poster

Mac a já

 • USA

  Mac and Me

Rodinný / Sci-Fi / Dobrodružný

USA, 1988, 95 min

Režie:

Stewart Raffill

Kamera:

Nick McLean

Střih:

Tom Walls
(další profese)
 • Hellboy
  odpad!

  Naprosto dementní film, který nechutně okatě a trapně vykrádá E.T. mimozemšťana. Strašnej výsměch, fakt si přeju, abych o tento film nikdy nezavadil...! Děj neni naivně jednoduchý, ale primitivní a masky mi přišly odporné. Dětem by se to mohlo i líbit, ale proč jim pouštět tento film, když je k dispozici osvědčená klasika E.T.?(20.11.2004)

 • Vault_13
  ***

  Hmmm...tohle jsem viděl kdysi dááávno a pamatuju si, že jsem pak kreslil obrázky toho mimozemšťana. A pak jsem na ten film zapomněl. Tak dám ***, snad tím nic nezkazím. Už si vůbec nepamatuju, o co tam šlo, ale zasáhlo mě to dost, když jsem kreslil ty obrázky. I když já jsem kreslil furt a všechno. Hlavně mimozemšťany.(1.3.2010)

 • Elfias Dóže
  ***

  Očividně film těžící ze slávy E.T. - Mimozemšťana, na staršího bratříčka ale nemá. Pravděpodobně se nestál kultovním a komerčně úspěšným, díky faktu, že diváku nic nového nenabídl. Všechno, co se ve filmu stálo, jsme mohli vidět (samozřejmě v lehce obměněné formě) ve Spielbergově rodinném velkofilmu. __ Já osobně mám ale toto familiární sci-fi rád, v dětství to byl dokonce jeden z mých nejoblíbenějších snímků. Hodnocení se tedy pohybuje někde mezi 4* a 3*. 60%(9.9.2012)

 • Vikki
  *

  Amerika je známá trapným kopírováním kvalitních filmů ze všech zemí, a to bez skrupulí s neskutečnou drzostí a vyrobí z toho většinou brutální paskvil a děs. . V rámci tržní chamtivosti si neváhají kopírovat díla mezi sebou a výsledek? Hrůza. Snad možná malé děti, které ještě neviděly nebo prostě prostě neznají E.T. Mimozemšťana by se na to koukat vydržely.(10.5.2012)

 • moviepill
  ***

  Mám na tento film nostalgické spomienky. Ách, kde sú tie časy ozrutných VHSiek. Dodnes tento film v podobe VHS vlastním a občas - raz za pár rokov, si ho pripomeniem. Nezrovnávam s E.T. mimozemšťanom, ktorého som videl už ako podstatne starší. Mac a já má svoje kúzlo a ako malý som miloval scénu jak Eric na vozíčku letí cez ploty a záhrady až dolu po ceste...(25.10.2010)

 • - Snímek sponzorovaly firmy Coca Cola a McDonalds. Jejich propagace ve filmu je znatelná. (Fenk)

 • - Film je v knize „Golden Raspberry Award“ zakladatele Johna Wilsona uveden mezi 100 nejvíce zábavně špatných filmů všech dob. (Lajty)

 • - V plánu bylo natočit pokračování, avšak nízké výdělky filmu rozhodly o opaku. (Fenk)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace