VOD (1)

Nevlastní otec Brittney Haversové Niles zahyne při havárii soukromého letadla. Brittney ale nezdědí jeho majetek v hodnotě téměř sedmdesáti milionů dolarů, ale pouze roční rentu pětadvacet tisíc. Zbytek připadne jeho společnosti, pokud se o dědictví nepřihlásí Nilesův přímý potomek. A ten se k překvapení všech přihlásí. Je to Maya Kingová, která tvrdí, že je Nilesova nemanželská dcera a ochotně se podrobí testu DNA. Soudní lékař Julian Hayes potvrdí, že je to pravda. Vyšetřovatel pojišťovny Terence Bridge, která má vyplatit pojistku ve výši dvou milionů, objeví několik nesrovnalostí potvrzujících, že havárie Nilesova letadla nebyla nehoda. Zjistí také, že Hayesův test byl podvod a do všeho jsou zapleteny Brittney a Maya, které lékaři slíbily část dědictví, pokud jim pomůže. Nechtějí se s ním však dělit, a tak ho zavraždí. Bridge dívky konfrontuje a nabídne jim mlčení, pokud mu vyplatí polovinou majetku. (Nova Cinema)

tron

Každým ďalším rokom a ďalším čajovým „dusným prekombinovaným erotickým trilerom“ sa javia byť pôvodné DIVOKÉ HRY (1998) fakt parádnym počinom. Táto dvojka pochopiteľne žiadnou dvojkou nie je, len použila zhruba rovnakú schému scenára, prostredie a atraktívne telá. To však prekvapivo vôbec nestačí. Scenár postráda rafinovanú nepolitickú zvrhlosť originálu a čo sa hercov týka, ťažko povedať, kto sa dokáže vcítiť do kože dvojmetrových nagélovaných svalovcov a štíhlych dlhovlasých dievčat s veľkými ňadrami, bývajúcimi v luxusných dvojpodlažných floridských vilách. ()

misstake

Nebezpečné hry, Velmi nebezpečné známosti a Nezvratný osud. Tři filmy víceméně pro teenagery s víceméně originálním nápadem, které se mezi náctiletým diváctvem staly snad i kultem, tak si producenti natočili pro všechny tři dvojky a trojky a rovnou pro video/dvd trh, je to levnější, vyberou se nějací neznámí "herci" z modelingových agentur a penízky se jen posypou. Z oněch tří zmíněných trilogií sequel Nebezpečných her dopadl nejhůř. Tady se nezkopíroval jen příběh, ale doslova celé scény, jen místo Denise Richards vylézá z bazénu nějaká Susan Ward a ve slavné "trojce" chybí i Denise i Neve Campbell. Viva la kopírák. ()

lennyd

Film se nese v podobném stylu jako jednička, jen s tím, že zde mi přišla snaha scénaristy vymyslet nějaký dějový zvrat až příliš křečovitá. Mrtví ožívají, živí umírají - bohužel z toho všeho vznikl spletenec, který svému předchůdci nesahá ani po kolena. I když, po pravdě, lesbické scény jsou zde možná hezčí :) ()

Jara.Cimrman.jr

"Každej umře, věřte mi." Kdybych neviděl Nebezpečné hry, tak bych určitě nějakou tu hvězdu přihodil. Jenže jako znalý principu her jsem věděl dopředu, kdo se s kým a proti komu spojí, i kdo koho podrazí, takže jsem od začátku čekal na chvíli, kdy zemřelá matka vyjede z močálu na krokodýlovi. A když mě nemohla překvapit zápletka, tak jsem si alespoň užil krásu hlavních představitelek a jejich skvělou parodii na hraní volejbalu. ()

Psycho.R

Škvár. Jednička měla nápad, zvraty jste moc nečekali, byla nabušená dobrými herci. Tohle je klasická americká dvojka v béčkovém podání, spíš možná céčkovém, jako tomu bylo u Velmi nebezpečných známostí, kdy první díl stál za to, pak to šlo dolů. Je tu taky hodně nelogičností (viz. hned začátek, před kým házela kytky do vody? Kvůli sobě určitě ne!). Atd. Nižší počet * si nechám pro další díly. Cítím to v kostech :D. ()

• Natáčení filmu probíhalo ve městech Los Angeles (Kalifornie, USA) a Palm Beach (Florida, USA) od 17. března do 4. dubna 2003. (GASTON73)

Související novinky

Denise a Neve opět spolu

Denise a Neve opět spolu

17.02.2006

Filmová společnost Mandalay nominovala na post režiséra připravovaného snímku BACKSTABBERS vyhasínající hvězdu Johna McNaughtona a hodlá do něj obsadit herečky Denise Richards a Neve Campbell, pro… (více)