Právě byla ukradena supertajná nukleární zbraň a francouzská tajná služba vyhlašuje nejvyšší možnou pohotovost. Je možné, že je mezi ní zrádce a že je ta krysa stále v domečku. V prvé řadě ale potřebují získat zpět raketu. Za tím účelem si najímají dva totální packaly - závisláky na počítačových hrách a ubohé atrapy Jamese Bonda - Willa a Bena. Než je vyšlou na tajnou misi, musí projít náročným výcvikem. Nikdo z nich netuší, že jsou jen návnady v promyšleném plánu, jak odvést pozornost od skutečných agentů vyslaných do akce... (oficiální text distributora)

Stingray

Jedna hvězda za spousty "bitches" v pozadí a v popředí a všude. Muselo to stát moře peněz a je to naprosto stupidně napsaná,zahraná a nastříhaná rádobypředělávka Špionů jako my s Aykroydem a Chasem. Jedno sem si z toho filmu vzal!Chci bejt režiér ve Francii!Tam rozdávaj prachy na hraní.A tý zábavy s těma "slečnama" co se v rolích "křoví" tvářej,že další role musí bejt na Oscara. Já myslel,že po Torrentem už nic horšího neuvidim! A zas sem se splet.Přestávám Soukupoví vyčítat "Dagmaru"..... ()

MonkeyMarty

Nechápu komu se to nemůže líbit. Tohle jsou nejlepší komici Francie! Asi něco jako Genzer a Suchánek tady, ale tihle jsou milionkrát lepší. Při tomto filmu jsem se opravdu zasmál. ()

andy60 odpad!

Tohle měla být nejlepší komedie roku ve Francii? Tak to bych skutečřně nechtěl vidět ty, které se umístily na dalších místech. Dvě debilní postavy, které dělají debilní věci a z úst vypouští debilní věty. Vůbec nechápu, jak mohl někdo plýtvat penězi a časem na takový škvár. ()

Vaelor

Wow. Koukal jsem na film Poslední žoldák a pořád si říkám, odkud znám toho herce a pak mě to trklo, takže jsem se ocitl na profilu Agenti nula nula a k mému překvapení vidím, že jsem asi jedinej člověk, koho v dětství ten film bavil. Asi se nehodím do zdejší intelektuální komunity. [Irony] ()