Naše sedmička míří do Mekky všech filmařů, do Los Angeles. Jenže to by snad ani nebyli oni, kdyby jejich cesta proběhla v poklidu, bez komplikací a dobrodružství. Říkáte si, jaké dobrodružství může ještě někoho na konci dvacátého století a v tak civilizované zemi, jakou je Amerika, vůbec potkat? Abyste se nedivili! To se prostě na jedné takové silnici odnikud nikam přejede časová clona a šup! Už jsme v roce 1959, v době, kdy celá naše sedmička ještě dávno a dlouho chodila po houbách a kdy svět vypadal úplně, ale úplně jinak... (Mysak137)

Cartman odpad!

Už se těším na S Club 7 ve vesmíru...speciální díl se soubojem SC7 versus Strážci vesmíru bude určitě hit... ()

Hapretor odpad!

S Club 7 bych s chutí popravil. Taková banda kryplů jen vymývá mozek teen obecenstvu. A navíc ještě maj tu drzost točit film! Dead Fuck Seven! ()

Beri odpad!

Uvažoval som, že dám aspoň * za peknú Rachel, ale mohla by si to prečítať, a nadobudnúť pocitu že vie hrať, ale nevie:) ()

Renie42

Mě se to líbilo, taková odpolední oddechovka, písničky byly fajn, mám některé ještě na cdčku. Proto z nostalgie dávám 3 hvězdy. ()

Broda84

Tak sem se rozmýšlela mezi odpadem a hvězdičkou. Nakonec sem dala hvězdičku, sou i horší věci :-) A když sem byla mladší tak sem pár dílu viděla a přežila jsem. Je to tuctový klišé bez špetky nápadu a plné trapnosti, ale fakt nic lepšího v televizi v tý době nebylo a já byla mladá! Každý má nějakou minulost :-) ()

viruscrack odpad!

Původní S Club jsou mnohem lépe odehraní i s "lepším" vším. Tohle už ale bylo moc. Enormě přehnané situace a myslím, že to byly jen zbytečně vyhozené peníze. Natočené klipy k písničkám tedy bohatě stačí. ()

plissken

S Club 7 je prostě příšerná kravina a to ať už je v Hollywoodu, Miami nebo jinde v prdeli. Z těch dětí v hlavní roli je mi na blití ()