Ve chvíli, kdy Maddie (Lawrence) hrozí ztráta rodného domu, narazí na lákavou pracovní nabídku: bohatí úzkostní rodiče hledají někoho, kdo by se „dal dohromady“ s jejich devatenáctiletým synem Percym, než začne studovat na vysoké. Maddie však ke svému překvapení brzy zjistí, že u podivína Percyho není nic jisté. (Falcon)

bourec

Čekal jsem něco, co se nakonec na plátně neodehrálo. Ani rozzívená taškařice, ani bláznivá komedie, ani šílená romantika. To třetí hlavně proto, že ústřední dvojice k sobě minimálně pasovala. Ty další dvě se ale klidně mohli uskutečnit. Bohužel film působí nedotaženě, a jedinej přitažlivej článek je Jennifer. Trochu zklamání. 50%. ()

T2

║Rozpočet $45miliónov║ Tržby USA $50,425,720║ Tržby Celosvetovo $85,121,295▐  Tržby za predaj Blu-ray v USA ║ Tržby za predaj DVD v USA ║ Po malej odmlke v posledných rokoch je to celkom slušný návrat Jennifer Lawrence. Aj keď v dosť bláznivej miestami dosť uletenej komediálnej polohe. V celku je to šlahlé šablónou ale Jennifer si to vie ustáť a upútať, keď treba vie pritlačiť na pílu a neváha dokonca sa aj úplne telesne odhaliť. Trošku mi tam nesedí ten prechod tónu z komédie na takú romantickú melodrámu a do toho stále pchané tie bizar uletené komediálne nápady. Prevažne to našťastie ale berie a baví, vďaka spojeniu sveta tínedžerov a skoro dospelej bláznivky v úzkych. /65%/ ()

Arsenal83

Stupnitsky je známy ako jednotka stupidity, tu to našťastie úplne neprehnal, hoci sexualizácie tu bolo dosť a divím sa, že tak kvalitná herečka ako Lawrence sa dala nemyslím polohy komediálnej, to nevadí, ale napríklad do zbytočnej scénky, kde len ide o jej nahotu, no vtipná scénka to vôbec nie je. Asi marketing, veď za peniaze bobor nezhorí. Chémia medzi postavami ťažko uchopiteľná, pretože holobriadok na také ešte nedorástol a Jennifer by mala pozrieť späť do rodného listu a pochopiť, že na botox je ešte skoro. Inak sa niektoré scénky vydarili a iné boli nevkusné. Na Stupnitského ale aj tak ešte pozerateľné dielo o vykoľajených ľuďoch. ()

Xmilden

Nikdy jsem to tak nevnímal, ale Jennifer Lawrence JE kočka. Tahle role ji navíc v kariéře pomůže, protože sestoupila mezi prostý lid, udělala ze sebe sexuální objekt a snaží se sbalit synáčka prachatých rodičů, aby od nich za odměnu dostala auto, které nutně potřebuje. Humor mohl být určitě i drsnější, ale pár momentů tady J.Law předvede. Samozřejmě že se z toho vyklube romantická komedie jako vyšije, ale já jich v poslední době zase tolik neviděl, takže jsem tu limonádu zvládl. Hlavně to netrvá dvě a půl hodiny a není to z dílny Netflixu. 60% ()

vydumnica

No Hard Feelings ma ako oddychová (našťastie tu nie je napísané romantická) komédia milo prekvapila. Pozrela som si to zo zvedavosti a preto, že v hlavnej úlohe môžeme vidieť veľmi dobrú herečku Jennifer Lawrence. Keď som sa dozvedela o jej novom projekte, trochu ma aj prekvapilo, že sa na takýto film dala. Je to vlastne viac než komédia, je to tak trochu aj dráma. Keď si rodičia najmú zrelú ženu, aby im zviedla mladučkého a ešte neskúseného syna, je to podľa mňa buď kruté alebo aj pritiahnuté za vlasy - prečo by to robili?! S tým absolútne nesúhlasim (sama mám dvoch synov - ešte sú malí), no odhliadnuc od témy je to veľmi pekne natočený film. Páčilo sa mi to. Len nečakajte nijakú romantiku. Vtipné to je. Moja najobľúbenejšia scénka je tá, ako si chlapec nalieva víno a pije ho ako vodu :-). 65%. ()

• Okrem toho, že je Andrew Barth Feldman herec, je taktiež aj hudobník a spevák. Vie hrať na klavíri a gitare. Skladbu "Maneater" zahral vo filme on sám. (Dominik 261)
  • Zápletka filmu je založena na skutečném inzerátu z Craigslistu, který Gene Stupnitsky obdržel od producentů a rozhodl se jej zfilmovat. (figgo jr.)