Ve chvíli, kdy Maddie (Lawrence) hrozí ztráta rodného domu, narazí na lákavou pracovní nabídku: bohatí úzkostní rodiče hledají někoho, kdo by se „dal dohromady“ s jejich devatenáctiletým synem Percym, než začne studovat na vysoké. Maddie však ke svému překvapení brzy zjistí, že u podivína Percyho není nic jisté. (Falcon)

LEFTFLANK

Ďalšia stupídna vec zlyhavajúca na stupídnom scenári. Keby nie Jen, tak napálim odpad a nie, nie je to kvôli tomu že je nahá, lebo vlastne ta scéna mohla byť kľudne vystrihnutá a príbeh nijak nestratí. Práve naopak, je mi jej ľúto, že v takej srágore hrala. Postava Percyho je na päsť do ciferníka a to dokonca aj na konci. Smiešne je, že o pár hodín zhodou okolností sa mi v telke dostalo konca Nevesty na úteku a teda, ty voe serte na dnešné romcomy.Pustite si klasiku spred 2010. Nechápem ten Boom okolo Miluje ma, nemiluje ma (2023) ale nevadí. Za pár mesiacov si aj tak na to nikto nespomenie. ()

darius1706

Kdo tu na ČSFD někdy nesepsul Jennifer nebo nějaký film s ní, jakoby ani neexistoval, včetně mě. Ono je to i tak nějak zasloužené pro někoho, kdo si vybudoval jméno mizerným výkonem v kokotině, jako jsou Hunger Games. Tehdy mi byla vyloženě protivná. Dodnes nechápu, že se to mohlo někomu líbit. Nicméně od té doby uteklo poměrně hodně vody a já umím ocenit nějaký progres. No a tak tedy máme film Nic ve zlým. Na Oscara to asi nebude, i když občas tam vyhraje ledacoss, ale jinak je to celkem milá ptákovina, která v první části dokáže i celkem rozesmát, zatímco druhá část je spíše asi drama. Každopádně obě hlavní postavy si sedly, když se oprostím od toho, že scénář byl přitažený za vlasy a připustím, že se to takhle mohlo stát, tak jsem jim ty jejich eskapády celkem věřil (no, jízdu na autě fakt ne, ale ten zbytek...). Nahá scéna byla fajn, ne proto, je dneska problém vidět nahou ženskou (spíš je problém nějakou nevidět), ale sem to prostě sedlo, i když ta bitka byla hodně přitažená, ale i tak pobavila. A ano, na Jennifer se hezky koukalo, protože je to prostě taková normální buchta (v dobrým), nevypadá plastově (což je dneska téměř zázrak a takový pohled o to více potěší) a čím dál víc mám z jejích filmů dojem, že si ze sebe umí udělat legraci. Prostě jinak řečeno je mi jako herečka víc a víc sympatičtější. Chápu, že se film nemusí líbit každému, ne každý navíc asi kousne i ten rychlý přechod z komedie do řešení palčivějších životních otázek, ale mně sednul. Na plný počet to nebylo, ale ty čtyři hvězdy dávám s poměrně klidným svědomím. ()

Pohanka.T

Těžko hledat něco, co se mi na filmu líbilo. Námět je od začátku do konce hloupý. Jennifer Lawrence role úplně nesedla, Andrew Feldman má aspoň špetku charismatu, ale dohromady to prostě neladí. Absolutně nesouhlasím s tím, že by mělo jít o komedii. Za celý film by se daly momenty, které mi přišly aspoň úsměvné, napočítat na prstech jedné ruky. Tohle nebyl můj šálek kávy. ()

Sejkorka

Jasně, nic ve zlým. Poměrně nový film s kráskou Jennifer. Koukal jsem kvůli ní, takže dva údaje: V únoru 2022 se LJ narodil syn / Natáčení začalo koncem září 2022. Takže cca půl roku po dítěti ukazuje zde své vnady naplno. Klobouk dolů. Její postava je celkem sympatická, prostořekost ji zdobí. Jinak ale docela bída. 50%, 2* z toho jedna za výše zmíněné - jak píše Verbal - 2 minuty. ()

3anitram

Rozhodně to nebylo nijak zlý, ale ani úplně super. Jennifer mám ráda. Komedií bych to asi nenazvala, mělo to pár moc hezkých a smutných momentů, těch fakt vtipných méně. Ale jo, příjemná podívaná. ()

Kayzeer

Dívat se na to, jak JL vypadá a hraje, je příjemné. A to je tak asi vše. Povrchní scénář, který nás nepustí nikam hloubeji, než ke stehnům hlavní hrdinky. ()

kusl

V půlce filmu jsem ztratil pozornost a šel jsem si uvařit oběd. Co říct, Jennifer mám rád, snažila se ten film trochu vytáhnout, ale nějak to neklaplo. Užil jsem si bitku na pláži, má moc pěknou postavu..pokud to teda byla ona. Jinak je to ale místy až trapný. Jsem zklamán. ()

k.rakonos

Pohodová a vtipná komedie a samozřejmě krásná Jennifer k tomu. Včetně dobrých hereckých výkonů, kamery, i hudby. Za mě spokojenost. ()