Mac a já

Stewart Raffill

Nick McLean

Tom Walls
  • Hellboy

Naprosto dementní film, který nechutně okatě a trapně vykrádá E.T. mimozemšťana. Strašnej výsměch, fakt si přeju, abych o tento film nikdy nezavadil...! Děj neni naivně jednoduchý, ale primitivní a masky mi přišly odporné. Dětem by se to mohlo i líbit, ale proč jim pouštět tento film, když je k dispozici osvědčená klasika E.T.?(20.11.2004)

Hmmm...tohle jsem viděl kdysi dááávno a pamatuju si, že jsem pak kreslil obrázky toho mimozemšťana. A pak jsem na ten film zapomněl. Tak dám ***, snad tím nic nezkazím. Už si vůbec nepamatuju, o co tam šlo, ale zasáhlo mě to dost, když jsem kreslil ty obrázky. I když já jsem kreslil furt a všechno. Hlavně mimozemšťany.(1.3.2010)

Očividně film těžící ze slávy E.T. - Mimozemšťana, na staršího bratříčka ale nemá. Pravděpodobně se nestál kultovním a komerčně úspěšným, díky faktu, že diváku nic nového nenabídl. Všechno, co se ve filmu stálo, jsme mohli vidět (samozřejmě v lehce obměněné formě) ve Spielbergově rodinném velkofilmu. __ Já osobně mám ale toto familiární sci-fi rád, v dětství to byl dokonce jeden z mých nejoblíbenějších snímků. Hodnocení se tedy pohybuje někde mezi 4* a 3*. 60%(9.9.2012)

• Vikki

Amerika je známá trapným kopírováním kvalitních filmů ze všech zemí, a to bez skrupulí s neskutečnou drzostí a vyrobí z toho většinou brutální paskvil a děs. . V rámci tržní chamtivosti si neváhají kopírovat díla mezi sebou a výsledek? Hrůza. Snad možná malé děti, které ještě neviděly nebo prostě prostě neznají E.T. Mimozemšťana by se na to koukat vydržely.(10.5.2012)

Mám na tento film nostalgické spomienky. Ách, kde sú tie časy ozrutných VHSiek. Dodnes tento film v podobe VHS vlastním a občas - raz za pár rokov, si ho pripomeniem. Nezrovnávam s E.T. mimozemšťanom, ktorého som videl už ako podstatne starší. Mac a já má svoje kúzlo a ako malý som miloval scénu jak Eric na vozíčku letí cez ploty a záhrady až dolu po ceste...(25.10.2010)

• - Snímek sponzorovaly firmy Coca Cola a McDonalds. Jejich propagace ve filmu je znatelná. (Fenk)

• - Film je v knize „Golden Raspberry Award“ zakladatele Johna Wilsona uveden mezi 100 nejvíce zábavně špatných filmů všech dob. (Lajty)

• - V plánu bylo natočit pokračování, avšak nízké výdělky filmu rozhodly o opaku. (Fenk)