Bývalý losangeleský drogový dealer se snaží napravit, ale minulost a vztahy s podsvětím mu zajistí místo v hledáčku protidrogové policie, mexických agentů i mexických drogových kartelů. (Filmbox)

Marcao

Divil jsem se, že jako znalec starších filmů jsem se nikdy nedostal k shlédnutí tohoto filmu. Včera jsem zjistil proč tomu tak bylo. Nuda a zmar. Jde vidět, že špatný scénář nevytrhne ani 20 hereckých hvězd. Posledních 20 minut jsem už prosil, ať ten film skončí. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Než vyhodíme dalších pět táců za to, abychom zjistili, co si dá k večeři, odvolej lidi a já se ho zeptám." Očekával jsem prvotřídní podívanou, když je tady Mel Gibson, Kurt Russell a Michelle Pfeiffer. Zůstalo ale jen u očekávání. Vtipné to není, svižné to není a akční to není už vůbec. Jen žvatlání o drogách. Nic víc, nic míň. Navzdory hvězdnému hereckému obsazení podprůměrný film. - 40%. ()

andy60

První věc, která mě hned v úvodu napadla bylo, že z těch dvou vypadá svojí vizáží jako mafián Russell a ne Gibson. Druhá věc je, že film toho mnoho nenabízí. Dva kamarády, stojící na opačných stranách zákona, které spojuje láska k jedné ženě. I z tohoto námětu mohl vzniknout solidní film a ne jen po všech stránkách průměrný. ()