Čekání na smrt

Čakanie na smrť

Drama / Thriller / Mysteriózní / Romantický

USA, 2000, 105 min

• kajda.l

Ani moje oblíbenkyně, nádherná Jennifer nemůže tento mdlý film vytáhnout z vod čistého průměru. 50%(2.4.2010)

• lopata555

To preskakovanie minulosti a prítomnosti bolo viac na škodu, okrem toho nudná politická hra ... sklamanie a to veľké(23.7.2013)

Snímek o lásce tak silné, která nikdy neodezní.!! Velmi překvapivě dobře zpracované. :-)(2.4.2010)

Drama s příměsí politiky podle stejnomenného románu amerického spisovatele Scotta Spencera, je předkládáno v mírně fádním a pomalém tempu, ale nejednoznačnost příběhu dává divákovi příslib překvapujícího zakončení. Škoda, že politické myšlenky, které svádí obě hlavní postavy v názorový střet (jemuž se chtějí i přes svá přesvědčení vyhnout), zpracovává scénář dost najivním způsobem, a že emocionální postoje postav (navzájem i navenek) nemají hlubší základy. Nakonec mne ale film bavil víc, než se na začátku zdálo. Kdyby chtěl někdo film sledovat jen kvůli účasti Eda Harrise, nechť ví, že jeho role spočívá pouze v minutovém vystoupení odstupujícího senátora zprostředkovaná v rámci samotného snímku jako pouhé televizní vysílání. Hudba: Scott Shields. 60%(3.4.2010)

Rozpočet $8,5miliónaTržby USA $327,418Tržby Celosvetovo $-(5.5.2010)

• - Jennifer Connelly si postavu Sarah Williams zahrála dvakrát - v tomto filmu a dále ještě v Labyrintu. (Roman.Ticka)