V adrenalinem nabitém remaku filmu z 80. let vezme bývalý bojovník MMA Dalton (Jake Gyllenhaal) práci vyhazovače v motorestu. Brzy se ale ukáže, že ne všechno je tak, jak se zdá být. (Prime Video)

EddyT3

V době videa mě originál z 80. let minul a mám v plánu to dohnat. Nebyl jsem svázanej srovnáváním a musim upřímně říct, že jsem se bavil. Jake nabušenej a místy celkem vtipnej. McGregora mám rozhodně radši Ewana než Conora, ale tahle role šílenýho záporáka mu teda sedla. Fajn akční film, kterej funguje od začátku do konce. Pro mě rozhodně milý překvapení. ()

Stepan.Tesac

Původní film z 80.let jsem neviděl, tudíž nemohu snímky porovnávat. Po shlédnutí traileru jsem měl očekávání celkem jasné, fajn akční film s atraktivním castingem hlavních rolí. Přesně to jsem dostal. Skvělá akce, vtipné scény a smysluplný děj. Jake Gyllenhaal v roli nepodává nijak extra zajímavý výkon, ale v kontextu jeho postavy je to velmi fajn. Jako highlight bych označil sekvenci z UFC zápasu, která měla skvělou mrazivou atmosféru. Příjemným překvapením byl Connor McGregor, který vlastně hraje skvěle a do filmu zapadl. Film mi nabídl poutavou akci a zábavu a já je přijmul. 3,5/5. ()

Gabe

S originálem z roku 1989 to má společného pramálo (pár hlášek, pití kávy na baru, přítelkyně doktorka) a film není primárně o "vyhazovačském" řemesle. Gyllenhall je fajn, ale McGregor je brutální, vždy si krade scény pro sebe a jeho nástup je nezapomenutelný. Škoda chatrnějšího scénáře a nevýrazných vedlejších postav, včetně hlavního záporáka. Bitky (především ta závěrečná) jsou ale poctivé řemeslo a jede se v nich na krev. ()

iskander1210

Je to ine ako klasika s Patrickom Swayzem. Ale je to zabavne, vtipne a akcie su super. McGregor to trochu preafektoval, ale zase ta jeho postava je fakt zabavna. Chyba mi tu zopar veci, ale podla mna si to pozriem znovu.  Pozitiva: Prostredie je pekne a aj to byvanie na lodi je velmi dobry napad, ako aj krokodil Jake Gyllenhaal hra ako vzdy vynikajuco a ma uplne perfektnu postavu na tu rolu, lepsiu aku mal Swayze Super akcie a dostatok humoru. Ma to velmi dobru atmosferu Negativa: Mcgregor to trochu prehnal, ale mozno to aj bolo nutne k tej postave Hudba je dobra, ale chybal mi spevak ako bol v povodnom filme - z Jeff Healey band, to bola klasika Chyba mi tu ten dalsi vyhadzovac co ho hral v povodnom Sam Elliott ()

Harrman

Takhle.. film by se mi líbil, kdyby mi bylo cca 12 let.  Od první minuty víme, jaký bude příběh, kdo koho zbije, kdo se do koho zamiluje a jak to dopadne. Z Jaka se nakonec stane beekeeper, john wick, equalizer a dokonce i Dominic Torreto a z Conora zase Bruce Lee a nesmrtelná teta. Jo a více CGI jsem viděl snad už jen v Hobbitovi. Mi řekni, odkdy se bitky dělají pomocí cgi, je to strašně vidět a tak jde i vidět, kam všechny prachy na tenhle film šly. Do herců.  2/5 jen obsazení nic víc ()

w0rm_cz

Stará dobrá akční mlátička co už se dneska moc netočí. Jednoduchý příběh o samotáři který vyškolí bandu rádoby drogových dealerů. Přesně to co člověk potřebuje k večernímu odreagovaní bez zbytečného přemýšlení. Chci spin-off s McGregorem 😍😂👍 ()

jerzy1976

Tak trochu zklamání, ale možná proto, že původní film jsem viděl v té "správné době. Asi stejně jako Bod zlomu a jeho remake. Bylo by lepší na tohle koukat jako na "původni" film. Jinak McGregor je jak Robocop 😃 ()

Reyer

Docela zajímavý, poutavý, dej se mi líbil. Viděl jsem to na 4 hvězdy, ale pak se tam objeví McGregor a uplne to zkazil... ()

Hexx

Zejména prostředí a v něm žijící místní lidé dělají z tohoto snímku lehce nadprůměrný, neboť zápletka je tak chabá a omšelá, že snad už není vůbec žádná. Ovšem to vůbec nevadí, protože to diváka poměrně hezky zprudka praští do zátylku už vlastně od začátku, čímž ztratí vědomí do jakéhosi "filmovna" a probere se až u závěrečných titulek (prostatici zřejmě dříve), spokojeně si zamlaská, povytáhne obočí a zamumlá cosi jako NAJS nebo GOOD GOOD, přičemž někteří i zprudka ručně opustí trenýrky. ()

mdf

Bitky špatné nebyly,ale celé je to asi taková komedie,úplně o ničem. McGregor,od jeho příchodu,kde je tam jako komická figurka,to šlo dolu,nic zajímavého mi tam nepřišlo. ()

Zaks

Zo začiatku celkom príjemná vybíjaná, ktorá sa postupne menila na paródiu a záver už bola čistá fraška, žiaľ, ku koncu ani moc vtipné to teda nebolo. ()

marvolo

Mohli sa trošku viacej vyhrať s charakterom postáv atď., ale zase ako taká fajn zábavka na dve hodinky to postačí :) Iné očakávania som od toho ani nemal. ()

stringers

Strike - tvl takhle si představujou příběhy tak 11ti letý kucí... Jake se celou dobu tváří skoro jak Mr.Bean takže permanentně přemýšlím jestli to neměla bejt parodie ve stylu Žhavejch výstřelů. Bitka- kecy - bitka - kecy atd. Do toho vyhrává jižanskej rock ale Jeff Healey to není. Celý je to tak stupidní a naivní až to bolí. Ztráta času a místa na hadru. Jediný plus je že jsem si u toho ostříhal nehty na haxnách. Fakt mám po tom chuť si pustit starýho dobrýho Švejzýka. ()

Hrozba smrti se dočká pokračování

Hrozba smrti se dočká pokračování

16.05.2024

Akční mlátička Hrozba smrti (Road House) v režii Douga Limana premiérovala na Prime Video před necelými dvěma měsíci a k dnešnímu dni přilákala k televizním obrazovkám už téměř osmdesát milionů… (více)