poster

Dračí bouře (TV film)

 • USA

  Dragon Storm

 • Německo

  Fire Dragon Hunter

 • Německo

  Dragon Storm – Die Drachenjäger

 • Slovensko

  Dračia búrka

Akční / Fantasy / Sci-Fi

USA / Německo, 2004, 96 min

Režie:

Stephen Furst

Scénář:

Sam Wells

Producenti:

Jeffery Beach

Střih:

David Flores

Scénografie:

Kes Bonnet

Kostýmy:

Irina Kotcheva
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV filmu (38)

 • Djkoma
  odpad!

  Království ohně bylo strháno jako naprostá kravina s dvěma slušnými herci a hromadou digitálních draká. Avšak proti tomuto snímku se jedná o oscarový film, který by měl v kině vydělat 3 miliardy... Kdo neviděl neuvěří. Kdyby to natočil slepý, hluchý a labilní jedinec možná bych to vzal v úvahu a film prohlásil za slušný, ale bohužel...(27.7.2006)

 • T2
  odpad!

  Rozpočet $1milión║ Silná káva, fúha, natočiť takúto prázdnu báchorku potrebuje mať u režiséra a štábu moc talentu. Nuda, nuda, nuda v plochom prázdnom príbehu. /0%/(21.12.2009)

 • tron
  odpad!

  „Neexistujú dlhodobé priateľstvá. Len dlhodobé záujmy.“ Tu je aj 20% veľa, myslel som, že ak v niečom hrá John Rhys-Davies (v titulkoch uvádzaný záhadne ako „John Rhyes-Davies“), vyložený odpad to byť nemôže. Ale starý dobrý Sallah z prvého a tretieho INDIANA JONESA a prchký trpaslík Gimli z PÁNA PRSTEŇOV toto samozrejme nerieši. Mal som si skôr spomenúť na jeho lukratívne zmluvy ANAKONDA 3 – 4, ŠAVĽOZUBÝ TIGER, DENNÍK PRINCEZNEJ 2 alebo VLAD DRACULA (no dobre, toho len daboval, ale aj tak...). Neviem, možno ma utešoval fakt, že som s týmto sympatickým takmer dvojmetrovým bradatým hercom už jeden film o drakoch videl a nebolo to úplne zlé. Toto ale JE zlé. Čo zlé! To už ani nie je možno plnohodnotný film. Bez toho, že by som sa chcel vyvyšovať. Ale amatérstvo z toho razí od začiatku po koniec: „honosné hrady“, oproti ktorým sú rozvaliny Čachtického hradu orientálny palác. Vojsko, pozostávajúce z dvadsiatich čudných zamračených ale aj všelijako srandovne vysmiatych chalanov v kapucniach. Obrovská bitka o hrad? 34 (nerátal som to, ale ten tip určite nebude ďaleko od pravdy) chlapíkov s drevenými mečmi. A draky? Tie dnes vidíte už aj v reklamách na žuvačky.(28.6.2010)

 • Hitman_47
  odpad!

  Dobrý, lepší příklad toho, jak si podkopávat nohy by člověk hledal asi marně. Když je ve filmu řečeno, že draka dokáže zabít JEDNA PŘESNĚ MÍŘENÁ STŘELA do SRDCE a potom jednomu drakovi prostřelí horní čelist (ale pozor na ocasy draků... ocasy žijí svůj vlastní život). Nebo ještě jedna dobrá rada pro všechny: Kdyby na vás běžela nějaká šelma, ta šelma má jediný jasný cíl - sejmout vás a jenom vás- tak nejchytřjší taktika je čekat, až bude od vás šelma vzdálená 5 metrů a potom začít zdrhat............ že by to nikdo z vás neudělal???? To znamená, že jste banda kreténů, kteří nikdy nečetli příručku "Přežij v divočině" od Stephena Fursta. Nene, tohle je prostě naprostá zhovadilost... režisér a scénárista by si měli navzájem lisknout. Ale zase... ta princezna měla pekné středověké kalhotky :) Ruku na srdce.. tohle film nezachrání.(15.5.2006)

 • darkrobyk
  odpad!

  S odpadem by se mělo šetřit, jelikož za chvíli jím budeme mít zasypanou planetu...ale zde nelze jinak. Snažil jsem se najít alespoň jednu hvězdičku, nu, možná za draky, ale celkově je to tak blbé, že raději ne. Snad i z deseti lidí se dá udělat vynalézavými záběry kamery dav, tady se o to však nikdo nesnaží. Chvílemi jsem měl pocit, že sleduji 35 let starý cyklus TV pohádek Bylo-nebylo v papírových odlupujících se kulisách. Výtvarně otřesné, herecky katastrofa...(24.8.2010)

 • klerik
  *

  A zase John Rhys - Davies. Tentoraz ešte lacnejšie ako inokedy, ale aspoň lepšie ako pri OHEŇ A ĽAD: SÚBOJ DRAKOV. Je to zverina, triky slabe, značne hlúpe... ale keďže ide o TV film, dá sa to napr . počas vianoc prežiť :-) a možno aj nie...(30.12.2009)

 • Spinosaurus
  *

  Pouze za draky.(16.10.2006)

 • Jenda
  *

  Nápad nebyl špatný, fantasy mám rád, ale je to všechno chudé, ubohé a nedotažené. Rozpočet musel být vážně chabý, že nezbylo ani na víc komparzistů, protože například Fastradova země je zřejmě nějaká zřícenina a veškeré podanné hraje asi 5 lidí na dvoře a pohled na údajně bohatou sousední říši je také dost chudý. O dracích raději nebudu mluvit. Ale největší zlo filmu je neuvěřitelná blond paruka hlavního hrdiny :D(13.3.2007)

 • Shr1nK
  odpad!

  Tak tady nevím, jestli 5, nebo odpad... Taková blbost připomínající Béčkový filmy Pterodaktyl. "Grafika", efekty draků = hrůza. Nejlepší je, jak si hořící lidi (kterým hoří pouze záda), si ve sněhu lehnou na břicho a čekají až umřou.... Dost Funny.... Nakonec = Odpad!... 10%(19.7.2009)

 • Z0oMb3E
  odpad!

  Tomuto ja presne hovorím fajn strávený víkend pod širákom na zrúcaninách. V piatok sa každý z partie spije pod obraz a v sobotu padne prvá klapka. Každý z nás to dobre pozná, že s nejakým tým promile v krvi sme najkrajší, najvýrečnejší a naša artikulácia je rovná profesionálnemu motivačnému rečníkovi. Tak isto hanba a súdnosť ide s počtom pohárikov niekde do večných lovíšť. Jedine takto sa dá vysvetliť prečo sa vzhľadovo najškaredší herci, akí sa kedy postavili pred kameru nechali nahovoriť na tento počin. Bezhlavé pobehovanie po lese a efektné šermiarske súboje s jedinou podmienkou: bezpečnosť nadovšetko, dávajú filmu až mystický nádych. Samozrejme že mystiku si vychutná divák jedine v rovnakom stave ako boli herci. Mám rád béčka, mám rád až detské efekty, ale to, že každá mŕtvola vo filme musela horieť bolo silné kafé už aj na mňa. Pre podobne šialených ľudí ako som ja ďaľší klenot do dračej bé zbierky, pre serióznosťchtivých divákov 104 minút utrpenia. Bacha! Film síce trvá 104 minút, následná terapia však dlhšie.(22.10.2011)

 • Diamant
  odpad!

  Po formačnej (výchovnej) stránke je to slabý film, celý film však posúva do "odpadu" závažná chyba umeleckej stránky filmu, ktorou je nedostatok ľudí. Dej totiž stráca na presvedčivosti, napriek vydareným drakom, keď na hradoch a v jednotlivých kráľovstvách vidno len niekoľko ľudí. Napríklad bojovníkov, ktorí dobíjali hrad bolo len okolo 30, a to už bol rekord počtu ľudí na scéne...(1.6.2007)

 • Jimmi
  odpad!

  Tento film som si zohnal len pre ten odkaz na pana prstenov(no vo filme som nic take nepostrehol):(((...ale najviac ma dojalo ked asi 15 ludi s mecmi dobilo stredoveky hrad(no keby 1 z nich bol John Rambo s gulometom nic nepoviem)....ale ako:))) zabili 2 straznych a uz im nikto nestal v ceste okrem krala a este 2 "bodyguardov"...proste strasne.....(16.1.2005)

 • Dannysek4U
  *

  No to me poserte na holy zada, co to kurva bylo tohleto? A co to tam melou za zemlovku? No to jsem si dal :o(((((17.4.2007)

 • tom88
  *

  No po troch, či štyroch rokoch som zohnal tento film a pozrel som si ho s dúfaním, že bude mať akú takú úroveň a nesklame ma na plnej čiare a že tie percentá sú tu neprávom. Chyba. Nemal som mať také očakávania. Je to naozaj príšerné, stále som premýšlal nad tým, že kde prižmúrim oko a dám dve hviezdičky, ale to proste nejde. Obsah, dej je úplne príšerný a primitívny. Žiaden scenár a bez normálnych nápadov. Herci taktiež nula bodov. Strih, kamera, nasvietenie sú veľmi podpriemerné. Jediné, čo tu má akú takú úroveň sú draci, ktorí boli na úroveň filmu spravený nadpriemerne, teda skôr dostačujúco. Je to jediný klad filmu a preto dávam jednu hviezdičku. Je to zmarený film o drakoch. Veľká škoda, lebo dračie námety ja veru môžem. 22%(6.4.2008)

 • Fallen_One
  *

  Jeden bod za dobře udělané draky, ale vše kolem toho...mohl bych dát boda za příjemné prostředí (příroda) a středověkou atmosféru (s nadsázkou), ale bohužel nemám dostatečnou vůli. Ach jo, proč je žánr fantasy tak przněn...(22.12.2009)

 • Sabrewulf
  odpad!

  Na tomhle filmu je pozoruhodný jeden detail. Všechny lidi, co ve filmu hoří (a že jich tam hoří hodně), zachvátí plameny vždycky jen na zádech. Nejspíš nezbyly peníze na lepší kaskadéry. Nezbyly ani na komparz, protože celé království se skládá ze čtyř strážných a šesti poddaných. Vlastně nezbyly ani na lokace, jelikož místo hradu použili zříceninu a jeskyně je z polystyrenu (pozor, s tím polystyrenem si nedělám srandu.......... dobře, možná jim trochu křivdím - byl to karton).(28.9.2008)

 • Nivenx
  odpad!

  Viděl jsem ten film 2x a už nikdy více. Všechno špatně! Podruhé jsem se na tento snímek podíval jen proto, protože jsem si už nepamatoval o čem to vůbec je. Ted' to není o nic lepší. Zbytečná ztráta času.(19.9.2011)

 • kurcatovium
  **

  Sice tomu čouhala sláma z bot úplně všude, ale celkem mě to pobavilo... Zpracování draků ušlo, zbytek byl chabota. Komparsu strašně málo, a tak bylo vše strašně pusté. Celkově ale na mne film udělal zajímavý dojem, jakési sebeparodie a díla, které si na nic nehraje. Sympatický přístup :)(16.1.2007)

 • giovanni3
  *

  Joo tady jsme se zasmál mizerné efekty, mizerní herci, lacinost na každém kroku. Příběh také bída... Ani nevím proč, ale 1z5 něco málo mne zaujalo, ale fakt málo hodnocení nemá daleko od odpadnu.(17.4.2011)

 • KASUGI
  odpad!

  Kalhotky ve středověku bych překousl, okatou paruku hlavního hrdiny taky, ale ta výprava... 10 lidí dobije hrad tím, že zatlačí na bránu, ta se otevře a dojdou ke králi a jeho dvěma bodyguardům...:D)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))(28.9.2008)

 • Loki_17
  *

  Hnus, a hnus a ještě jednou hnus! atmosféra filmu byla o ničem, a mluvilo se že na hrad zautočí armáda a bylo tam 6 chlapů, kteří dobyli hrad, působivé že?(21.8.2005)

 • defagoo
  **

  Nářez! Větší kRáVoViNa se najde jen ztěží. Neotřelá podívaná se odehrává v chudém království, kterému panuje John "Gimli" Rhys-Davies - po Pánovi Prstenů se asi fantasy nemohl nabažit... V hlavní ženské roli bývalá Playboygirl Angel Boris, do ní zamilovaný "Lovec", který trochu připomíná Aragorna, číňan, kouzelník a další postavičky jsou členy skupiny, která musí zlikvidovat pět draků a zachránit krále od jiného krále. 2 hvězdičky dávám proto, že je to celý tak moc trapný až je to vlastně vtipný. Pokud jste viděly Robot Monster nebo Plan 9 from Outer Space, víte o čem mluvím...(22.6.2006)

 • Figy
  *

  Zeby trapny pokus o fantasy parodii?(11.3.2008)

 • Matros
  *

  Hvězdička za Johna Rhyse-Daviese a za draky, kteří v porovnání s ostatním nebyly tak dementní. Navíc nejspíš ani nesehnali potřebný počet herců, tak narychlo oslovili na ulici pár flákačů a navlíkli je do těch pytlů od brambor, které měli představovat ,,středověké oblečení". O prostředí kde se ,,dračí jatka" odehrávala ani nemluvím.... Ježišmarjá a teď jsem si ještě vzpomněl na to úctyhodné dobytí hradu! Fantasy pro zasmání. Byl to záměr? Ne. Myslim, že to všichni brali úplně vážně...(28.5.2008)

 • berry.77
  *

  * jen za to že mám rád draky,ale jinak slátaný nesmysl.(25.7.2008)

 • Saj
  odpad!

  Tohle bych pouštěl za trest(10.6.2009)

 • wollo
  *

  Tak tohle je těžkej amatérismus. Za nechtěné komediální prvky:-)(14.2.2008)

 • dustur
  odpad!

  Ani neviem,kde začať ,ale tento film bol hrozne nudný ,aj draci boli nudný ,niektorý herci boli sympatický ako Angel Reed ktorá my bola sympatická ale strašne nudná ,a ten Maxwell Caulfield si mal dať radšej iný účes a nie to čo mal na hlave ved to vyzeralo ako keby si dal niaku metlu na tú hlavu,áno chápem že tam chceli nadviazať aj niečo z historie ale ani tam nemali také učesy aký tento mal ,to si mal radšej ostrihať už v polovičke filme aby troška normálne vyzeral aj ked by to tento film nezachránil.... Pre mňa tých 104 minút bolo veľa ,a strašne pomaly ubiehalo... ,ja už som od tochto filmu videl aj o niečo lepšie dračie filmy ako Kráľovstvo ohňa ,aj tie Dračie dupä z Jeremym Ironsom bol kukateľnejší film než tento.... Za mňa je to bohužial čistý odpad!(12.11.2015)

 • Amadeo
  odpad!

  Efektný názov, efektná upútavka a to je asi tak všetko, čo nám ponúkne tento film.(31.3.2006)

 • Pochtli
  *

  Hvězdička za hezký dráčky a správně trhlou dvojku princezna-lovec. Jinak to byla ptákovina, která aspoň (nechtěně) pobavila...(24.2.2008)

 • Legrond
  odpad!

  Jó, tak to je vydatnej snímek. Nulovej děj, "herecké" výkony na záporný stupnici a ani vcelku hezká animace draků to nevytahne výš, páč to zabije dementní střih. Navíc jako lukostřelec při scénách s lukem neuvěřitelně trpim.(7.3.2008)

 • Phex
  odpad!

  :-) dračí problematika - mantra fantasy filmů - tady návod na to jak by to vypadat rozhodně nemělo. Troufnu si tvrdit, že se stejným rozpočtem bych to s partou kamarádů udělal líp.(20.12.2011)

 • wopi
  odpad!

  Hrozné. Nebýt draků, myslel bych si, že to je amatérský film. I když... ani to ne - ty alespoň bývají zábavné. Tady nenajdete ani zajímavý scénář, ani herecké výkony, nic - jen nudu. Vydržel jsem sotva do půlky, pak mi bylo líto obrazovky a VHS hlav. Pozor - na obalu se distributor odkazuje na Pána Prstenů. Inu - kšeft je kšeft.(9.8.2004)

 • MickeyStuma
  **

  Draci byli svého času hodně populární a vznikaly tak snímky vcelku dobré i nevalné kvality. A tento je jeden z nich. Natáčení bylo viditelně mrazivé a to byl zřejmě důvod, proč pouze na dvou místech. Na jakési zřícenině hradu a lesíku poblíž. Že jim tam neskutečně mrzlo je vidět na páře linoucí se z úst herců. Jedná se o televizní film a tím je v podstatě řečeno vše. Velice pochydérný příběh plný nelogičností a vůbec všelijakých podivností. CGI draků nevypadá nejhůř, ale ten scénář, tak jak je zpracovaný, je víc děsuplnější jak ty draci v něm dějově obsažené. Feministky však z tohoto počinu mohou mít radost, neboť se tu žena staví do stejné pozice jako muž. Chrabrá a statečná bojovnice bez příkras a hany. "Raději byste mě oblékl korzet a večerní šaty?" Na temnou dobu módní novinka, avšak genderová vyváženost musí snést vše, tak co. Na jedno zhlédnutí a pozapomnění stačí.(18.5.2018)

 • Scraffy
  odpad!

  Všetci sa snažia a nič z toho. Všetci, ktorý sa na tomto zverstve podieľali by sa mali hanbiť. Maximálne nezvládnutý film.(30.12.2017)

 • RomanL
  **

  ... ale draci byli pěkní. Děj se hodnotit nedá...(13.3.2008)

 • vonAlder
  odpad!

  Škoda času. Nejhorší fantasy co jsem kdy viděl.(6.10.2008)

 • Prehistar_
  *

  Co to vidí oči mé?!(19.2.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace