Právě byla ukradena supertajná nukleární zbraň a francouzská tajná služba vyhlašuje nejvyšší možnou pohotovost. Je možné, že je mezi ní zrádce a že je ta krysa stále v domečku. V prvé řadě ale potřebují získat zpět raketu. Za tím účelem si najímají dva totální packaly - závisláky na počítačových hrách a ubohé atrapy Jamese Bonda - Willa a Bena. Než je vyšlou na tajnou misi, musí projít náročným výcvikem. Nikdo z nich netuší, že jsou jen návnady v promyšleném plánu, jak odvést pozornost od skutečných agentů vyslaných do akce... (oficiální text distributora)

Blazin

Hovadina veliká, spoustu trapných scén a všude cpáný ženský, ale kdyby byly aspoň hezký, jenže vůbec nejsou. Určitě jsem podle hodnocení moc nečekal, taky jsem dostal dost slabý a značně podprůměrný film u kterého se člověk zasměje asi 2krát. ()

klokyn

Jedna hviezdička za tie ženy, čo tam vystupovali a za občasný vtip, aj keď ich úroveň bola veľmi veľmi zlá. Rozum sa mi zastavuje nad tým, že toto natočil režisér Taxi. Nepochopím. ()

Horak

Francouzi toci spoustu filmu, protoze to stat podporuje, coz je super, pac pak muzou vzniknout i takovydle bijaky! Myslim, ze ohledne tohodle filmu tu panuje prilisna prisnost. Film je to sice trapny, trapny a hodne drahy, ale treba scena se zmlacenim servirky byla vtipna, to ze vsechno ostatni skripalo a nudilo, no komu se to nestane. Chtel bych vas vsechny chytraky videt, jak byste si poradili se samotnym Zlem! ()

Pekisan

Tento film je tak dementny, ze sa na nom urcite par krat zasmejete a ked k tomu priratam dementny cesky dabing tak to na 2 hviezdy nebude.......by nebolo keby tam nepobehovala horda zenskych v nohavickach:) ()

dodona odpad!

Nuda, trápnosť, kŕčovitosť, stupidita, nesympatickí herci. Herečky pekné, ale to bola ich úloha vyzerať pekne a veľa hrať nemuseli. Schuti som sa zasmiala raz - keď ten malý plešatý (ano, ano, ani mená hlavných hrdinov si nepamätám) povedal na jachtu: ...no muj vkus to není, hlavně, že to plave ... No teraz mi to už vtipné nepripadá. Takže jedno veľké nič, nula nula. ()

DjMetal

Tak toto bola vazne somarina.ved to nemalo hlavu ani patu.strasna chujovina.Reziser dal dej napisat asi nejakemu decku,sa mi vidi. ()

KdG

Není to tak hrozné jak se zdá, je to tuctová komedie parodující Jamese Bonda, s občas trapným humorem, ale občas i celkem fajn vtípky a hlavně je to plné parádních roštěnek. ;-) ()

deep

možná je to tím, že jsem tomuhle filmu nevěnoval plnou pozornost nebo jsem měl prostě jen dobrou náladu po fajn večeru s přítelkyní... párkrát jsem se zasmál, párkrát to bylo hrozně trapný + bylo tam dost hezkých slečen a vlastně jsem viděl dost větších hovadin. ()

Dinsberg odpad!

Tohle že režíroval Gerard Pirec, tvůrce megahitu Taxi? Asi z obavy, že by ho na place poznali, poslal jako Stalin za sebe dvojníka. Na place to nikdo nepoznal, ale poznali to diváci. ()

Efreeti odpad!

Piece of shit! Lidičky, dejte od toho ruce pryč, jestli vám je duševní zdraví milé! Tohle se v mém žebříčku nejhorších filmů kinematografie umisťuje pořádně vysoko!!! ()