poster

Nebezpečné hry 2

 • USA

  Wild Things 2

 • Slovensko

  Nebezpečné hry 2

Thriller / Erotický

USA, 2004, 98 min

 • kingik
  ***

  Brittney žije s nevlastním otcem v luxusním domě na Floridě. Krátce poté, co se mafie nevybíravě přihlásí o zaplacení otčímových dluhů, otčím zahyne při havárii soukromého letadla. Kupodivu Brittney nezdědí obrovský majetek, ale pouze roční rentu. Zbytek připadne jeho společnosti, pokud se ovšem o dědictví nepřihlásí přímý potomek. A ten se k překvapení všech přihlásí. Jde to ve šlépějích jedničky, ale už zde není tolik kvalitních nápadů a nečekané pointy jsou jen kopií jedničky. Susan Ward a Leila Arcieri jsou přitažlivé holky, ale jako herečky už se tak neosvědčily. Několik dobrých momentů v podobě kvalitního intrikování se zde najde, ale už to nějak není ono. 60%(19.1.2009)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  "Každej umře, věřte mi." Kdybych neviděl Nebezpečné hry, tak bych určitě nějakou tu hvězdu přihodil. Jenže jako znalý principu her jsem věděl dopředu, kdo se s kým a proti komu spojí, i kdo koho podrazí, takže jsem od začátku čekal na chvíli, kdy zemřelá matka vyjede z močálu na krokodýlovi. A když mě nemohla překvapit zápletka, tak jsem si alespoň užil krásu hlavních představitelek a jejich skvělou parodii na hraní volejbalu.(19.12.2016)

 • SOLOM.
  ***

  Sakra, jasně že šlo jen o kopírování jedničky a nebyl ani tak velký rozpočet, ale Susan Ward byla zatraceně sexy. Takovou bych se klidně nechal svést taky. Jinak samozřejmě nechybí intriky, několik dějových zvratů – ovšem ty už tolik nepřekvapí. Zvlášť když byli recyklací již viděného…Průměrná podívaná, která neurazí ale tentokrát ani moc nenadchne…(28.11.2018)

 • castor
  **

  Těch překvapivých zvratů už bylo na jeden film přespříliš, na to ale už můžeme být s ohledem na další díly série docela zvyklí. O tom žádná. Nicméně i hra s divákem by měla mít nějaká pravidla, ten by ale dal v tomhle případě dohromady dobrý tucet logických lapsů. Holt, důstojně reprezentovat žánr „erotického thrilleru“ je čím dál tím obtížnější. Na koleně sešroubované a samoúčelné dějové zvraty jdou opět do extrémů. Což o to, člověk se chce u podobně laděných béček hlavně solidně zrelaxovat, víc ale zamrzí, že televizní režie jednou nabídne jakous takous solidní scénu a pak se na dlouhé minuty nechá utápět v intrikářské hře, která si sama hází klacky pod nohy. Navíc, když už nic, tak je škoda, že se tvůrci jednotlivých dílů alespoň nesnaží předhánět v tom, kdo ukáže víc odhalených částí těl ženského osazenstva!!(6.3.2012)

 • maxi6
  ***

  WT2 je pokračování jedničky, opět ve šmrncovním sexystylu. Některé pasáže jakoby byly "copy" zminula....první minuty vznášedla na jezeře, soudní jednání, erotické scény....škoda, že je vše tak stejné ! Pokud jste ovšem první díl neviděli a nevíte co vás čeká, přeji pěknou podívanou. A opět jako minule, neodcházejte při titulcích z kin !(21.6.2004)