Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Vstaňte i o víkendu s TV Nova. Dopoledne plné zajímavostí, zpravodajství ale i hudby a zábavy. Uvařte si společně s hvězdnými kuchaři oběd nebo získejte inspiraci na výlet. To vše v živém vysílání, které vám pomůže nastartovat víkendový den. (TV Nova)

Recenze (14)

Sfaxia odpad!

všechny recenze uživatele

51 letá  Morávková předvádí jaký je kopyto v kuchyni. Doufám, že si pozve Dášu Havlovou, v 90 letech jí ve snídani tak lezla do prdele, že bych byla zvědavá jak se to posunulo. Jedna hvězda proto, že je to o stupínek méně blbé než na ČT1 Sama doma. Dnes 23.10. jsem mrkla a beru i tu jednu hvězdu, je to snad ještě horší než Sama doma. ()

Reklama

Chudobka odpad!

všechny recenze uživatele

Na Snídani se nedívám ani ve všední dny (sleduji Dobré ráno na ČT 2, kde jsou dobří moderátoři), natož o víkendu s Morávkovou a Čenským. Abych mohla hodnotit, pár minut jsem přetrpěla. Morávková? Nikdy! ()

kingik odpad!

všechny recenze uživatele

Nova představuje nejvyšší stupeň šílenství. Sobotní a nedělní dopolední teror, který vrcholí s BibiBum, blondýnou s úchylnými dětskými popěvky. A to není zdaleka všechno. Spojení moderátorských dvojic je opravdu pozoruhodné. Roman Staša - Rebecca Diatilová je opravdu extrémně krizový útvar, kdy oba působí, jak kdyby byli ve zkušební lhůtě a čekali na nějaký vydatný konkurz, který se konal ve velmi zkrácené formě.  A tím to nekončí - celý program je úděsně zdlouhavý, naprosto debilní je celá dekorace studia, pochopitelně se nevyhneme ani nějakému vaření pokrmů pro prasata a celé řady hostů z různých profesních oborů. Vynikající bylo ráno s hudebním uskupením Jelen, kdy jsem byl zralý odpravit se parožím. V týdnu pochopitelně běží také ranní Snídaně, což je rovněž záhul na mozkové závity. Johan Mádr a Ondřej Havel jsou strašáci skutečného moderování, ovšem Víkendová Snídaně potřebuje ke své prezentaci totální demence téměř čtyřhodinový časový interval. No pak je ideálním řešením, jak pryč od televizní obrazovky, polít se ranní močí a potřísnit se exkrementy a následně zatelefonovat do Novy, aby o tomto nastalém problému připravili do příště okénko plné rad, jak se zbavit skvrn. Pokud rádi snídáte, nacpěte se třeba za zpěvu skřivana či nechte do svých slechů proudit ticho. V žádném případě nesnídejte s debilními moderátory, co provázejí nekonečně nekonečnou stupidní náplní. 0/10 ()

Galerie (9)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama