V samotném srdci Hollywoodu stojí Lusman. Kdysi to bývalo oblíbené místo bohatých a slavných, ale fasáda už je dávno oprýskaná, luxusní koberce prošlapané. Do hotelu se právě nastěhovala Nell se svým manželem Stevenem. Brzy se spřátelí s Julií, která však zničehonic zmizí... Nell tuší, že se stalo něco strašného. Dům plný symbolů skrývá děsivé tajemství. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Ladisec odpad!

Čekal bych od Hoopera větší porci strachu hrůzy a krve, vlastně no ono v tom filmu z toho co jsem jmenoval nebylo skoro nic, takže bych měl spíš napsat, kdyby tam bylo aspon trochu strachu, hrůzy a krve možná by se na to koukat dalo, ale takhle to byla strašná kravina bez ničeho. ()

Vital

Vážně,děsná kravina,nemá to hlavu ani patu,i když herecké výkonny nejsou tak špatné,tak režisér snad ani nevěděl jak to natočit,děsná slatanina! ()

chaosteory

Už v době vzniku, ještě na VHS, mi název uvízl v hlavě. Teď sem se k němu dostal znova, raději jsem neměl. Vůbec by mi nevadilo že tam nejsou kíble krve a co minuta, to vražda. První minuty i vypadají celkem stylově, jakoby odkaz nebo pocta klasikám žánru. Noc, hotel, osamělá žena a vrah. Všechno naprosto v pořádku a asi nejlepší vražda v celém filmu a jedno z mála pozitiv. Jak už jsem zmínil, je tu spousta odkazů na jiné filmy. Rozpadlý hotel, žánrově typičtí nájemníci, kteří buď špatně hrajou nebo vám lezou na nervy a bohužel i typický vrah. Tudíž nadčlověk s možností teleportace, s obrovskou silou (nemá problém přibít ke stropu člověka) a možna je to i zombie. I to by nevadilo, ale děj vás tak nudí, že se všímáte spousty chyb a to je špatně. Trochu v plusu je konec, tady se asi Hooper probudil a vzpomněl si, že točil obstojné filmy. ()

Mark1983 odpad!

Myslím si,že být hororovým režisérem za každou cenu,a to i za cenu toho,že se budou točit doslova hororové propadáky, není nejšťastnější volbou stejně jako natočit film ve stylu Vražd bez záruky. ()

Roň slzy, už brzy ozáří lampa dvůr

Roň slzy, už brzy ozáří lampa dvůr