Nebezpečné hry 2

Nebezpečné hry 2

Thriller / Erotický

USA, 2004, 98 min

• dots24

Scéna švédskej trojky sa mi páčila viac ako v jednotke, ale všetko ostatné už je horšie, od hercov až po scenár a jeho príbehové akrobacie. Je to to isté čo už ste videli minule a tým pádom vás to už nemôže ani baviť, pretože viete celkom dobre predvídať čo môžete očakávať. Strata času. Pripomenulo mi to Základný inštinkt 2 ktorý chcel tiež moc okato a bez žiadnej inovácie skopírovať jednotku a pritom všetko spravil ešte horšie. S tým rozdielom že prvý základný inštinkt bol aspoň dobrý film, čo sa o nebezpečných hrách už povedať nedá.(26.5.2015)

• Peytl

Až tristně nekvalitní soft porno, ve kterém navíc skandálně chyběl David Hasselhoff, ač by se mezi tu snůšku prapenisů, pravagín, pramyšlenek a končetin do praku hodil přímo grandiózně. Nicméně opět zvítězily kozičky a já, donský kozák, nemohu této pitchovině plácnout přepad, i když by si to víc než zasloužila a naprosto neseriózně plácám dvě bradavky...chci napsat prdelky...no, sakra, my sexuálně frustrovaní adolescenti, viď verbale....psal jsem dvě? Kecám jak poštěvák, jebu...teda jednu a dost!!!(7.8.2013)

VHS/// Obsazení 5/10 Děj 5/10 Hudba 5/10 Efekty 6/10/// +je na co koukat, nenudí -předvídatelný scénář, průměrné zpracování/// Rozhodující je zda-li jste viděli jedničku či nikoliv. V případě že ne, tak na tohle se klidně podívejte. Bude vám to připadat originální, napínavé a zažijete pár (možná) šokujících zvratů. A když nic jiného tak je relativně na co koukat. V druhém případě vás tento film bohužel ničím nepřekvapí. Sice se snaží, ale v zásadě opakuje podobné postupy, které ste vyděli v jedničce. Nehledě na to, že ve všech oblastech je film průměrný. Nabídne slabou atmosféru, téměř žádné vraždy a když už, tak vraždy nijak vypečené. Uvidíte podobnou zápletku o tom jak zbohatlící mají hodně, ale chtějí ještě víc a tak spolu upečou malé spiknutí. Prostě divák co viděl jedničku, tak by čekal aspoň to že pokračování bude nabitější, bude mít rychlejší tempo a něčím ho film zase překvapí. Nestalo se tak a film brázdí vody průměru. Moje doporučení znáte, teď je to na vás./// Celkem 52%///(23.7.2008)

První díl na druhou asi tak nák by se to dalo charakterizovat. Začíná to hodně podobně a opět je tu trojlístek hrdinů co potřebuje prachy a tak udělaj důmyslný plán, kde ale má šanci přežít jen ten nejsilnější a nejpodlejší. Příběh ač v podstatě stejný je přesto jiný a nenudí a má to pořád pěkný náboj a plno zvratu. Samozřejmě pěkný ženský nechybí.(18.1.2013)

• Psycho.R

Škvár. Jednička měla nápad, zvraty jste moc nečekali, byla nabušená dobrými herci. Tohle je klasická americká dvojka v béčkovém podání, spíš možná céčkovém, jako tomu bylo u Velmi nebezpečných známostí, kdy první díl stál za to, pak to šlo dolů. Je tu taky hodně nelogičností (viz. hned začátek, před kým házela kytky do vody? Kvůli sobě určitě ne!). Atd. Nižší počet * si nechám pro další díly. Cítím to v kostech :D.(24.3.2016)