Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Andrea se chce fotit pro bulvár. Cyril se kroutí, jenže kde vzít tolik peněz za tak málo práce? Johana nemůže najít památnou sponku po babičce  a obrátí byt i kancelář vzhůru nohama. Cyril musí kvůli focení nakupovat a v kabinkách se potkává s nenáviděným přítelem z mládí. Mirek se nečekaně vrací domů a Johana se Šmardou přemýšlejí celé odpoledne v koupelně. Sponku nakonec najdou, ale nechají ji tam, kde je. (Česká televize)

(více)

Recenze (28)

jungewolf 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vítek Šmarda(V.Hrabák)+Johanka(B.Hrnčiříková) jsou famózní: "Pokud nevěříš v červí díry, mluvící trolly nebo v boha,tak musíš uznat,že se nevypařila." atakdále, atakpodobně. Mára (Vlad.Hauser) zase perlil, stejně jako kostymérka Pája (N.Mucha) a maskérka Bohunka (R.Dvořáková). Cyril (O.Kokorský)+Andrejka (S.Lewandowska) byli výborní, hlavně při focení u Cyrila... :-),bavil jsem se. Mimochodem, Vítek s Johankou přijeli k domu,kde momentálně žije Johančin táta Mirek(J.Kolařík) na skútru zn. Honda Spacy 125 ...***V malé roličce Cyrilovy matky excelovala Naďa Kovářová, dříve jedna z hereček brněnského Hadivadla. ***Výborně je vybraná hudba v této epizodě - celkem 6 písniček. ***7.díl je na webu Č.televize : ČT 1, pondělí 19.2.2024, 21.20 . ()

William_ odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jsou chvíle kdy lituji, že jsem tento seriál začal sledovat - tohle je jedna z nich. Po docela povedeném předešlém díle jsme se dočkali tohoto. Zde ani dabing Ivana Trojana nepomohl (kdo četl závěrečné titulky, chápe). Naprostá ztráta času a asi můžu mluvit za všechny, že by si seriál měl po této sérii udělat dlouhou pauzu, nebo se úplně zrušit. Je to bez nápadu, bez myšlenky a bez jakékoliv kreativity. Pardon ale za mě naprostý odpad. ()

Reklama

Heso 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Včerejší díl bych popsal úplně stejně jako avokádovou pomazánku…takové nijaké. Nemyslím, že tohle byl nejslabší díl, ale ani ten nejsilnější. Navíc poměrně krátký, nebo to je jen můj pocit? Děj je tady pouze uměle natahován. Kdo odvádí svůj standard je jednoznačně Šmardík, kterej je vtipnej sám o sobě. Pak možná ještě Mirek a jeho hnusnej čaj. A to je asi všechno. I ten Cyrda mi přišel takový neslaný, nemastný. Nebyl to ten Cyrda, kterého známe z předešlých dílů. Pan prstík byl bohužel vtipný asi podobně jako Petr Švancara… ()

stitch7 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

/// Takhle profrcat předposlední díl? Úplně bez natáčení pořadu a s naprosto nudnou linkou o hledání spony. Andrea a Cyril dopadli o něco líp, ale stejně to nikam nevedlo. To s prstem navíc ani nebylo vtipný, ale prostě divný a trapný. Trochu to zachránili aspoň Pet Shop Boys a Cyril bez trička (opět). ()

nonick1 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Prušinovský (po včerejšku spíše Prušvihovský) natočil bezkrevnou mozaiku poslepovanou ze sekce „Co se do vysílání nevešlo“. Již zcela bez hlavních tahounů a bez natáčení Dobrého rána – a ono to prostě   n e f u n g u j e. Ostatně je přece jasné, že bez masa dobrý guláš neuvaříš. A ani rachitický Šmarda, opravující svůj bicykl, ani brněnská gejša, umanutě hledající ztracenou sponku, to zachránit nemohou. Jako vzkaz divákům už jen chybělo, aby ten Cyrilův prstík byl prostředníček... ()

Galerie (13)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama