Reklama

Reklama

Obsahy(1)

O tom, jak kovboj Bill, díky svému bystrému mluvícímu koni Bleskovi, k statečnosti přišel, zlého Šakala přemohl a zbavil tak vesnici strachu i letitého tyrana, vypráví s humornou nadsázkou komedie M. Kratochvíla. (oficiální text distributora)

Recenze (13)

Dr. Hawkeye 

všechny recenze uživatele

Tak tohle je hodně, ale hodně ujeté... Bohužel se to jaksi kouslo a kůň zůstal stát napůl cesty mezi geniálním dílkem a trapnou křečí. ()

Tsuki003 

všechny recenze uživatele

Kde je Smoljak, musí být i Svěrák! Jinak to prostě nefunguje. Tohle byla děsně divná pohádka (nebo komedie či co), zasmála jsem se asi jen jednou (Šakal se svou velkou bandou) i když pokusů o vtip ve filmu bylo mnohem víc. Martin Zounar je u mě herec s nulovým talentem a obsadit ho je zoufalství. To samé platí o věčně uječené Kuklové (která mi navždycky zkazila Jasněnku a létajícího ševce - jediná kompenzace je to, jak jí tam Růžičková sem tam střihne :D). Bylo mi smutno za Víznera, za Batulkovou i za Fialovou. Příběh slabý, výkon slabý, zpracování... víc než slabé! Western kulisy a v pozadí zelený listnatý les? Jedině v Čechách... Krásný komentář od uživatele Vonter ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama