Reklama

Reklama

Konzultant

(seriál)
  • USA The Consultant
Trailer 3

Epizody(8)

Obsahy(1)

Po nebývalé tragédii v herním studiu CompWare v centru Los Angeles přichází do města záhadný konzultant Regus Patoff a ujímá se vedení. (Prime Video)

Videa (2)

Trailer 3

Recenze (16)

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Skupina šesti detiček. Každé jiné barvičky (ještě že jich existuje tolik). Přesně 3x penisek a 3x vagínečka… pak záběr na hlouček lidí - opět dokonale aranžování, aby žádná rasa nevyčnívala… všichni průměrného věku 27…. Všichni vydělávají měsičně průměrně 115tis Kč (v přepočtu). Ale jakmile dojde na vraždu, musí to být běloch (a určitě byl hetero). A do toho vpadne nekorektní důchodce co si nebere servítky (asexuál, vozíčkář, duševně “něco”…). Alespoň takto se série rozjela (epizoda 1), aby ve finále spadla do skutečného vrcholu debility. Náhodný/nesmyslný děj se uzavřel stylem, ze kterého mi bylo nevolno víc, než z těch okousaných nehtů na nohou (epizoda 7). ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Znáte ten pocit, když vás někdo osm hodin tahá za fusekli kolem ničeho, aby vám závěrem nasral do oka? Ne? Taxi pusťte Konzultanta. Nicotná sračka o ničem, v níž se sice Kryštof svou zdvořilou robotickou dickcí ze všech sil snaží Waltzovat na své obvyklé úrovni tajuplného devianta, nicméně nemá co, ani koho, tudíž jeho snaha vyústí do hajzlu a těch uplynulých ztrátočasových osm hodin naivního čekání na alespoň nějakou solidní pointu se tak smrskne na sadu unylých, naprosto banálních až přitroublých sociálních interakcí rozličných nesympatických kokotporátních pohůnků. ()

Reklama

MoiJe 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Waltz hrá waltzovského sociopata, yay. Väčšina seriálu je bohužial sústredená na dvoch jeho mladých podriadených. Niektoré veci sa vysvetlia, niektoré sú zhodené zo stola ako "je to proste divné, deal with it", niektoré sú vyložene hlúpe. Dohromady seriál, kedy ma zaujímalo, čo sa z toho vykľuje, no hovorila som si, že aj 8 polhodinoviek je na to priveľa. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

skvělý Waltz a...a víc nic. Konzultant sice pracuje minimálně do poloviny se slušnou mysteriózní atmosférou a přiznávám, že sem byl chvílemi docela solidně napjatý kudy se bude ubírat a co z toho všeho nakonec vyleze. O to větší nakonec bylo moje zklamání, když z toho nevylezlo vůbec nic. Osobně bych se klidně spokojil s pointou, že Patoff je ďábel, nebo nudící se bůh, ale místo toho sem dostal jen placaté nic. Měl to nakonec být horor? Nebo kritika korporátní kultury? Nebo snad úplně něco jiného? Knížka ze které seriálový Konzultant čerpá přitom vypadá velmi dobře a už jen z přečtení synopse je jasné, že tady si tvůrci jen vyzobali sem tam něco, čímž naprosto zabili jakýkoliv přesah. Když nad celou touhle minisérií zpětně přemýšlím, tak mi dochází, že všechny postavy včetně té Waltzovi jsou extrémně ploché a tvůrci s nimi jen šíbují po šachovnici tak aby se jim to hodilo do krámu, přičemž to, že to kolikrát úplně nedává smysl je jim jedno. S bídou průměr a zklamání...50% ()

choze 

všechny recenze uživatele

Příjemná mysteriózně-thrillerová jednohubka z korporátu, která by na skromné ploše 8x30 minut neměla urazit. Vykopne se svižně - podivnou vraždou a nástupem podivínského konzultanta (ušitého na míru Waltzovi) a dál se čas (z 90 procent strávený v kancelářích vývojářské firmy) dělí mezi pátrání po původu titulní tajemné postavy a mezi výzvy a dilemata, která ukládá hlavním postavám. Jak daleko budou ochotní zajít a o co vlastně jde zlověstnému a nevypočitatelnému Regusu Patoffovi? Consultant sice nepřekvapí a není tak haluzový jako žánrově podobné Severance, ale slušně zabaví atmosférou, nahozenými záhadami a ústřední postavou a vystačí si s jednou, adekvátně zakončenou sérií. A Waltz to spolehlivě táhne. ()

Galerie (76)

Reklama

Reklama