Právě byla ukradena supertajná nukleární zbraň a francouzská tajná služba vyhlašuje nejvyšší možnou pohotovost. Je možné, že je mezi ní zrádce a že je ta krysa stále v domečku. V prvé řadě ale potřebují získat zpět raketu. Za tím účelem si najímají dva totální packaly - závisláky na počítačových hrách a ubohé atrapy Jamese Bonda - Willa a Bena. Než je vyšlou na tajnou misi, musí projít náročným výcvikem. Nikdo z nich netuší, že jsou jen návnady v promyšleném plánu, jak odvést pozornost od skutečných agentů vyslaných do akce... (oficiální text distributora)

easaque odpad!

zase takový blázen nejsem, abych se díval na celý film a první čtvrhodina bohatě stačila. [ PŘÍBĚH: 0 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 0 /// CASTING: 0 (3*MAX) ] ()

cariada

Další z hovadin o potrhlých agentech, který jsou neskutečně ukecaný a nudný. Kam na takové kraviny chodí. Co se dá počítat za plus jsou pěkné prostředí, ale to je asi tak všechno. ()

BUD-SFIS

Proc jenom tak spatny film muze dostat celou hvezdu. Odpoved je jednoducha. Opravdu ale opravdu krasne slecny a bylo jich moooc. ()

Experiment odpad!

Pojašená francúzka sračka, ktorá nemá čo do seba. Už na začiatku som vedel čo to bude zač a fakt mi to stačilo. Vtipy a scenky boli dost otravné až nechutné. Keď som si to požičiaval od kamoša tak mi to dával so slovami ,,Si to pozri!Fest dobrá komedia.,, takže o to to bolo horšie. ()

Samuell84 odpad!

Po viac ako 20minutach som to vypol. Nemám nič proti Francuzskej kinematografii ale toto sa dalej pozerať proste nedalo. ()

Siri69

Nemůžu si pomoct ale já jsem se u téhle kraviny dokázal i párkrát zasmát... Samozřejmě že kvalita filmu je strašná,příběh nudný a herci neumí hrát... Ale pár scének je docela úsměvných... 1,5* ()

Drnqonovic

Trapní francouzi, co jediné dodat. Totální nováčci v oboru, a totálně všechno (i mojí náladu) rozsekají. Tady to alespoň naroubovali na to, že jsou jenom volavky, ale kde ti nejlepší selžou, nastoupí tihle dva 'experti'. Naprosto zabitý vysílací čas na Nově, gratuluju! ()

BlackTom odpad!

Nikdy som si tak úpenlivo neželal, aby film skončil... Mám rád bláznivé komédie, ale medzi bláznivou a dementnou je rozdiel. Dosť podstatný... Keď ešte žil De Funes, mali francúzske komédie istú úroveň, teraz už len degenerujú (Drž hubu! bolo svetielko na konci tunela). Judor a Bedia sú tí najvypatlanejší debili akých som kedy videl. A scenárista bol asi tiež dobrý chuj. ()

Fary odpad!

Kterýho idiota napadlo dát tohle do hlavního vysílacího času Nova Cinema v neděli večer?! To bylo fakt za trest! ()