• novoten

Promrhaná kamera a umná stylizace, úžasní herci a parádní písničkový soundtrack zneužití pro příběh plný obehraných neduhů. Věřím tomu, že následky plynoucí z několika smolných minut můžou strašně bolet, tíživost Berlína i osudů mi byla blízká, ale snesitelný průměr je zničen šíleným závěrem, kdy se všichni chvíli chovají jako děti a chvíli jako blahosklonné bytosti, které pojednou prohlédly. Vykonstruovaněji už to asi nešlo.(29.11.2008)

Julietta (Lavinia Wilson), osmnáctiletá studentka, jede s dvěma kamarádkami ze Stuttgartu do Berlína, aby se tam pobavila se svým přítelem Jirim (Matthias Koeberlin), studentem medicíny, na Love Parade. Tančí, berou drogy, jsou pohlceni masou a nakonec rozděleni. Při zoufalém hledání Jiriho ztratí Julietta vědomí. Zachrání ji Max (Barnaby Metschurat), jenž je fascinován její krásou...Debut Christopha Starka a jeho pohled na dospívání jako na velice těžké životní období. Obrázky z Love Parade a soundtrack Ballistic Air.(21.7.2005)

Nevybouřené mládí, atmosféra současného Berlína a hlavně Love Parade, skvělý hudební soundtrack a dost dobří mladí herci a hlavně láska, která začala jako v pohádce. No jen si to vemte - v kašně topící se mladá Juliette, která díky drogám je mimo a zachrání ji mladík Max, který se na první pohled do dívky zamiluje...(29.11.2008)

Silný příběh, vypjaté situace, holka co předčasně dospěla. Nedospěla však úplně! Nesouhlasím s názorem že je to špatně natočeno, je to natočeno typicky německou kamerou (tipuju že dokonce přes objektivy Carl Zeiss Jena). Tou syrovou a přitom něžnou německou kamerou. Ano toto je jeden z těch filmů, proč mám rád německé filmy.(18.1.2009)

To jsme driv hodne zrali, tenhle film. To bylo kdyz jsme byli pred 17ti lety jako mladi spratci na Loveparade (normalne tuto hudbu vubec nemusim, ale tehdy tam Jet jaksi patrilo k bontonu = o Juliette se mluvilo jako o artovem filmu o LP) a tak jsme se tim filmem jakoby trochu identifikovali a mysleli jsme ze vime, o cem to Stark toci. Ted jako postarsi spratek si myslim ze porad vim, o cem Stark v Juliette toci, ale zu me to proste tak nebere. Plus tehdy jsem jeste nemela takovou alergii na Mecurata. Rozhodne jsem Rada ze zu nejsem mlady spratek. I za cenu toho ze me ted casteji boli zada, mam jakesi divne potize se svalem na pravem stehne a musim brat leky na stitnou zlazu.(26.7.2017)