Válečný veterán William Lansing (STEVEN SEAGAL) žije v ústraní na Aljašce a jeho jedinou radostí je dopisování si s osiřelou Polkou Irenou. Když však od ní několik dní nedostane žádné zprávy a ze sirotčince přijde strohý dopis, že Irena mu už nebude psát, rozhodne se vypátrat proč. V Polsku zjistí, že sirotčinec slouží jako zásobárna pro rozsáhlé obchody s bílým masem a Irena zmizela v síti zločineckého gangu. (oficiální text distributora)

-ELFKA-

Niežeby som bola znalec saegaloviek, ale tento film naozaj nebol bohvie čo. Netreba k tomu asi ani nič dodávať. Ak máte veľa času, neviete čo s ním a náhodou ide v tv tento skvost tak si ho pozrite. Buď pri tom zaspite, alebo ak máte pri sebe dobrú spoločnosť tak začnete robiť iné veci..;-) Film vás určite nezaujme. ()

pfa

Tak tohle je opravdu hodně velká špatenka. Nuda, blbost, nezáživnost, výkony (zvlášť)některých herců strašný. Au. [1/1O] ()

ssfan

Výborný akční film se Stevenem Seagalem. Poslední mise sice patří k Seagalově podprůměru, přesto je to velmi dobrý film s výbornými akčními scénami a zajímavou zápletkou. Velmi dobrá kamera i hudba. Nejlepší částí pak je závěrečný souboj. Naprosto nechápu tak nízké hodnocení. Objektivní kvalita alespoň 50%. ()

Rousse

Tak jak u cimrmana říká bordelmamá: Eskymáci, tak rybí tuk už taky ne! tak já říkám: Stevene, tak tyhle "akční" filmy už taky ne! Po scénáristické a dějové stránce hrůza, herecké výkony (dá se tomu tak říkat?) radši bez komentáře a abych se dívala na film kvůli 60-ti letému pánovi, který sám zlikviduje celou mafii? Ne díky, tenhle "kulturní" fujtajksl si s radostí odpustím. ()

xaver

Nejenže bojuje proti zlu v Americe, musí ještě odletět dělat pořádky do Evropy. prostě super agent. Buď jsem zaujatý nebo nechápu skrytý podtext kritiky jeho filmů. Tak abych nebyl za úplného blbce, dávám 1*. ()

iXtr3m3

Klasická novodobá Seagalovská tupotina najhrubšieho zrna, ale paradoxne celkom pozerateľná, opäť tak trochu kvôli nielen pästným súbojom, ale došlo aj na chladné zbrane a tie sú fajn. ()

Haymar

Stevene! Stevene! Stevene! Na začátku 90. let si byl třída - Nico, Hard to kill, Brooklynský masakr a Marked for death patří bezpochyby mezi akční klasiku. Glimmer Man byl překvapivě zároveň i skvělou kriminálkou s prvky komedie. Poslední zajímavý počin byl Lovec Policajtů, pak už to šlo z kopce... Half Past Death, Zabiják, Cizinec, Bestie... U poslední mise jsem fakt nad Seagalem nadobro zlomil hůl, protože to už se prostě nedá. Starého psa novým kouskům nenaučíš, ale co když se ten pes už 7 let honí pořád dokola za vlastním ocasem? Nebylo by lepší ho utratit?! Už se na to, Stevene - fakt vyser a nasměruj svoje aktivity raději nějakým smysluplnějším způsobem - spousta lidí to určitě ocení... ()

TERRORDROME odpad!

Tak toto je aj v na Seagalove pomery ten absolútne najnudnejší blábol aký vypotil. Každý kto behom sledovania filmu nezaspí, by si zaslúžil Nobelovu cenu za mier. Steven žije vo svojej chalúpke a dopisuje si s poľskou sirotou, keď sa mu ona prestane ozývať, vezme Steven svoju naleštenú katanu a vidá sa zmasakrovať tých hajzlov čo jej robia zle. Aspoň ten záverečný duel na meče je ako tak slušný, ale než sa k nemu dostane, tak chudák divák zdochne frustráciou. Nič iné, len nuda-nuda-nuda-nuda-tučný Seagal čo sa ledva hýbe-nuda-nuda-nuda... chŕŕŕŕ... ()

Lefty86

Zvedám hodnocení o jednu. Takový lepší dvě a když Profesionálovi jsem dal dvě tak musím dát i tu třetí. Příběh je zajimavej, je tam kupodivu cítit i to pouto mezi Seagalem a tou holkou. Který se zabije na konci když ji osvobodí, ona není ani překvapená, jen ho obejme jako když se nechumelí. To je škoda, trocha emocí by to hned pozvedla. Seagal moc hrát neumí. Je dost statickej tak se divím že z něj režisér nevytříská mega nasranýho masakrátora, s odhodlanou kamennou tváří. Ale co, člověk určitě viděl větší hovna. ()

Blazin

Jsem asi jediný, kterému se tento film aspoň trochu líbil, je pravda, že Segal posledních pár let točí samé odpady, ale tento je asi jediná světlá výjimka. ()

ekomo

Naprosto nechápu hodnocení ostatních uživatelů. Tento film je zajímavý již prostředím, kde se odehrává, narozdíl od většiny hollywoodských filmů odehrávajících se bud v ulicích Los Angeles nebo New Yorku. Celý film má zajímavou atmosféru a poměrně zajímavý děj až na ty ubohé herecké výkony, které filmu ubírají na věrohodnosti a tím i na podstatě celého filmu. ()