Reklama

Reklama

Cola, láska, čokoláda

  • Česko Tři rozpustilý vosy na Filipínách (neoficiální název) (více)

Obsahy(1)

Gabi chodí s Karlem, ale nesnáší jeho šílené jízdy na motorce a navíc s ním není vůbec šťastná. Její přítelkyně odlétá na Filipíny a přemlouvá Gabi, aby jela s ní. Karel se k ní stejně nechová hezky, takže Gabi nakonec pojede. A jak se zdá, na Karla brzy zapomene. Na letišti totiž potkává Andrese, který se jí moc líbí. Andres má ale před svatbou, a tak se Gabi pokusí změnit jeho plány a získat ho pro sebe. Gabi vymýšlí spoustu situací, jen aby dohnala Karlovu snoubenku k žárlivosti. Postupně se jí to začne dařit, Karel bude mít své snoubenky plné zuby a začne se sbližovat s Gabi. A komplikacím není zdaleka ještě konec. Zábavná letní komedie může tedy začít... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (19)

kaposlav 

všechny recenze uživatele

Predpokladal som, že to bude sólidná nemecká komédia na spôsob Slnečné reggae na Ibize, ale mýlil som sa. Od západonemeckých komédií z obdobia 1975 až 1990 čakám poctatne viacej. Bol som presväčený, že okerem humoru tam budú aj pekné kočky predvádzať svoje prednosti, ale humor nebol, alebo len trápny. Holé cecky ukázali herečky až v polovičke filmu čo nebolo vôbec neobvyklé v tej dobe za oponou, ale celkovo aj tak toho moc neukázali. 1* skôr z lútosti ako za odmenu. Ináč na Nemky pekné babi, ale to je asi všetko čo môžem pozitívne prehlásiť. ()

Oxik49 

všechny recenze uživatele

Sázka na prostředí a příběh, které většinou fungují (+); sázka na šimpanze, co vždy pobaví (+); prvky grotesky (+); vynikající vtip recepčního-vdovce (+); žádné nechuťárny (+); délka, která neunaví (+); sázka na klišé, která ne vždy fungují (-), nevyužitý potenciál prvotřídních bandasek Dolly Dollar (-); vtip často chybí (-). To máme obstojné 3 hvězdičky. ()

Reklama

vojta033 

všechny recenze uživatele

Jeden z prvních filmů, co jsem viděl na VHS. Pamatoval jsem si jen matně pár útržků. A stále nemůžu říct nic zlého. Není to ani tak vtipné, jako spíš úsměvné a nejde o nic úžasného, ale pěkné ujeté baby a hlavně nádherné prostředí mě baví i po letech. Asi bych dal 3*, ale z radosti, že jsem to po letech našel a viděl jednu přidám. ()

mira007 

všechny recenze uživatele

Západoněmecká romantická komedie s prvky grotesky, která obsahuje spíš hrozně naivní a hloupý humor ( chlapík civí na dvě holky v bikinách a couvá až zakopne a spadne do moře i s kufry - bžunda ) Proč si tenhle film trochu zapamatuju? 1) Filipíny ( tohle když někdo viděl v ČSSR za normalizace, tak se těšil na sametovou revoluci dvakrát tolik ) 2) ta opice šimpanz 3) hezký polonahý Němky ()

dopita odpad!

všechny recenze uživatele

Hovadina. V porovnání s jinými košilatými komediemi sedmdesátých let ze Západního Německa, je tohle šunt. Filmy jako Tři švédky v Tyrolích nebo Příběhy kožených kalhot jsou sice blbiny, ale aspoň obsahují humor a holý ženský zadky (a předky). U tohohle jsem se nezasmál ani jednou. K vidění jsou jen prťavý prsa a to ještě jen zcela výjimečně. Výjimkou je jen Dolly Dollarová (mimochodem nadabovaná Gabrielou Osvaldovou) která ale zase nemá prsa, nýbrž kozy (a to takový, že by na ně by měla mít zbrojní pas) – ale taky je moc neukáže. Marně hledám důvod, proč se na tenhle film koukat. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama