minutová délka filmu a pár slušně natočených akčních scén. ()

kacmi

Nuž, je to ďalší z "heist" filmov, ktorého najväčšou slabinou je(ako to už tradične býva) deravý scenár. Ale čakal som rozhodne niečo horšie, ako som dostal. Podľa imdb.com mal film rozpočet 15 mil. $., a za tie peniaze mi to príde ako dosť veľa muziky. Ide to rýchlo, žiadne naťahovačky, fajn akčné scény, Stephen Dorff je dostatočne sympatický, N. Henstridge dostatočne sexi a záporák Bruce Payne je dostatočne záporný (Mám pocit, že v živote nehral kladnú postavu, takže už má aj dosť nacvičené), akurát Steven Berkoff s elvisovskou parochňou mi pripadal trochu otravný. ()

Imouse

Film je to nudný, bez spádu, s průměrnými hereckými výkony a rádoby zamotaným dějem. I když je to Kanadsko-Francousko-Britský film, tak nahony páchne německým krimi brakem, který je tak populární na TV prima. ()