Právě byla ukradena supertajná nukleární zbraň a francouzská tajná služba vyhlašuje nejvyšší možnou pohotovost. Je možné, že je mezi ní zrádce a že je ta krysa stále v domečku. V prvé řadě ale potřebují získat zpět raketu. Za tím účelem si najímají dva totální packaly - závisláky na počítačových hrách a ubohé atrapy Jamese Bonda - Willa a Bena. Než je vyšlou na tajnou misi, musí projít náročným výcvikem. Nikdo z nich netuší, že jsou jen návnady v promyšleném plánu, jak odvést pozornost od skutečných agentů vyslaných do akce... (oficiální text distributora)

Shley

Jeden z nejhorších filmů co jsem kdy viděl. Úroveň humoru je naprosto ubohá, ujetý příběh a neskutečně špatní herci. Kdo nad tím ho shlédnou, doporučuji ještě přemyslet. ()

keyzar odpad!

Herecké výkony jako by vypadly z amatérského divadelního představení žáků 1. ročníku ZŠ, hloupý děj, mizerná hudba. Co dodávat? ()

Romulus007 odpad!

Tak tento film je opravdová NULA. Nechtěl bych se někoho dotknout, ale ani herecké výkony Erica Judora a Ramzy Bedia a ani režijní um Gérarda Pirèse mi nepřišel opravdu ničím vynímečný. Řekl bych že byl spíš k pláči. Pokud mělo jít o komedii, tak pak mi to připomínalo nějaký nepovedený SitCom jako u nás byly Nováci na Nově (tímto se omlouvám jejich přiznivcům :-)). Děj je strašně moc táhlý. Tam kde čekáte nějaké vyvrcholení scénky v bouřlivý výbuch smíchu, tak se opravdu ošklivě zklamete. A naopak scény, ve které dochází k vysvětlování děje, nebo by mělo jít o něco vážného jsou tak trochu komické, ale to podle mě autor toho díla ani nezamýšlel, spíše to vyplynulo ze špatného pochopení scénáře, nebo dokonce z jeho špatného obsahu a nebo snad ze špatné režie jako takové, kdo ví. Prostě pokud chcete vidět příklad špatně natočené komedie, tak se koukněte na tuto. Doporučil bych jí ke studii filmařům, aby se ponaučily a při tvorbě vlastních snímků nedělali podobné hrůzy. Jinak herci, kteří byly vybráni pro hlavní roly se pro komiky naprosto nehodí. Na to že mám francouzskou tvorbu rád, si tímto u mě Francie trochu snížila reputaci. Opravdu hodnocení typu „Odpad“ dávám zřídkakdy, ale tento film si ho po právu zaslouží. ()

FandaF

Hrozná ptákovina, ale pokud se na to mrknete s vědomím že to někdo hodnotí jako odpad, tak zjistíte, že jsou i horší filmy. Tady se i párkrát pořádně zasmějete. Raději ale nehodnotím - na tohle asi není stupnice ;-) Za některé momenty by jste dali odpad na eNtou a za jiné i nějakou tu hvězdičku... ()

SakyLand odpad!

Filmů na téma packalů v rolích tajných agentů bylo natočeno již mnoho, ale tento je podle mě asi nejhorší. Po první půlhodině (a to mám docela výdrž) jsem se utvrdil, že od tohoto filmu již nemůžu nic očekávat. Chvílemi jsem přemýšlel, zda tu tupost Will a Ben vůbec hrají. Po filmu Taxi, jsem tedy čekal od Gérarda Pirèse daleko víc. ()

Jarosh66 odpad!

Nevím, jestli tu všichni co ohodnotili tento film byli tak fyzicky a psychicky odolní, že se dodívali na celý film. Já to bohužel nevydržel...I když....byly horší. ()

fruitixx

Film o agentu Onovi a Nanovi. Celý film je tak naběhlý a napumpovaný, jak svaly kulturisty v posilovně. Nebo jsem tak vypadal já? S tou činkou v ruce, jak jsem na něj čuměl? Na to bacha protože film obsahuje takové frekvence a vibrace, že by z toho mohl někdo být trošku magor. Prostě jde o to, že není jasné co ty dvě O v pozadí na plagátu od filmu znamenají. 1/ je to jiné označení pro WC? nebo 2/jde o dvě oči? Takže, kdo neví která odpověď je správná a o co tady jde - nebuďte jak ti dva jmenovaní agenti, pak na to příjdete. ()

Peabody odpad!

to muselo stát dost peněz, tahle totální sračka. prostě tento způsob humoru zdá se mi být poněkud nešťastným. ono se to posouvá, kdysi dělali dobré komedie v Hollywoodu, kdysi i ve Francii, ale tohle? ()

lobsang odpad!

Takhle nějak si představuji smrtící sérum pro filmového maniaka odsouzenehé k smrti. Každý kdo má alespoň trochu rád dobrý film, musí u této zhůvěřilosti minimálně třikrát padnout do mdlob. Marně se nechávám unášet představou, že se tohle nikdy nenatočilo a ten den, kdy jsem Agenty viděl, byla jedna velká a odporná halucinace. ()

Danoid

Teda tady jste dobří suchaři. Jeden rádoby větší intelektuál než druhý. Chápu, že takovýto humor se nemusí líbit každýmu, ale být jako stádo... Vůbec se nedivim, že ve Francii to byl docela hit. Vždyť je to styl ujetý komedie a to hlavní na čem záleží je jestli baví. Já se bavil slušně. A nevim, proč sem nenapsali komentář ti, co jinak dali 4 nebo 5 hvězdiček. ()