Několika dílný příběh o jedné mladé anglické pěvecké skupině, která se tentokrát vydává za dobrodružstvím a slávou do Miami, kde zažije spoustu legrace. (MsWampir)

Caelos odpad!

Kdy už konečně tyhle produkční děti, výherci soutěží talentů a podobných chcanců, konečně přestanou otravovat a zdechnou. Jdu protestovat proti nové řadě Superstar, jde někdo se mnou házet dlažební kostky? ()

Kryton

Ušlo to, ale už bych to nikdy nechtěl vidět se zvukem a jen bych koukal na ty holky. Chudoučké a hloupoučké. ()

rakovnik odpad!

Pěkné holky, do zblbnutí opakování melodie, až se vám nakonec nutně zalíbí...to je továrna na úspěch. U mě nefunguje. ()

lebowski! odpad!

Upřímně a veřejně se stydím, že jsem to kdysi sledoval, co hůř, dokonce si to i nahrával, abych nějaký díl nepropásl. Přijdu do pekla. ()

Šimpy

Tahle první serie se mi celkem líbila. Jednoduché příběhy, prima parta, chytlavý popík. Jeden díl si vyslouží vyzvednout a sice díl s cestováním v čase, kde se naši hrdinové dostanou, tuším do 70. let a potkávají mladou Madonnu, mladou Cher, svého šéfa, u kterého objeví, proč je tak zahořklý a publikum odzbrojí písničkou Dancing Queen. ()

A.L.E.S. odpad!

Tak tuhle skupinu nesnáším. Navíc, když má vlastní seriál, což je nesmysl. Kdybych si takhle představil například skupinu Rammstein, nepřestal bych je poslouchat. Spíš bych se zamyslel, nad jejich pitomým nápadem. ()

manonfire

Tady ani tak nešlo o to, že mi bylo dvacet. Ale že bylo dvacet právě micinkám z tohoto díla. To je pak těžké držet si odstup sofistikované kritiky......Kukadla, to je jeden Disney vedle druhého, zoubky věčně rozesmáté, rovné a povesměs všechny pospolu, ještě k tomu hrající si na mléčné. Umělecký přínos lidstvu to samozřejmě nemá žádný. Ikdyž možná, že kdyby Goethe tenkrát v Marienbadu zahlíd pod slunečníkem některou z těchto prcin, mohl vzniknout majstrštyk. Filozoficky bych to ale shledával podnětu nehodného reakce. Stejně jako plýtvat literárním nadáním na kritiku S Club 7 v Miami. 20% ()