Reklama

Reklama

Nejpevnější pouto

Trailer

Obsahy(1)

Čerstvý maturant Kelley má o své budoucnosti jasno. Bohatý otec mu zaplatí studium na elitní univerzitě a z něj se stane úspěšný burzovní makléř. A přesto je po zbytečné hádce s venkovským klukem Jasperem, která nakonec skončí automobilovou honičkou a závažnou dopravní nehodou, jeho budoucnost ohrožena. Svým nedospělým počínáním mladíci zavinili požár, při němž shořela i místní restaurace Mables Table a oba jsou odsouzeni k dvěma měsícům práce na renovaci podniku. Pyšný Kelley se zpočátku s nikým nebaví, ale nakonec naváže kontakt s půvabnou Samanthou, Jasperovou přítelkyní. Nečekaně mezi nimi vzplane horoucí láska. Jejich vztahu ale nikdo nepřeje. Rodina, přátelé a konečně ani osud, který jim uchystá nejtěžší zkoušku jejich života (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (29)

Flynn 

všechny recenze uživatele

Romantické drama, které tak akorát zapadlo do nedělního programu na tv nova. Film jsem kdysi dávno viděl, ale tedka jsem si ho připomněl. Docela příjemné obsazení. Příběh, který je takový klasický, holka se chová jako svině, ale nakonec z toho vyleze jako andílek, v tomto případě chorý. Jsou kopy lepších filmů. Tenhle mne nijak nenadchnul, spíše naštval. ()

Handle 

všechny recenze uživatele

Je pravda, že tenhle americkej slaďáček se moc nepovedl, protože všechno bylo tak nějak průměrné (scénář, casting atd.). Samozřejmě je také pravda, že už je to ohrané téma, které jsme všichni x-krát viděli, ale to u mě většinou nehraje roli. Prostě tenhle film mě nenadchnul, hercům jsem nevěřil, vše mě nechalo chladným a to by se filmu s takovým tématem stávat nemělo. Koukat se na to samozřejmně dalo, ale hodnotím opravdu jen průměrově. ()

Reklama

Dever 

všechny recenze uživatele

Veľké klišé, nemôžem nič iné, než zdielať rovnaký názor ako užívatelia , že film neobsahuje takmer nič nové. Aj keď sú klišovité scény všelijak polepené, nerobil by som z toho až tak veľkú katastrofu. Povedal by som, že samotný film nemôže diváka nasrať, skôr môže akurát tak spríjemniť nudný deň, no viac ako 3* si to nezaslúži. ()

Marqta 

všechny recenze uživatele

Když vynechán, že je mi Leelee Sobieski značně nesympatická, tak snad jen řeknu aby jste se tomuhle snímku raději vyhnuli. Infantilní dílko ve kterém na vás v každé minutě vyskakuje další klišé a navíc se vás ještě snaží dojmout. S velkým sebezapřením jsem to dokoukala, ale nudila jsem se maximálně. Za Joshe Hartneta, Chrise Kleina a úvodní autovou honičku dávám jednu hvězdu. ()

togaf 

všechny recenze uživatele

Nejprve se šedesát minut řeší klasický milostný trojúhelník. Postavy jsou ovšem tak nesympatické, že je vám vcelku jedno, koho si venkovská husička vybere - zda namakaného pracháče s přitroublým výrazem nebo vidláka s příšerným účesem. Zbylých dvacet minut se film snaží dojmout. Neozbrečeli by ani profesionální plačku. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama