Komentáře uživatelů k TV pořadu (1)

Aj napriek neexistujúcim či úplne zlým a nezmysleným buildom, WrestleMania 37 - Night 1 doručila nadpriemernú porciu wrestlingovej zábavy. Po 45 minútach čakania či sa vlastne nejakého wrestlingu dočkáme, do ringu vkročili titáni Bobby & Drew. Ako som spomenul v mojom komentári pre Royal Rumble wrestling, obzvlášť v WWE, je pre mňa o momentoch, a táto show ich doručila niekoľko. Či už je to Omosov debut; Cesarov veľký WM moment po oddretých rokoch s WWE; alebo neuveriteľne prekvapivý showcase detského sna pretavený do reality v prípade Bad Bunnyho. No nech som bol akokoľvek nadšený z týchto momentov, či z niektorých zápasov, ani jeden, ani jeden sa nevyrovná tomu, ktorý sme videli v main evente prvej noci. Sasha Banks vs. Bianca Belair odzápasili pravdepodobne jeden z najlepších main eventov histórie Wrestlemanie. Nielen, že dámy ponúkli jeden z najlepších ženských zápasov, ktorý sa zapíše do histórie, ale taktiež doručili historický moment naprieč mnohým spoločenskými kategóriami. Ešte pred tým ako odzvonili začiatok zápasu, Biancine emócie ma dostali do kolien, a ešte väčšmi keď rozhodca odpočítal 1...2...3. Avšak, medzi začiatkom a koncom sa nachádza absolútne fantastický zápas dvoch žien, ktoré patria medzi absolútne wrestlingovú elitu, a to Bianca začala s wrestlingom (doslova) LEN pred piatimi rokmi! Neviem, či druhá noc alebo akýkoľvek main roster WWE zápas v tomto roku prekoná tento súboj o SmackDown Women's Championship, no ak nie, bude to len testament k faktu aký úžasný ten zápas bol, a aké úžasné sú tieto dva supertalenty ❤️ 4.25*____________ Nedeľňajšia noc Wrestlemanie pokračovala v skvelom tempe, a väčšina zápasov dožičila poriadnu porciu wrestligovej eufórie. Ako tome bolo v Sobotu, tak aj v tomto prípade main event naproste bol zápasom večera a triple-threat pre Universal Championship bol skvelým zážitkom. Vo mne poriadnu dávku radosti vyvolal zápas medzi KOm a Samim, keďže do oboch som sa zamiloval od ich počiatku v WWE. Rozhodne som sa nenudil a druhú noc v rade som vydržal do pol piatej ráne bez jediné zívnutia 4* ___________ Energia fanúšikov naozaj chýbala v WWE programoch a bolo vidieť na každom jednom wrestlerovi počas prvej aj druhej noci, že do svojich zápasov dávajú svoje všetko aj napriek vyššie spomínanému faktu, že kreatívny tým WWE im nijako výrazne nepomohol v predošlých mesiacoch. Netvrdím, že som si užil všetky zápasy, bolo ich pár ktoré ma nijako výrazne nezaujali, no dovolím si tvrdiť, že každý jeden mal niečo čo navrátilo moju pozornosť k obrazovke... a samozrejme bolo ich aj pár od ktorých som nedokázal odvrátiť zrak. Veľký potlesk talentu, a ja len dúfam (i keď márne), že podobná energia bude zachovaná v nasledujúcich PPV, možno s lepším buildom a konzistentnými charaktermi *povedal ako sa z chuti zasmial pod fúzom*(11.4.2021)