Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ve chvíli, kdy Maddie (Lawrence) hrozí ztráta rodného domu, narazí na lákavou pracovní nabídku: bohatí úzkostní rodiče hledají někoho, kdo by se „dal dohromady“ s jejich devatenáctiletým synem Percym, než začne studovat na vysoké. Maddie však ke svému překvapení brzy zjistí, že u podivína Percyho není nic jisté. (Falcon)

Videa (2)

Trailer 4

Recenze (162)

filipvrbik 

všechny recenze uživatele

Spíš než komedie je to drama s komediálními prvky, a je to moc hezký film. Jennifer Lawrence a Andrew Barth Feldman jsou správně ujetá dvojka, je to milé, je to vtipné a hlavně to není předvídatelné ( ano samozřejmě se provalí, že je Maddie najatá rodiči), ale jinak to vůbec nepoužívá zažitá klišé, takže se mi to hodně líbilo, snad jen, že jsou tu celkem hluchá místa, ale naštěstí je to krátké, takže to nevadí... Zde si dovolím připomenout, že je mi 42 a s nikým jsem nechodil, stejně jako Percy, nu což, asi by o mně taky měli natočit film.. Tak dost sebelítosti, silné čtyři hvezdy...80% ()

BoPo 

všechny recenze uživatele

Keď sa oscarová herečka rozhodne natočiť komédiu, tak by Vám mala nad hlavou blikať veľká červená kontrolka s nápisom SER NA TO! Ja som ju odignoroval a dostal som to, čo som si absolútne zaslúžil. Zápletka sa na prvý pohľad tvárila, že bude útočiť trapno humorom a telesnými tekutinami. Je to tam, ale Jennifer Lawrence by predsa nemohla nezažmurkať na svoju oscarovú poličku. Takže je tam nasáčkové existenčné drama, traumata z minulosti, strach z budúcnosti a vzájomný rozvoj osobností. Že si sa tam porvala na pláži v Evinom rúchu je fajn, cením, ale prečo si potom u postelovej scény mala podprdu a duchnu až po čelo? To presne vystihuje tento film. Nevie čím chce byť. Ani komédia, ani drama. Paskvil v ktorom sa odohráva miestami strašne násilné vytváranie chémie medzi postavami. ()

Reklama

viperDavid 

všechny recenze uživatele

Když jsem viděl Jennifer nahou, přišlo mírné zklamání. Ta bohyně není tak úplně bohyně. Spíš je to bobr převlečený za bohyni. No jasně nevěřím, že v reálu tak má takový porost, ale ani prsa najsou tak dokonalé, jak by člověk čekal. Jo a k filmu, až na píseň v restauraci celkem průměrný snímek, který ale nad míru pobavil, takže musím hodnit kladně. ()

jefff 

všechny recenze uživatele

Po delší době komedie, která mě fakt bavila. A je hrozná škoda, že někdy v poslední třetině se scénárista zasekl a nedokázal příběh vést nějak zábavněji. Navíc když se jedná o humorné momenty, tak film funguje skvěle a ani to nemusí být ty erkové. Ale když se snaží být vztahovým dramatem, tak tam schopnosti napsat a natočit fungující drama naráží na své limity. Lawrence role sedla, byť bych si ji uměl představit i lépe zahranou - Lawrence působí až moc sebejistě a zdá se mi, že každou další rolí jsou její schopnosti omezenější, než aby tomu bylo naopak. Celkově jsem se bavil a po dlouhé době mě překvapil Broderick, kterého už jsem v kině asi nečekal. ()

angel74 

všechny recenze uživatele

Konečně někdo natočil komedii, která nemá stokrát omílanou zápletku. Třebaže je založena na skutečném inzerátu z Craigslistu, působí dost nepravděpodobně, z čehož ovšem pramení celá řada úsměvných situací. Chlapi budou nejspíš obdivovat vnady Jennifer Lawrence, zatímco mě nejvíce zaujal talentovaný Andrew Barth Feldman v roli nezkušeného mladíka Percyho, jenž se snaží vymanit z područí svých rodičů. Za skvělý bonus se dá jistě označit hudební složka filmu, v níž dominuje píseň Maneater v nezaměnitelném podání Andrewa. (70%) ()

Galerie (12)

Zajímavosti (10)

  • Jennifer Lawrence musela byť dva dni úplne nahá pri natáčaní scény bitky na pláži, a to aj pred očami celého filmového štábu. (Muel)
  • Jennifer Lawrence prezradila, že sa jej v štábe mnohokrát pýtali, či si je ohľadom nahej scény istá a či určite nechce dablérku. Na to povedala: "Ani mi nenapadlo použiť dablérku. Brala som to ako zábavu." (Arsenal83)

Reklama

Reklama