V adrenalinem nabitém remaku filmu z 80. let vezme bývalý bojovník MMA Dalton (Jake Gyllenhaal) práci vyhazovače v motorestu. Brzy se ale ukáže, že ne všechno je tak, jak se zdá být. (Prime Video)

jerzy1976

Tak trochu zklamání, ale možná proto, že původní film jsem viděl v té "správné době. Asi stejně jako Bod zlomu a jeho remake. Bylo by lepší na tohle koukat jako na "původni" film. Jinak McGregor je jak Robocop 😃 ()

Reyer

Docela zajímavý, poutavý, dej se mi líbil. Viděl jsem to na 4 hvězdy, ale pak se tam objeví McGregor a uplne to zkazil... ()

Hexx

Zejména prostředí a v něm žijící místní lidé dělají z tohoto snímku lehce nadprůměrný, neboť zápletka je tak chabá a omšelá, že snad už není vůbec žádná. Ovšem to vůbec nevadí, protože to diváka poměrně hezky zprudka praští do zátylku už vlastně od začátku, čímž ztratí vědomí do jakéhosi "filmovna" a probere se až u závěrečných titulek (prostatici zřejmě dříve), spokojeně si zamlaská, povytáhne obočí a zamumlá cosi jako NAJS nebo GOOD GOOD, přičemž někteří i zprudka ručně opustí trenýrky. ()

mdf

Bitky špatné nebyly,ale celé je to asi taková komedie,úplně o ničem. McGregor,od jeho příchodu,kde je tam jako komická figurka,to šlo dolu,nic zajímavého mi tam nepřišlo. ()

Zaks

Zo začiatku celkom príjemná vybíjaná, ktorá sa postupne menila na paródiu a záver už bola čistá fraška, žiaľ, ku koncu ani moc vtipné to teda nebolo. ()

marvolo

Mohli sa trošku viacej vyhrať s charakterom postáv atď., ale zase ako taká fajn zábavka na dve hodinky to postačí :) Iné očakávania som od toho ani nemal. ()

stringers

Strike - tvl takhle si představujou příběhy tak 11ti letý kucí... Jake se celou dobu tváří skoro jak Mr.Bean takže permanentně přemýšlím jestli to neměla bejt parodie ve stylu Žhavejch výstřelů. Bitka- kecy - bitka - kecy atd. Do toho vyhrává jižanskej rock ale Jeff Healey to není. Celý je to tak stupidní a naivní až to bolí. Ztráta času a místa na hadru. Jediný plus je že jsem si u toho ostříhal nehty na haxnách. Fakt mám po tom chuť si pustit starýho dobrýho Švejzýka. ()

carebear

Spokojnosť, dostal som čo som očakával + Jake navyše istota ako vždy. Som rád že sa to neuberalo dramatickým smerom,toto akčnejšie poňatie bolo skvelou voľbou. Len ma dosť iritoval Connor Mekáč a ja naopak dúfam, že ho už v žiadnom ďalšom filme neuvidím, to je paródia sama o sebe. ()

teekanee

Já se bavil. Sice je to naprostá blbost, ale jako oddechovka po dlouhým dni tenhle film opravdu funguje. Akce je velice dobře natočená, jen by jí na můj vkus mohlo být o něco více. Pár hlášek je tu výborných, Jake si hraje svůj vysoký standart a Connor je sice naprosto over the top, ale podle mě to funguje. Hodně se mi líbila práce s kamerou při soubojích. Z hlediska příběhu film sice nedává moc smysl, ale o to tu vůbec nejde. 70% ()

blbina

Jak se objevil Connor, tak jsem si říkal, jestli nejde o komedii. Jinak dobrý, nic světoborného nausnutí akorát. ()

Mejtak

Jako film na sobotní večer ideální. Člověk u toho nemusí přemýšlet, rvačky jsou hezky nasnímané, pokaždé u nich hraje jiná hudba, kterou obstarávají účinkující v baru. Gyllenhaal se neuvěřitelně kvůli snímku vymakal a celý film táhne, McGregor si svojí roli očividně dost užívá. Vedlejší postavy jsou naprosto zbytečné a zabírají až moc prostoru. Originál jsem neviděl, takže nemohu srovnávat. ()

patient333

No myslím, si že bola chyba poňať Road House ako thriller, to vôbec. Ako nejaká akčná komédia je to v pohode, možno ubrať na vážnosti a pridať zopár blbín a bolo by to vlastne aj dosť dobré. Takto mi prišli tie akože dramatické scény a akože psychologické faktory, kto je so mnou kamoš ten nedopadne dobre, dosť zbytočné a vlastne otravné. Vlastne takto, film sám o sebe je blbosť. Ale za floridu dávam hviezdu, za Gyllenhaala, ktorý proste vyzerá ako čurák s tými jeho samoľubými úškľabkami ale zároveň je to sympoš s klasicky dobrým výkonom to je ďalšia hviezda a samozrejme za Connora, ktorý celkovo predviedol úplne šialený komický prvok a ktorého som si užíval v každej scéne a chcem ho vidieť ešte v ďalších filmoch, pretože buď to má ten chalan talent alebo to nehral (prikláňam sa k možnosti číslo dva). Inač je to len tak jednohubka a určite neodporúčam ísť do toho s očakávaním filmu s dejom. ()

fhe_verdict

Tu sa verbal rozculuje, ze to vobec nie je dobre a ze to je len pre vymetencov co maju radi MMA. Vobec nie. Je to zabavne becko a teda vobec nie horsie ako verzia s Patrickom Swayze. Keby som si mal vybrat ca sa postavim jemu alebo Jakovi G. tak si z 10 vyberov 10x vyberiem Patricka. Jake vyzera vyborne. A aj choreografia bitiek je slusna. A Conor ako superzloduch je vyborny. Kazdy si je isty, ze je to poloblazon a hocikedy si urobi co mu napadne a nikdy to nebude nic dobre. Trochu sa obavam o jeho dalsi filmovy vyvin. Pochybujem, ze bude schopny akejkolvek inej polohy ako sialenca. Zas rad sa budem mylit. A este k filmu: to zaciernenie filmu mi sice uplne nevyhovuje, ale vzhladom na vybicovane woke sialenstvo som rad, ze aspon nebola gayparada. Musi byt pre producentov a rezisera nemilosrdne pridavat tieto prvky do uplne kazdeho filmu, vid cokoladovi husiti vo filme Jan Ziska. ()

tonysawer

Gregora nemám rád, ale uznávám, že si ten film krade pro sebe :-D hraje svýho psychopata a je sranda na to koukat :-D Gyllenhaal je taky skvělej. Parádní akčňák! ()

VladoCZ

Nakonec se mi to uleželo a přidal jsem hvězdičku na 4 a to hlavně, rotože se mi fakt líbil Connor McGregor, ta poloha, v jaké to odehrál, opravdový nezastavitelný psychopat, který si to užívá, ten mě moc bavil. Gyllenhaala mám celkově rád a i když to byla jednoduchá zápletka s očekávaným rozuzlením a i když Billy Magnussen byl v roli záporáka nemastný, neslaný, neuvěřtelný, celkově mě tato filmová jednohubka bavila a skvělé byly i některé souboje a jejich kamera. Akorát teda musím vzpomenou často celkém zbytečné CGI, které bylo místy fakt k smíchu (auto na mostě..). ()

lubosco

Taká nejaká akčná jednohubka s mierne komediálnymi prvkami. Na pozretie fajn, ale úplne neohúri, ale zasa ani nesklame. Jake je fajn, ale mne sa páčilo ako to dal Connor McGegor. Na to že to je to UFC borec, to zahral parádne, z neho ten testosterón úplne razil. Film sa snaží mať aj také tie kudrlinky, ako Jakaova minulosť, alebo lovestory s ošetrovateľkou z nemocnice, ale všetko je to také povrchné alebo vyšumí do prázdna. Tie mlátičky boli pritiahnuté za vlasy, ale pre mainstream to bude asi ok. ()

KarlN

Tedy jak mám rád Jakea Gyllenhaala, tak na tenhle film jsem se obzvlášť těšil...a to jsem neměl dělat. Celé to na mě působí jako rozpačitý sitcom z poloviny devadesátek, kdy se snad tvůrci nemohli rozhodnout, jestli natočit jen akčňák, nebo akční komedii. Dost mi to připomnělo Vražedné pobřeží...záporáci jsou k smíchu, stejně jako jejich dětský boss, v podstatě pouhé karikatury doplňující děj, který není vesměs žádný a je složený jen z jednoho a jediného neustále se opakujícího motivu. Pouhý sled epizod, které nejsou ani dohromady natolik dobré, aby  zaujaly. Ani romantika nefunguje, rádoby lékařka vypadá jako přeléčená fetka, znovu na péčku. Napoprvé jsem u toho usnul a to se mi stává málokdy. Takže jen tři, za scénu s McGregorem shánějícím šaty. ()