poster

Oggy a škodíci (TV seriál)

 • Česko

  Oggy a švábi

 • Francie

  Oggy et les cafards

 • anglický

  Oggy and the Cockroaches

 • Slovensko

  Oggy a škodíci

Animovaný / Komedie / Rodinný

Francie / Kanada, 1998, 270x7 min

Producenti:

Marc du Pontavice

Střih:

Patrick Ducruet
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Zrsch3
  ****

  Byly časy, kdy škodíci patřili k neodmyslitelnému rituálnu ranního vstávání a přípravy na cestu do školy. Tom & Jerry a Happy Tree Friends nemohou překonat mé nadšení právě pro Oggyho a jeho nechtěnné spolubydlící. Originální disproporčně geometrické pojetí domu a stupidita gagů mě nikdy nenechaly zapochybovat, že svůj čas u obrazovky netrávím neužitečně :-P(7.2.2008)

 • fcreading
  *****

  Ako malý som to pozeral, a dnes po takmer 10 rokou, som sa do toho pustil znova a musím zdôrazniť, že ma to baví aj dnes. Niektoré časti sú takmer otom istom, nevtipné a zároveň nudné ale musím zdôrazniť kvalitné naháňačky, hlavne keď Oggy naháňa švábou a zase naopak 100 percent. PS: A nesmiem zabudnúť na úvodnú zvučku.(24.11.2008)

 • danco123
  ***

  Zábavné ,ale nie až tak zábavné ako Tom & Jerry. Svoju úlohu si animovaný seriál splnil a to že dokáže rozosmiať mňa ako diváka. No bohužiaľ viac ako 3* odomňa tento seriál nedostane už len možno kvôli svojej dokonalej konkurencii (Simpsonovci, Griffinovci a Tom & Jerry ) ktorá si svoju úlohu plní veľmi dobre..(24.3.2013)

 • Hamaradža
  *****

  Tak šialené, až to je geniálne. Pozeral som to už ako malý a po nedávnom zhliadnutí musím povedať, že ma to stále baví. A úvodná znelka je proste úžasná. :D 10/10! :) Disproporcie izieb a budov, zahrávanie sa s priestormi, všemožný situačný humor, absurdita a (naschvál) šialená animácia aká býva málokde. Toto sa nemôže niekomu nepáčiť :) Pobaviť to môže aj deti, ale skôr si to užijú starší :) S Tomom A Jerrym to má spoločné fakt iba námet :)(15.8.2011)

 • WolfR
  ****

  Modrý kocour trpící nadváhou je terorizován šváby, kteří chodí po dvou a přímo ďábelsky se smějí. To vše a mnohem více ve světě, kde neexistují skoro vůbec fyzikální zákony a kde vládne přímo nemyslitelná a šílená architektura. Animace je sice hrozná, ale zato kouzelná a k tomuto seriálu prostě patří. Oggy a švábi zaručeně pobaví, jediným problém je, že některé díly jsou špička, jiné zase nudnější. Takže 4 hvězdy.(2.1.2011)

 • - Tři švábi, kteří vystupují v seriálu pod jmény Dee Dee, Marky a Joey, jsou pojmenováni podle členů americké punkové kapely The Ramones. (Kritiq)