• novoten
  **

  Promrhaná kamera a umná stylizace, úžasní herci a parádní písničkový soundtrack zneužití pro příběh plný obehraných neduhů. Věřím tomu, že následky plynoucí z několika smolných minut můžou strašně bolet, tíživost Berlína i osudů mi byla blízká, ale snesitelný průměr je zničen šíleným závěrem, kdy se všichni chvíli chovají jako děti a chvíli jako blahosklonné bytosti, které pojednou prohlédly. Vykonstruovaněji už to asi nešlo.(29.11.2008)

 • Pohrobek
  ***

  Julietta (Lavinia Wilson), osmnáctiletá studentka, jede s dvěma kamarádkami ze Stuttgartu do Berlína, aby se tam pobavila se svým přítelem Jirim (Matthias Koeberlin), studentem medicíny, na Love Parade. Tančí, berou drogy, jsou pohlceni masou a nakonec rozděleni. Při zoufalém hledání Jiriho ztratí Julietta vědomí. Zachrání ji Max (Barnaby Metschurat), jenž je fascinován její krásou...Debut Christopha Starka a jeho pohled na dospívání jako na velice těžké životní období. Obrázky z Love Parade a soundtrack Ballistic Air.(21.7.2005)

 • FilmFan24
  ***

  Nevybouřené mládí, atmosféra současného Berlína a hlavně Love Parade, skvělý hudební soundtrack a dost dobří mladí herci a hlavně láska, která začala jako v pohádce. No jen si to vemte - v kašně topící se mladá Juliette, která díky drogám je mimo a zachrání ji mladík Max, který se na první pohled do dívky zamiluje...(29.11.2008)

 • ypres.bass
  ****

  Silný příběh, vypjaté situace, holka co předčasně dospěla. Nedospěla však úplně! Nesouhlasím s názorem že je to špatně natočeno, je to natočeno typicky německou kamerou (tipuju že dokonce přes objektivy Carl Zeiss Jena). Tou syrovou a přitom něžnou německou kamerou. Ano toto je jeden z těch filmů, proč mám rád německé filmy.(18.1.2009)

 • joelly01
  ***

  To jsme driv hodne zrali, tenhle film. To bylo kdyz jsme byli pred 17ti lety jako mladi spratci na Loveparade (normalne tuto hudbu vubec nemusim, ale tehdy tam Jet jaksi patrilo k bontonu = o Juliette se mluvilo jako o artovem filmu o LP) a tak jsme se tim filmem jakoby trochu identifikovali a mysleli jsme ze vime, o cem to Stark toci. Ted jako postarsi spratek si myslim ze porad vim, o cem Stark v Juliette toci, ale zu me to proste tak nebere. Plus tehdy jsem jeste nemela takovou alergii na Mecurata. Rozhodne jsem Rada ze zu nejsem mlady spratek. I za cenu toho ze me ted casteji boli zada, mam jakesi divne potize se svalem na pravem stehne a musim brat leky na stitnou zlazu.(26.7.2017)