Rozmazlená žena z bohaté rodiny po pádu na lyžích ztratí paměť a Vánoce stráví v pozorné péči malé holky a jejího ovdovělého táty, kterému se lepí smůla na paty. (Netflix)

hrumsrt

Lindsey Lohan je zpět, odvykačka končí a asi se shodneme, že jak byla před těmi 15 lety všude, tak ta její absence už byla dlouhá a já si tak moc rád užiji další počin téhle zrzavé newyorčanky. Ale pověst a zvučné jméno je pryč, a tak ji dostáváme v naprosto béčkové romanťárně, která svojí tupostí a nevkusem krásně ladí mezi většinu netflixáren... Příšerné barevné spektrum. kde se tahle streamovací platforma snad nikdy nepoučí. Příběh přináší přesně to, co by jste čekali a nakonec hraničí s úrovní snesitelností. Chybí tomu vánoční duch a vlastně i nějaké větší emoce. Štve mě tam toho hodně, ale alespoň si to na nic nehraje, a pokud přetrpíte ty rádoby influencerský kecy a přijmete úplně banální zápletku, budete s tím nějak okey. A i přes to, že ten happyend je tak neoriginální, svým způsobem to celé aspoň nějak zachránil.. Asi tomu nakonec ještě nadržuji, ale já čekal hloupost a dostal hloupost.. Tohle velký herecký comeback nebude, ale nedivil bych si, kdyby si ji Netflix ukecal na pravidelnou spolupráci podobných výplachovek. 30% ()

Tominni

Musím přiznat, že jsem si film spíše protrpěl. Místo vánoční pohody přišel skřípějící vánoční příběh o superbohaté dceři hotelového magnáta a majitelé malého pensionu, který je před krachem. Pomůže ztráta paměti hlavní hrdinky? Trochu podobné filmu Přes palubu, jen ten je zábavou a romantikou někde úplně jinde..... ()

AndrewNewman

Klasická jednohubka, ktorej by sme sa v telke určite vyhli, ale na Netflixe si to pozrieme. No s jednou výnimkou a to s obsadením kedysi slávnej drugstar Lindsay Lohan. Tá si v podstate až na pár výnimiek zopakovala svoju rolu zo svižnej komédie Len trošku šťastia, toto je zrejme ako keby neoficiálny vianočný remake. Samozrejme viete ako sa film skončí hneď v úvodných minútach, nechýba tomu ani milé nebiele dieťa, zimný rezort a v neposlednom rade aj vianočný deduško pripomínajúci Santa Clausa. Pre ľudí, ktorých privádzajú vianočné gule do extázy mastrpís, pre mňa, ako diváka, ktorý si rád občas pozrie aj takto ladený film taká príjemná a neurážajúca oddychovka. ()

Dennnisa

Tři * asi jen za přehnanou Vánoční atmosféru, která mi v období před Vánoci až tak nevadí.. Zápletka průhledná už po 15ti minutách a botox Lohan taky nic moc, slabý průměr. ()

PanJelen

Sierra, (Lindsay Lohan) si natloukne šišku a zapomene, že je bohatá a rozmazlená. Pohledný zachránce jí nachází na prahu smrti a poskytne jí několikadenní azyl v krachujícím horkém rezortu Severka, do doby než se jí vrátí paměť. Severka prodělává především proto, že majitel nechce peníze od hostů za poskytnuté služby. Prostě dobrák od kosti. Sierra se během pobytu naučí smažit vejce, stlát postele a zahoří láskou k ovdovělému majiteli a s jeho roztomilou dcerkou naváže vřelý vztah. Nechybí kouzelný dědek, který ovládá přírodní živly a zařídí, aby si oba uvědomili co je v životě podstatné. Neurážející, vánoční romantika rychle uteče a druhý den si na ní už nevzpomenete. Ideální k pohodovému večeru, když chcete na chvíli vypnout. ()

tomino28

Letos jsem začal s vánočními filmy nějak brzo a jak se ukázalo, tak to byla chyba. Protože v tomto případě se jedná o klasickou výplachovku, která vsází na jméno hlavní herečky a na všechno ostatní z vysoka kašle. Opravdu není o co stát, mezi klasiky, které si budete na Vánoce opakovaně pouštět, se film rozhodně nezařadí. ()

meda2016

Přibližně 25 procent a už znovu ne. Dá se s lehkým úsměvem ale proto, že čekám, jestli to bude ještě pitomější klišé. Vděčnou amnézii tohle nijak nepovýšilo. Lépe zahráli ve vedlejších rolích. Doufám, že nikdy Lindsay nepotkám, aby se nezeptala "jak vypadám?" Vánocům by tam pomohlo nebýt tak přezdobené a přesvětélkované. ()

Heywood

Lindsday Lohan nalíčená jako modelka, jde, jako "dívenka na vdávání" je otřesná, chemie nikde, hlavní hrdina v tuctovém pojetí a fígl náhlého prozření je tak obehraný, až to nudí a jen nudí. Kreatura v podání George Younga je skvělou kritikou idiotismu, jak je každý influecer, facebooke, twiterista, instragranmista, zpěvák, skladatel, scénárista, spisovatel..prostě debilní hora titulů a umí ten člověk akorát prd, jen se špulí na sítích. To je tomto "vánočně nevánočním" filmu to jediné dobré. 30% ()

Alecjay odpad!

To byla hrozná s*ačka. Ne že bych čekal hodně od “vánoční romantické komedie”, ale aspoň trochu úroveň by to mít mohlo ne? Pokud si s kámošema chcete zahrát chlastací hru, kdy si po každém zobrazeném klišé dáte panáka, možná si to i užijete, protože po deseti minutách budete namol spát pod stolem. Možná pro člověka, kterej nikdy v životě neviděl jinej film by to mohla být průměrná podívaná, ale mě ty dva vtipný momenty s lindsey lohan bohužel názor nezachrání ()

Rian_witcher

Další ztráta paměti bez nápadu a Lindsay snažící se vrátit mezi herce. Nakonec jsem se i zasmál, když chlapík žebrající o finance na udržení penzionu vyzdobí okolí světly, ozdobami a figurkami za stovky tisíc korun :-) ()

Střelec17

Tyto novodobé vánoční filmy působí takovým umělým dojmem. Nevím jaký je záměr, ale ve mě to vyvolá jen nepatrný pocit Vánoc. Film jsem si musel pustit, už jenom proto, že Linsay Lohan už moc není vidět. Všechno je to příliš jednoduché, jako kdyby to dělal nějaký absolvent režisérské školy. Přeměna hlavní hrdinky, je rychlá a nemá opodstatnění. Tak je to dělané, že si to někdo pustí k pečení cukrový, ''tak přece nebudeme proto dělat slušný film.'' Škoda, že toto má být standart. Pozitiva: Alespoň tam byl pravý sníh, (nebo alespoň tak vypadá), což se nedá říct u všech filmů. Negativa: Místy je to otravné a bez chemie hlavních postav. ()

Tomas_PO

Veľké Vianočné prekvapenie, ktoré som 'vďaka' katastrofálnym hodnoteniam zhliadol len náhodou. Pritom sa jedná o príjemný oddychový romantický Vianočný slaďák, na ktorý sa na Netlixe počas Vianoc  oplatí kliknúť. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 7/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

Grimaldi

Lindsay Lohan jsem měl rád už od dob pasti na rodiče a proto jsem tomuto snímku opravdu chtěl dát šanci. Jako pozitivní na něm považuji krásné horské prostředí a to, že měl tento pro Lohan malý filmový comeback dobrou sledovanost. Vše ostatní je bohužel dosti špatné. Od herectví, dějové zkratkovitosti, až po přítele hlavní hrdinky, kterému jsem pro jeho otravnost přál pomalou smrt umrznutím. Přání se mi nesplnilo a ani já tedy filmu nedopřeji nic víc, než co si po právu zasluhuje. Mé zdejší velmi slabé hodnocení. ()

obedovapauza

Přes palubu, ale na sněhu a s velkou spoustou třpytek. Sierra je rozmazlená dědička hotelového impéria rodiny Belmont. Když se však se svým přítelem vydá jednoho krásného dne do hor, aby si pořídila pár hezkých fotografií na sociální sítě, stane se jí nehoda.  Probudí se v nemocnici se ztrátou paměti. A kdo se ji neujme, no přeci majitel krachujícího hotelu, který je čirou náhodou svobodný fešák s dobrým srdcem. A tak se naše Paris Hilton tedy Sierra Belmont ocitá v poměrně krásném rodinném hotelu v předvánočním čase. Na to, že má být údajně na prahu bankrotu mi přišel hezký až moc. Zde se seznamuje s malou dcerkou majitele... a společně se vydáváme na cestu za znovu získáním vzpomínek a zachráněním hotelu před krachem. No...v první řadě bych ráda podotkla, že Lindsay Lohan, ač pořád krásná ženská, už opravdu nemá věk na hraní naivních dcerušek. A možná i proto na mě celé dílo působilo až moc uměle. Taková parodie na komedii Přes palubu, jen kdybychom k ní přidali spousty a spousty sněhu. (by Nikola) ()

Thalin

Od podobných filmů člověk nečeká převratnou kvalitu, spíš jen oddechovku, možná trošku naivní  vánoční pohádku. Tohle mi ale přišlo jako splácanina různých filmových a vánočních klišé dohromady. Všechno už se prostě někde objevilo, jen tady si po dlouhé době zahrála Lohanka. Jako puberťačku jsem ji v těch filmech měla celkem ráda, ale teď přišla o nějakou tu jiskru a najednou mi přijde, že by asi ani v ničem lepším už hrát nemohla. A co to má sakra s tou pusou? I přes make-up je na ní znát, jak je jetá... ()

JB001 odpad!

Nalákala mne jenom ta Lohan, ale po čtvrt hodině jsem to musel vypnout. Tohle fakt není nic pro mne. Apropó ta Lohan vypadá příšerně... ()