Ve chvíli, kdy Maddie (Lawrence) hrozí ztráta rodného domu, narazí na lákavou pracovní nabídku: bohatí úzkostní rodiče hledají někoho, kdo by se „dal dohromady“ s jejich devatenáctiletým synem Percym, než začne studovat na vysoké. Maddie však ke svému překvapení brzy zjistí, že u podivína Percyho není nic jisté. (Falcon)

Kushina

Tohle byl moc fajn příjemný film, sympatické postavy, hezký příběh. Taková hezká rodinná komedie pro teens. Why not. 60% ()

sirjohn

Čisté 3,5 hvězdy. V této kategorii "kvality" filmu z určitého B-éčkového pohledu nejde dát víc. Humor Jennifer na začátku vydařený, film obohacený o emoce, kde ve výsledku celé zmatené přeskakování z dramat byl pohled na pubertální období příjemné vydařený. Tento film by mohl být tak lehce průměrně špatný a klasicky nudný. Díky většině vydařených momentů - nebyl. Doporučuji. ()

Stifmeister

///   Premisa dobrá, provedení bohužel horší. Toto si odnáším po zhlédnutí filmu "No Hard Feelings". Očividně Jennifer Lawrence má své špičkové role již za sebou a vrhá se spíše do klasických a nudnějších rádoby komedií, kterých vidíme na plátnech každým rokem spoustu. Opravdu veliká škoda jejího potenciálu. To samé bych mohl říci i o příběhu tohoto počinu, který mohl být daleko lepší, a tím i moje hodnocení vyšší. Nebýt zakončení a celkového napsání postav (věk, vztahy, souvislosti,...), film mohl skončit naprosto jinak a třeba by mne oslovil lépe, než tak, jak nám byl předveden. Jediné, co se mi líbilo, i přes věkový rozdíl herců, je jejich chemie, která byla věruhodná. Uvidíme, co nám dalšího herečka předvede v budoucnu, i když nám de facto již zde "ukázala vše", co mohla. |4.5/10| ()

Tomko87

Realne je to za 3* Príjemná a vtipná štipľavá komédia. Krásne bolo vidno ako si to Jennifer užívala. Noo a keď sme u nej, bodík hore za ..tú scénu. Kriste hockde by som to čakal, ale prave tu ? ... ()

yourhead

Dalo se to přežít bez nutkání to vypnout. Mělo to potenciál na kreativnější využití této taškařice. Bylo to sexy jako dva puberťáci v ložnici s telefonama. Jedna hvězda navíc čistě za Jennifer. ()

bonovox

No Hard Feelings je pohodovým filmom, ktorý v priebehu pozerania dokáže prekvapiť zmenou žánru či vyznením. Jennifer v hlavnej úlohe super, palec hore za hlavne už teraz kultovú scénu na pláži, poteší aj výkon mladého Feldmana (hlavne klavírna scéna v reštaurácii je perfektná). Celkovo mierne nadhodnotím na 70% ()

F2003F

Omnoho zábavnejšie, pútavejšie a bez priamočiarej naivity než nedávne Anyone But You, ktoré citeľne stavalo hlavne na sexappeale a vonkajšej kráse hlavnej herečky, čo sa ani pri danom obsahu nedalo inak než očakávať. NHF ma tým naopak pomerne dosť prekvapilo a zabodovalo po každej stránke lepšie, najmä vhodne poslúžilo odhľahčujúco. Jennifer klasicky výrazná, aj keď jej poznateľne chýbalo z pozadia správne smerovanie pôsobenia výkonu na aký sme zvyknutí a mám silný pocit, že komplet nude scéna je jednoducho pre dej navyše a prišlo na ňu len aby sa vzbudila aspoň nejaká kontroverzia. Partner sa do príbehu výzorovo celkom hodil a hraním ani nič zvlášť nepokazil, ba dokonca pomáhal vzbudiť dojem, že medzi dvojicou prebieha fajn chémia, ale dostať tam napríklad Michaela Ceru išlo by určite o väčší úlet (minimálne vizuálne). ()

sammikk_

Ve svém žánru takřka špička, je to vtipný. Humor neni zaseklý tak jak už to v dnešní době bývá, a je to humor který sedne bych řekl. Jennifer je fakt dobrá a i Andrew ušel. Příběh neni plochý jak to u těchto projektů bývá ale má i lowkey hloubku. Je to fakt povedená komedie! 80% ()

gogo77

10/10... jedna z najlepsich komedii aku som za poslednu dobu videl ... namet trosku priehladny ... bohati rodicia najmu svojmu "divnemu" introvertnemu synovi starsiu babu ktora ho mo zbalit a zaucit do socialneho zivota este skor ako pojde na vysku ... no samozrejme najdu JL ktora je uplne protivna a jej postavu som az dokonca uplne neznasal ale ako zmeni mlademu zivot bolo naozaj skvele ... nastastie to nebola jedna z tych trapnych hajzlovych komedii ale skor dramedy o tom ako aj 19rocny chalan moze pomaly dospievat a mat uplne ine priority ako jeho hlupi vrstovnici ... vrelo odporucam .... a skvely Andrew Barth Feldman 👍 ()

JakubAkurat

Tento film je neskutočná blbosť, ale priznajme si úprimne, že niekedy je to presne to čo práve potrebujeme. Navyše Jennifer Lawrence je tu úplne perfektná a rola jej prekvapivo sadla výborne. Sympatickí sú aj ostatní hereckí predstavitelia a príbeh baví svojou absúrdnosťou a skvelými aj keď trošku trápnymi vtipmi. Treba aj uznať, že ide o celkom originálny námet, ktorý príjemne osvieži. ()

BIG.NINE.CF

Fajn oddechovka. Jennifer sice není žádná MILF ,ale pro puboše dobrý a kdo jí chce vidět nahou, tak je tohle shlédnout povinnost. Jo a mezi stehna se taky počítá! :D ()

soukyd33

Otázka: Vážně tam byla nahá? 🤔 Jennifer Lawrence zde hraje excelentně, a neustálá je středem pozornosti diváka. Zábavné to je, ale jen na začátku. Pak se to velmi změní, a dojde k otevření citů. Zajímavý scénář, a ještě zajímavější konec. Scény super. Prostorový zvuk výborný. Hudba dobrá. Poznámka: Myslím si, že tento film nevidím naposledy. Hvězdiček 4 ()

diax3

Když jsem shlédla upoutávku, pomyslela jsem si, že Jennifer Lawrence v komedii s touto myšlenkou je něco jako záruka dobré zábavy. Pak byl na filmu bratr v kině, načež ho zhodnotil: "čekal jsem to vtipnější." Což mě přesvědčilo, abych od svých velkých očekávání upustila. Jenže - kdo ví, možná i kvůli tomu - jsem pak byla překvapená, že bratrovo hodnocení bylo sice trefné, ale ne proto, že by byly všechny pokusy o komično slabé, nýbrž proto, že v jádru snímku nejde o vtip, ale o něco hlubšího. Překvapení tedy velmi příjemné. ()

Polux

6/10 | Škoda, v podstatě veškeré zásoby munice (vtipné, dojemné nebo dramatické situace) se vystřílely hned při průzkumu bojem (trailery) a na samotnou bitvu (film) toho z pohledu momentu překvapení (diváka) už moc nezbylo. Už při trailerech jsem tušil, že to stran avizované "necenzurované" explicity všeho druhu v samotném filmu asi nebude zdaleka tak "ostré & žhavé" (ehm:-)) a spíše než ve stopách teen sexcomů se tady půjde cestou feel-good komedií s příměsí osvědčených coming of age témat, přičemž úlohu "zakázaného ovoce" bude ve filmu namísto nahotinek (kohokoliv) a dalších souvisejících aktů (s kýmkoliv) představovat spíše nevybíravá mluva. A také že ano, ale vlastně to ničemu nevadí. | Jelikož Lawrence má ve filmu svůj sex faktor nastaven na maximální level a jisté překvapení si pro diváky přece jen přichystala (paradoxně dotyčná scéna svou přímočarostí působí vedle starosvětsky krotkého zbytku filmu skoro až nepatřičně, nicméně kudos za předvedenou full frontal odvahu, ať už je to skutečně Lawrence nebo jen její body double:-)), Feldman přesně trefuje polohu sympatického nerda a beznadějného losera v jedné osobě, většina v trailerech předem vyzrazených trapno-humorných situací je fajn, tvůrcům se po většinu času daří budovat správnou feel-good atmosféru a po příběhové stránce se divák dočká všech žánrových náležitostí, které od podobných historek očekává. | Bohužel se už ale nedočká vůbec ničeho navíc nad rámec zvolené žánrové škatulky a co všechno se ve filmu postupně stane a jak to se všemi zúčastněnými nakonec dopadne dokáže divák odhadnout dlouho předem (a mýlit se nebude). Ve svém předchozím, podobně nekorektně humorném, počinu Good Boys se Stupnitsky přece jen nebál mnohem více přitlačit na pilu a obecně jít do většího rizika v případě postav i příběhu a i díky tomu jsem se u něj bavil o poznání více. | PeZet ()

Tadas

Maddie je švorc! Nemá na zaplacení daní a sebrali jí auto. Její kamarádka ovšem najde inzerát od rodičů jednoho panice, aby když se vyspí s jejich synem, výměnou za to dají nové auto. Maddie jde do toho! Lepší než mít onlyfans.. Ovšem celé se to nakonec vyvrbí v něco vážnějšího.. Btw - Jennifer Lawrence je i na svůj věk a potom co dost pařila furt v topu 👍 ()