Abigail

• USA Abigail (více)

Krást cizí děti je odporný zločin. Krást děti mocných zločinců je navíc nebetyčná hloupost. Jenže říkejte to partě darebáků, kterým se nechce živit poctivou prací, a tak přijmou zdánlivě hodně snadnou práci – unést dceru jakéhosi boháče, čtyřiadvacet hodin ji pohlídat, než zoufalý taťka zaplatí padesátimiliónové výkupné, shrábnout prachy a jít domů. První, zdánlivě nejtěžší fáze, proběhne víc než hladce. Sotva malá křehká Abigail na tréninku dotančí „Labutí jezero“, skončí omámená v dodávce a už se veze na smluvené místo, které kdovíproč připomíná venkovské panské sídlo říznuté zámkem hrůzy. Její únosci se mezi sebou neznají, kvůli bezpečí se dokonce oslovují smyšlenými jmény. Druhá fáze, spočívající v čekání na výkupné, by mohla být klidná, až nudná, kdyby únosci nezačali postupně umírat. Ukáže se totiž, že na některé děti by byla i nejdrsnější polepšovna krátká. Jenže když jim to konečně dojde, už není úniku. (Cinemart)

mnx

Doporučuju vůbec nečíst obsah (za ty obsahy by vážně občas někdo zasloužil přizabít), maximálně první 2 věty, jinak si zvrat moc neužijete. Prostě partička pochybných existencí si chce na únosu dítěte z bohaté rodiny vydělat pěkný balík, jen se jim to celé trošku vymkne z rukou. Je to originální, je to zábavné, a takhle nějak by zábavné horory i měly vypadat. ()

Facerr

Škoda, že podobných filmů není víc. Všem jinak doporučuju nic si dopředu o filmu nezjišťovat. Já dokonce očekával "jen" nějaký akční thriller...o to víc se mi Abigail líbila. ()

Kebabkony

Byla to spíš komedie než horror. Narozdíl od Krvavé nevěsty tu hlavní myšlenka nefunguje a ani není dotáhnutá do konce. Fakt jsem se víc smál než bál. Blbina, kterou druhý den zapomenete. 5/10 ()

HanzoBureshi

Jelikož to je od tvůrců poledních Vřískotů, tak jsem neočekával hrůzostrašný film, ale zábavný horor. A ono to tak i je. Při tipu tohoto filmu je obří chybou vidět trailer, protože se tak první třetina pro diváka stane jen pouhým čekáním na onen okamžik. Když to nastalo, tak v tu chvíli to byla docela dobrá podívaná a mělo to skvělé tempo, výborné brutality, originální nápad a styl. Postavy měly mezi sebou dobrý balanc, byly tu klasické, drsné, vtipné charaktery. Na konci se to už začalo trochu až moc kombinovat a já už jen pouze sledoval, kdo se stane vítězem. Na čtyři hvězdy to nedám, ale letos je to zatím jeden z lepších hororů. Mé hodnocení: 6/10 ()

cernakus

Lineární. Bralo se to moc vážně. Vypravečsky nekonzistentní. Celkově to šlo od nikudy nikam. Malá holka nemá na to zahrát neviňátko, protože tak nevypadá. Zbytek ansámblu se snažil, ale nezaujal. ()

jokino

Za mňa, len ďalšia tuctovejšia upírovačka do rady. Ničím originálna, ani prekvapujúca, už vôbec ohurujúca, akurát vyčnieva trochu istým spôsobom z upírskej zaužívanej "šablóny", čo mi mierne vadilo, ale nebudem spoilerovať. Pre mňa, "light film" na 1 pozretie, nič viac, nič menej.. ()

Tomko87

Vždy rád uvitam niečo nové v horovom upírskom žánri. Abigail mi dala pomerne originálnu hororovú komédiu/paródiu. Tvorcovia Nevesty na zabitie sa nezaprú. I keď tam boli lepšie postavy. ()

Beatrice odpad!

kDyŽ jSeM pŘiŠLa dO biOgRaFu, bYLo Mi ŘeČeno, Že FiLmEčĚk uŽ nEdÁvAJí a To jSEm sI uDělALa VLaSy aByCh ByLa hEzKá, nAsRaT zMrDi! ()

Jemes

po dlouhé době jsem se podíval na nějaký horor a zase se mi potvrdilo, že to stále stojí za ho*no. Postavy dělají neustále ty samé chyby, i když je každý specialista na nějakou věc. Sluníčko tam evidentně svítí jen1 hodinu, protože tak rychle zapadnou slunce jsem opravdu nikdy neviděl. prostě takové to Bčko, co nemusí dávat smysl a stačí, když tam je hodně krve. ()

Easykill

Zázrak! Ono se něco občas i povede, sice ne úplně podle představ či očekávání, ale povede. Abigail je opravdu roztomiloučká, baleťácká, pizizubí cáklá pizda! A takovou kriploidní bandu únoscovitých "Muppets" abys taky kurva pohledal! Skvělá partička! I když se jedná víc o komedii (tedy alespoň za mě, protože jsem se opravdu dost nasmál) tak to vůbec neubralo na kvalitě, ba naopak to díky humoru mělo takový příjemný vibe a pobíhání postaviček po creepy panství mě bavilo. Nikde žádná hluchá místa, občas dobrý hlášky, prostě příjemná krvavá oddechovka. ()

veverysiak

Kvôli Melisse ťahám hodnotenie nad priemer, aj keď mi to furt niečo pripomínalo, oceňujem celkom podarený mix okukaných zápletiek, a keďže to má slušné tempo a spád, nemal som čas hlbšie sa zamyslieť, čo za kravinku to sledujem, takže 60%. ()

Ace.A.T.L.

No, tak horor to je jen tak drobet. Spíš je to bubákovská komedie. Ale i tak je to fajn. Je škoda, že se to motá všechno jen v baráku. Kdyby se baletka dostala ven a drobet si tam pořádila, bylo by to o 1* asi víc. Za mě 3* a DOPORUČUJU ()

taibrek

Načo vymýšľať nové postavy? Upíry vždy fungujú. O čo išlo tomu dievčaťu?  Vypije ich a nahádže do bazéna? Jedno je jasné.  To dievča to nemá v hlave v poriadku a aj to, že tento počin by som do skupiny horory nezaradil. Na zabitie večera celkom dobrý film. ()

hony23

Abigail je 12 letá dívka milující balet, která je jednoho večera unesena za účelem výkupného. Jenomže když začnou únosci umírat, tak se ukáže, že je Abigail zabijáckou upírkou a ne bezbranným dítětem. Přestože upíří horory patří k těm nejdebilnějším, tohle je solidně brutální vybíjená, která diváka pobaví. ()

VelkyMrB

Přátelé zeleného údolí. Tak tohle byla, ale ujetá prdel. Víc krve jsem viděl už jen ve filmu Zachraňte vojína Ryana a nebo v upírském klubu v řeznictví v prvním Bladeovi. Čekal jsem něco, kde bude aspoň špetka napětí, ale tohle je čistokrevný krvák. Končetiny, orgány, tělní tekutiny, to jest obsazení hlavních rolí. Dále hrají: Frištenský, který být byť trochu hloupější, má záporné IQ. Schumacher sociopat, co potřebujete logopedii. Krysa z filmu Jádro šmrncnutá Kely Bundovou. Zelený mozek, který nikomu nevěří. Lízátková fetka. Suspendovaný Colombo později známý jako psychopír. Psychopatické upíří dítko a Nosferatu. Když vypnete smyslové orgány je to skvělá zábava na nejspíš jedno zhlédnutí. Na podruhé už to bude chtít nějaké to promile ;). ()

13Maty13

"What can I say? I like playing with my food."     /// Krvavá, vyvražďovačka a parádní přírůstek do hororového žánru. Partička "hrdinů" má mezi sebou skvělou dynamiku. Všichni jsou perfektně obsazený a perfektně vystihují charaktery svých postav. Alisha Weir jako Abigail je naprosto skvělá! Jediné co mi nesedlo bylo finále, které bych si představoval jinak.   / Hodnocení: 8/10. ()

Netflix chystá remake Frankensteinovy nevěsty

Netflix chystá remake Frankensteinovy nevěsty

04.08.2023

Po několika poměrně nedávných pokusech studia Universal Pictures oživit sérii jejich klasických monster se snímky jako Mumie, Renfield nebo s nadcházejícím dosud nepojmenovaným projektem od režijního… (více)

Projekty od Universalu loví mladé hvězdy

Projekty od Universalu loví mladé hvězdy