poster

Oggy a škodíci (TV seriál)

 • Česko

  Oggy a švábi

 • Francie

  Oggy et les cafards

 • anglický

  Oggy and the Cockroaches

 • Slovensko

  Oggy a škodíci

Animovaný / Komedie / Rodinný

Francie / Kanada, 1998, 270x7 min

Producenti:

Marc du Pontavice

Střih:

Patrick Ducruet
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • veru_needy
  *****

  Tak tohle je skvostný. Už jako malá holka jsem u tohoto seriálu dokázala sedět jako zařezaná a hrozně mě to bavilo. To se samozřejmě do teď nijak nezměnilo, dokázala bych se na to dívat uplně stejně. Protože tento seriál, kde již od stvoření světa jsou kocour Oggy a švábi Joey, Marky a Deedee zamotaní do věčné bitvy, je něco, o co prostě nechcete přijít. Navíc vás tento škodolibý animák dokáže i pobavit. Takže i přesto, že by někdo mohl mít námitky ohledně násilí a jak je to nevhodné pro děti, vše je šikovně zaobaleno humorem tak, aby to nikoho neurazilo - teda doufám. Jo a málem bych zapomněla, fandím Oggymu, samozřejmě.(6.12.2018)

 • AloeB
  *

  Tento seriál je fujky fujky, nesnáším ho. Se snahou navázat na populárního Toma a Jerryho stvořili Francouzi nechutnou animací příšerky nezařaditelné k jakémukoliv živočišnému druhu, jakkoliv má být jedno z toho kočky a druhý šváb. Jednu hvězdičku jen za to, že to byl jediný pořad sledovatelný v Hotelu Grand v Larisse, kde všechno běželo v řečtině, jen toto ne :D(13.3.2019)

 • chelsea17
  *****

  Když jsem to viděl poprvé, tak ani nevím proč, ale po shlédnutí jsem měl pocit, že se pobleju ... Opravdu mi z toho bylo zle. Později mě to ovšem nějakým zázračným způsobem chytlo a už nepustilo. Je to nádherný animovaný seriál a nejvíc se mi líbí ta prostorová představivost, která mě vždycky dostane.(12.7.2011)

 • Ricky_CZ
  *****

  Vyhnu se porovnávání s Tomem a Jerrym a nemám Oggymu ani jeho spolubydlícím co vytknout. Prostorové stvárnění je naprosto úžasně ulítlé a kdo vymýšlel příběhy musel očividně na něčem fičet. Sledování v podroušeném stavu totiž nabízí něco, co za střízliva nelze vnímat. A to je dle mého názoru cílené a opravdu dobře vydařené.(17.2.2009)

 • janek85
  *****

  Velice dobře a kvalitně provedený fransouzský kreslený seriál. Na seriálu se mi hlavně líbí animace postav a domu. V domě je plno dlouhých chodeb, točitých schodů... ani nechápu, jak se to tak všechno může vlézt, je to prostě kouzlo a to prostě dělá tenhle seriál svrchovaným. 90%... Iaserr, jsi kokot :-)(13.4.2007)

 • - Tři švábi, kteří vystupují v seriálu pod jmény Dee Dee, Marky a Joey, jsou pojmenováni podle členů americké punkové kapely The Ramones. (Kritiq)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace