Ve chvíli, kdy Maddie (Lawrence) hrozí ztráta rodného domu, narazí na lákavou pracovní nabídku: bohatí úzkostní rodiče hledají někoho, kdo by se „dal dohromady“ s jejich devatenáctiletým synem Percym, než začne studovat na vysoké. Maddie však ke svému překvapení brzy zjistí, že u podivína Percyho není nic jisté. (Falcon)

šakal007

Kterej devatenáctiletej kluk by si nepřál o něco starší přítelkyni? Přesně tak začíná film Nic ve zlým. Jenže Percy má trochu smůlu, třicítku Maddie mu najali bohatí rodiče, aby se otrkal, než nastoupí na vejšku... Vlastně jsem nečekal víc než víkendovou letní komedii, ale dostal jsem bonus - svěží vtipný příběh. Pochopitelně s happy endem. Takže vřele doporučuju. ()

Toshio

V rámci teambuildingu jsme s kolegy a klienty navštívili ve čtvrtečních dopoledních hodinách tento podivný snímek o jakési milfce balící pro prachy mladého židovského chlapce. Film, který bych já sám už kvůli plakátu ani nezapnul, se nakonec dal jakž takž přežít. Ale chválit rozhodně nemohu. Už jen proto, že v prvních dvou minutách bylo naprosto jasné, jak to celé dopadne. ()

groz122

Příběh není originální a je plný klišé, ale zároveň je vtipný a s dobrým spádem. Film má navíc příznivou stopáž, což je také velmi příjemné. Mít hereckou hvězdu oceněnou Oscarem takovém filmu mi přijde trochu škoda. V podstatě je to celé jedna velká One Woman Show Jennifer Lawrence (nar. 1990, USA). V porovnání s Terapie láskou (2012) se však jedná o výrazně horší počin. Jako celek je to zábavný snímek, ve kterém ale nevidím nic víc, než jen pubertální vtipy, které stačí vidět jednou. ()

noizcore

Svěží romantická komedie, která potěší několika drsnějšími fóry. Bohužel ke konci ztrácí dech a nevyužije tak plně svůj potenciál. 6/10 ()

pushover

Příjemná letní feel-good komedie, která není blbá. Gene Stupnitsky se za ty roky vypsal a je to znát. Jennifer Lawrence to utáhne v pohodě, Matthew Brodericka jsem vůbec nepoznal. ()

Ex_Machina

Čo by som v 19-tke dal za to, keby po mne šla o 10 rokov staršia žena ako je Jennifer Lawrence a nech by som bol akékoľvek poleno, nič by ju v jej úsilí neodradilo... Prvá polovica filmu je veľká sranda, druhá trochu stráca dych a mení sa na vzťahovú drámu. Celý film ťahá výborná Jennifer, zvyšok pri nej pôsobí ako komparz. Komediálna poloha, no nie len tá jej ide na jednotku. ()

RedRose

Tohle bylo slabé... Fakt ano... Jennifer se snaží, co ji síly stačí, to se jí musí nechat (scéna na pláži byla opravdu nečekaná), ale z mizerného scénáře nevytříská skvělý film ani špičkový režisér, který tady taky nebyl... Takže se to celé potácí do podprůměru... ()

oldy

Lehce nadprůměrná komedie. Prvni pulka byla lepší. Jedine co mě překvapilo,byla naha scena s Lawrence na plaži :D Nečekal jsem,že ji uvidíme bez oblečeni.  6/10 ()

papadoce

V prvých 90 sekundách, som spoznal svoj nedávny život a moje miesto v ňom. V druhých 90 sekundách Jennifer predviedla ženský rozum. Inak sa jedná o nenáročný masturbačný materiál s jednou z tých žien, ktoré sa v súkromí nechajú nafotiť so semenom na chrbte a potom sa čudujú, že fotky kolujú svetom. Milý príbeh o prostitútke a mentálne retardovaných bohatých rodičoch, ktorí svojej tesne dospelej ratolesti chcú tú prostitútku dopriať. Hodne neobvyklý príbeh, len čo je pravda. Bolo to ale celkom vtipné a jediné čo tomu chýbalo bolo, aby Jennifer vytasila detailnejšie svoju číču. Inak to malo ten správny mongoloidný šmrnc s eRkovým nábojom. Tá pesnička o nej bola úžasná. Proste prekrásna. A podobnosť … čisto náhodná. “Mal som taký hlúpy nápad, že ma máš vážne rada.” ()

TOMEK17

8/10. Je zřejmé, že tato dívka může dělat cokoliv a vidět ji v plném komediálním filmu jí umožnilo předvést své skutečné komediální kousky, a ty rozhodně má. Vždy jsem ji považoval za zábavnou v reálném životě - v rozhovorech, segmentech atd., a zjistil jsem, že má až velkou komediální osobnost, takže je na čase, aby byla svým skutečným já ve filmu. Příběh sám o sobě není nic, co bychom ještě neviděli, ale veškeré obsazení a herecké výkony byly na jedničku, stejně jako režie, kamera a hudba. Tempo bylo perfektní v tom, že 103 minut běhu uteklo jako voda. Bylo tam mnoho okamžiků, které se nahlas zasmály, zejména z Lawrencových dovádění, a to je to, co dělalo tento film mnohem příjemnějším. Kromě komedie jsou zde i některé momenty, které zahřejí srdce, které tomuto filmu dodaly extra nádech. Nedělalo by mi problém se na to dívat znovu, zvláště s přáteli a vypnutým mozkem. ()

SilentMemory

Celkom dobre zo začiatku som sa fakt z chuti zasmiala. Druhá polovica už nebola tak doladená a slúžila iba k akémusi realistickému uzavretiu deja. ()

Dejvecd

Nie som zrovna človek, ktorý by si len tak pozrel nejakú komédiu s Jennifer Lawrence, vlastne celkovo by som si len tak nepozrel hocijaký film s Jennifer Lawrence, preto som prekvapený, že som sa k tejto novinke dostal. Neočakával som veľa. Námetom to znelo zaujímavejšie ako 99% iných dnešných komédií, avšak neveril som, že to reálne bude niečo stojace za pozornosť. A z časti sa to vyplnilo. No Hard Feelings je zbytočne rozťahaná (tým pádom celkom nudná) rádoby komédia. Zasmial som sa pri celom filme tak raz max. dvakrát, a to nie preto, že by sa jednalo o ďalšiu cringe komédiu chrliacu na diváka silený a otravný humor, vôbec. Tu som mal skrátka pocit, že ten humor ani vôbec nebol, alebo možno bol, ale drvivú väčšinu času som nemal ani ten pocit, že tu by som sa mal zasmiať, alebo niečo. Jennifer Lawrence hrá rovnako nesympatickú postavu ako je ona sama. Na divákove emócie vlastne atakuje len Andrew Berth Feldman, ktorý má pred sebou svetlú hereckú budúcnosť. On a ešte pár zaujímavých a dobrých dejových rozhodnutí a scénok z tohto filmu robia niečo čo by mohlo zaujať decentné množstvo divákov, ale mňa nie. // Nie je to katastrofa, ale nie je to ani nič čo by som niekomu odporučil. 3/10 Jennifer Lawrence je jedna z posledných ľudí v Hollywoode, od ktorých by som potreboval ponaučenie o privilegovaných bohatých ľuďoch. ()

Cermicek

Já ti nevim. Asi jsem strašně moc chtěl, aby to dopadlo..už kvůli Jen, kterou zbožnuju a nebojim se to přiznat! A podle společenských předpokladů bych tu měl přece vlastně plesat a skákat radostí, páč tu Jen přeci je "fully front naked", tak na co víc si kua můžeš přát? Jako jo, kdybych chtěl pohonit, tak asi dobrý, ale 1) na to mám lidi a případně jiný kanály, 2) od dobrýho filmu čekám trochu víc..🤷‍♂️. Neberte mě špatně, Jen je pořád "hot as hell" a jen díky tomuhle aspektu tenhle film ještě stojí, ale ten zbytek je bohužel velký špatný. Pár vtipům se možná i zasmějete, ale jinak to celý působí hodně lacině, hloupě a k Jen až nedůstojně. Komedie = možná. Drama = určitě ne. Přesah (jakože si Maddie díky týhle zkušenosti hodně uvědomí a vlastně všichni jsou nakonec happy jak dva grapy??) = nenechte se vysmát!! ()

LdaVinci

Strašně svěží komedie, u které jsem se několikrát upřímně zasmál. Někdy sice absurdní, ale myšlenka skvělá. A Jennifer je fakt hodně hodně sexy a hraje parádně. Samozřejmě nezaostává ani zbytek ansámblu. ()

Mire

Príjemná záležitosť, naviac Jennifer Lawrence je riadna kočka a báječne to ťahá od samého začiatku. I keď by som sa pokojne zaobišiel aj bez tej plážovej "full frontal" scény :) Zabite ma, ale z tohtoročných filmov beriem nenáročný No Hard Feelings viac ako vyhajpovanú Barbie či Oppenheimera. ()