Miluj mě, prosím

• USA Wicker Park (více)

FandaF

(Ne) příjemná - jak pro koho - motanice střípků děje. Chvíli jsem se v tom strácel. Nejradši bych za to dal jednu * dolu, ale holkám to ve filmu opravdu slušelo a všichni hráli dobře, tak pro jednou přimhouřím oko. ()

da_silva

Hodně povedenej film, kde to všechno funguje jak má, dobře natočenej, celej takovej sympatickej. Flashbacky zasazujou do příběhu přesně ty dílky skládačky, který zrovna hledáte. Vůbec celej film diváka pomalu a trpělivě provází příběhem, snaží se aby mu nic neuniklo a aby si tu de facto banální story užil co nejvíc. McGuigan boduje. V rámci žánru "romantické drama" na pět hvězdiček, celkově u mě za hodně poctivý a zasloužený 4 (a čtvrt :) ). ()

veverysiak

Hmmmm, tak to som sa podivil, počas prvej polhodiny som to asi štyrikrát chcel vypnúť, ale niečo ma zastavilo a nakoniec som si poďakoval, výnimočný film potvrdzujúci to, že aj keď je námet okukaný, keď sa toho chytia správni chlapíci, výsledok môže dopadnúť skvelo, tu je pádny dôkaz, banálny príbeh roztrhaný na márne kúsky a akože ledabolo, pritom diabolsky premyslene, poskladaný do nesúrodého celku, ešte jedno obrovské plus - výkon Rose Byrne, je skvelá, s ohromne širokým výrazovým záberom, napríklad v scéne, kde hrá chvíľkovo šťastnú Alex, vyzerala nádherne a ľúbila sa mi viac ako fešanda Diane, zaujímavo výnimočná romantika, takže 90%. ()

VUCAKO

Zajímavé, překvapivé, dost komplikované a s výbornou postavou i hereckým výkonem Rose Byrne. Vím, že to moc nebylo o Matthewovi, jeho chování mi připadalo dost divné. Rozhodně to taky neměl v hlavě moc srovnané.. Za ten úplný konec (hudbu vyjímaje) se mi chce něco strhnout, ale co, 4* dávám horším filmům. ()

david666

I po třetím shlédnutí mě Josh a Diane opět dostali. Takhle má vyadat romantika. S tím chlapem jsem to prožíval:-) ()

Czudas

Tak vášnivě jí sledoval, že ztratil hlavu a neviděl že je sledován. Když už ji našel, ona ho ztratila. Aby ho získala zpět musela jí a jemu lhát. Díky ní ho opustila, díky jeho kamarádovi se s ním milovala...pěkně zamotaný film, ani jsem netutal. ()

Borin.P

Dlouho mě od puštění si tohohle filmu odrazoval název, ale jakmile se schylovalo ke konci a začli hrát Coldplay, nelitoval jsem. Mělo to sice pomalejší rozjezd, ale druhá půlka mi to celé vynahradila. Vcelku jednoduchý film, ale svým způsobem originální. Trochu jsem váhal, jestli 4 nebo 5*, ale nakonec se přikláním k pěti. ()

Hakuna Matata

Opravdu zajímavý film, romantický thriller, to se moc často nevidí. Je to opravdu moc hezky natočené, romantické, i když v polovině filmu už opravdu nevíte, co se to sakra děje. Pokud si tento film chcete opravdu vychutnat, musíte na to koukat naplno, protože není lehké se v tom vyznat. Hezká hudba, dobrý scénář, jedno velké plus pro Matthew Lillard, kterého jsem znal jen ze Scooby-Doo, ale myslím, že svou postavu zvládl dobře, mě osobně překvapilů. 80%. ()

schwejk

Objektivně je to čtyřhvězdičkový film, který vás nechá přemýšlet a ohromí režisérskými vychytávkami. Paul McGuigan je vážně Frajer a doufám, že některé jeho postupy brzo vejdou ve standardy - například práce s SMS, rozdělený obraz při sledování jiné osoby... Tohle všechno je perfektní! Skvělí jsou i někteří herci - Diane Kruger mě svým výkonem nesmírně překvapila a v průběhu filmu jsem jí začal dokonce nekriticky zbožňovat. I Hartnett je dobrý - jeho výkon kazí z velké části nelogický scénář. Samotnému příběhu totiž dojde nesmírně rychle dech. A v závěru, kdy čekáte nějakou promyšlenou kulišárnu - nepřijde nic. Velká, velká, velká a ještě jednou velká škoda! Nenudil jsem se, ale tento film měl na daleko víc. ()

gipper

K čemu všemu dožene člověka naprosté zoufalství a láska. To by jeden nevěřil.. Od "Miluj mě, prosím" jsem toho čekala pramálo, ale to jsem se spletla. Příběh to byl opravdu zajímavý, plný různých propletenců a peripetií, které Paul McGuigan dovedl až do zdárného konce. Nejhlubší pocit si odnáším z postavy Rose Byrne, která dokonale zahrála tak opravdovou bolest, že mi z toho běhal mráz po zádech. Taky jsem se pořádně začala těšit na sníh, protože se ve filmu objevuje často a vypadá tak lákavě:o) Jinak jsem si samozřejmě přála, aby to dobře dopadlo a ono to taky naštěstí opravdu dobře dopadlo, takže spokojenost! ()

rey17

Bože, za co mě trestáš touhle s*ačkou! Tenhle film vedle thrilleru ani nestál, s drama nemá nic společného a plochost scénáře je sama o sobě dost mysteriózní. Podle hodnocení jsem očekával bůh ví co a tohle mě dorazilo. Vydržel jsem to do půlky. Slušná kamera a hudba; scénář a režie příšerná! Jednomu by měli zakázat psát a druhému točit filmy. ()

janeys

Pro mě 3.5*, ale zaokrouhlím nahoru. Přídomek mysteriózní je zde na místě, protože realita by byla přece jenom asi trochu jiná. Nicméně je film vystavěn velmi dobře a z počátečního naprostého zmatku se Vám začíná skládat zápletka, která by (nebýt skvělého střihu a scénáře) byla celkem nudná. Josh Hartnett opět skvělý. Diane Kruger bohužel velmi podprůměrná. Naštěstí její postava není tahounem filmu, a tak hereckou katastrofu směle přehlédnu. ()

retrix

Zamotaný a ztřeštěný děj, zamilované postavy a prozaické vysvětlení, tak by se dal charakterizovat tento film. Úvod filmu vtáhne diváka do očekávané záhady opředené kolem hlavní hrdinky, která se však nekoná. Druhá polovina filmu již je jen o vysvětlování nekonané záhady, která nebyla záhadou ale nenaplněnou láskou jiné postavy. ()

Hookins86

Mám teda radši akci a sci-fi, ale občas potřebuje člověk vypnout a takovéhle filmy k tomu jsou jak stvořený. Směsice dobrých i špatných pocitů při koukání, vyústí v úsměv na tváři. Princ nakonec nazul princezně ztracený střevíček a zlá čarodějnice (asi každej na ní bude mít nervy! svině jedna :D), která motala příběh okolo sebe, zůstane nakonec opět sama a dobře jí tak. Hezká (pohádka) romanťárna... ()

tomino28

Výborný film, u kterého do konce nebudete mít ani tušení, jak celý ten vztahový propletenec dopadne. Rozhodně nedoporučuji předem od někoho zkušenějšího vyzvídat zápletku, protože čím méně o filmu na startu víte, tím lepší zážitek z něj budete mít. Původně jsem chtěl dát 4*, ale ten konec mě přesvědčil, abych s hodnocením přitvrdil. ()

fafejt001

Tak nějaké spletité , komplikované .Matthew má letět za moře , ale nějak nemůže . Před lety potkal dívku , má však jinou a potká jěště další . Tak se to komplikuje a divák se v tom neorientuje . Prostě zmatené a překombinované . ()

Goumen

Chvilkami se mi to zdálo až moc překombinované a člověk musí dávat velký pozor, aby všechno pochytil. Jinak se mi to ale celkově líbilo a dokázalo mě to udržet celou dobu v pozornosti a napětí. Perfetkně tam zahrála hlavně Rose Byrne ()

Sethiel

Do poloviny poměrně velká nuda, než se začne vylupovat celkem spletitý a zajímavě vymyšlený příběh, který pro mě osobně byl ale spíš naštvávací než příjemně romantický. ()