Zvláštní jednotka, Lipsko - Série 16 (2015) (série)
Hrají
Andreas Schmidt-Schaller
Německo
Nejlepší seriály:
Nicht von schlechten Eltern (1993) (seriál)
Poldové (1984) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Marco Girnth
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poldové (1984) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Melanie Marschke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poldové (1984) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Emilie Richards (2009) (seriál)
Steffen Schroeder
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Karin Hanczewski
Nejlepší seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Markus Gertken
Západní Německo
Nejlepší seriály:
X-company (2015) (seriál)
You Are Wanted (2017) (seriál)
The Romanoffs (2018) (seriál)
Christian Näthe
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Pod jedním nebem (2017) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Carola Sigg
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Elisabeth Baulitz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Rudolf Kowalski
Nejlepší seriály:
O Vánocích (2020) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Nilamq Farooq
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Signál (2024) (seriál)
Anna Stieblich
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kleo (2022) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Daniel Steiner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Stefan Kaminsky
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Holger Koch
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Julius Nitschkoff
Nejlepší seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Beat (2018) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Stephan Taubert
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)