Nebezpečné hry 2

Nebezpečné hry 2

Thriller / Erotický

USA, 2004, 98 min

• Peytl

Až tristně nekvalitní soft porno, ve kterém navíc skandálně chyběl David Hasselhoff, ač by se mezi tu snůšku prapenisů, pravagín, pramyšlenek a končetin do praku hodil přímo grandiózně. Nicméně opět zvítězily kozičky a já, donský kozák, nemohu této pitchovině plácnout přepad, i když by si to víc než zasloužila a naprosto neseriózně plácám dvě bradavky...chci napsat prdelky...no, sakra, my sexuálně frustrovaní adolescenti, viď verbale....psal jsem dvě? Kecám jak poštěvák, jebu...teda jednu a dost!!!(7.8.2013)

WT2 je pokračování jedničky, opět ve šmrncovním sexystylu. Některé pasáže jakoby byly "copy" zminula....první minuty vznášedla na jezeře, soudní jednání, erotické scény....škoda, že je vše tak stejné ! Pokud jste ovšem první díl neviděli a nevíte co vás čeká, přeji pěknou podívanou. A opět jako minule, neodcházejte při titulcích z kin !(21.6.2004)

Viděno 1x - 17. 9. 2009 - 60%(12.3.2009)

Když to budu hodnotit jako pokračování, nemůžu dát víc než jednu. Když to vezmu jako že "jednička nikdy nebyla", je to průměrnej film. Ale protože jsou tam docela hezky vypadající ženy, které to zbytečně nepřehání s oblékáním, tak jako chlap podlehnu a dám možná i příliš hodně .-) Ale jak říkám, je to prostě dvojka a ty už bývají slaboučké (kromě Terminátora).(29.3.2008)

• Jara.Cimrman.jr

"Každej umře, věřte mi." Kdybych neviděl Nebezpečné hry, tak bych určitě nějakou tu hvězdu přihodil. Jenže jako znalý principu her jsem věděl dopředu, kdo se s kým a proti komu spojí, i kdo koho podrazí, takže jsem od začátku čekal na chvíli, kdy zemřelá matka vyjede z močálu na krokodýlovi. A když mě nemohla překvapit zápletka, tak jsem si alespoň užil krásu hlavních představitelek a jejich skvělou parodii na hraní volejbalu.(19.12.2016)