Válečný veterán William Lansing (STEVEN SEAGAL) žije v ústraní na Aljašce a jeho jedinou radostí je dopisování si s osiřelou Polkou Irenou. Když však od ní několik dní nedostane žádné zprávy a ze sirotčince přijde strohý dopis, že Irena mu už nebude psát, rozhodne se vypátrat proč. V Polsku zjistí, že sirotčinec slouží jako zásobárna pro rozsáhlé obchody s bílým masem a Irena zmizela v síti zločineckého gangu. (oficiální text distributora)

gu-staff

Kristepane, to je děs. Jak se může něco takhle odfláknout. Třeba scéna, ve které vytočí stará vychovatelka něčí číslo na mobilu, a okamžitě po přiložení k uchu mluví, a další a další. A Steven - to je kapitola sama pro sebe. Všechno ví, všude byl, od všeho má klíče, od Chucka ho dělí jen absence kňoura pod rypákem. Jedna hvězda je za to, že tu nehrál právě Chuck, a že to nenatočil Troška. (I když - aspoň by bylo na co to svést). ()

MAXIKILLER

Dobře, dobře, dobře..Já vím, že to není dobrý film, a že tu moje hodnocení působí jako pěst na oko, ale já si prostě nemůžu pomoct. Seagal ač tlustý, stále špatně hrající, je to stále on, kdo hrdě drží pomyslnou vlajku posledního mohykána těhle mozek vymývajících stříleček hrdě nad hlavou. Tak si snad aspoň za tohle zaslouží trochu respektu, a ocenění. ()

Logout

Seagala zrovna nemusim, vzdy jsem fandil spise JCVD - zvlaste na filmy po roce 2000 nejsem obvykle schopen se dokoukat, jak jsou blbe. Nicmene tento jsem zvladl az do konce, nenudil se u toho a celkove ho hodnotim jako lepsi prumer. ()

Franki69

Kategorie odpad je vyhrazena pro Zdeňka Trošku a Lucku Vondáčkovou. No ale s tímhle brakem s obtloustlým kdysi akčním hrdinou jen zabijete čas. Dávám 10%, poláci se aspoň trochu snažili. ()

Pute odpad!

Tak špatnej akční film, až jsem to musel shlédnout jako velmi špatnou komedii. Neuvěřitelný. ()

Fenk

Film Poslední mise jde napříč mnoha žánry. Je to veselé, komorně laděné akční/krimi/drama s lehkými náznaky romantiky a pupkatým sympaťákem-všeználkem v hlavní roli, které se neodolatelným způsobem zhostil Steven McSeagal. ()

Stealth2

Jedna hvězda za Agnieszku, je to krásná ženská. Ostatní je fialový hnus, dementní scénář a nelogické a hloupé posuny děje, Seagal mě nikdy nerajcoval, ale jeho "neuvěřitelný výkon" v tomto filmu mě úplně odrovnal..... ()

Bohdy67

I zápas v šermu o šedesátéčtvrté místo na olympiádě by byl zábavnější než závěrečná "bojová" scéna. Nadruhou stranu, Seagalovi konečně došlo kolik váží a tak místo "matrixkung-fu" bitek, radeji vytahne bouchacku a ty záporáky odstřelí.Nu což, taky způsob...Nicméně další věc,kterou už nebude potřeba nikdy vidět :) 30% ()

colocolo21

Totálna blbosť, z ktorej mi v pamäti zostalo len to bezchybné Seagalovo žlté sako, za ktoré dávam tomuto tučkovi jednu hviezdu ()

Pythonator

Hmmm, tentokrát v polské koprodukci. Zajímavé. Pochvala za dobré ztvárnění ožehavého tématu, o kterém se dnes moc nemluví. Nic víc. Ale abych nebyl tak zlý, podívat se na to dá a vzhledem k současné tvorbě bývalého mrštného a štíhlého kostilama, je to vlastně jeden z jeho nejlepších filmů. ()

soukyd33

Je až hrůza, co se dnes děje ve světě za věci. A kdo vůbec něco takového jako prodej lidí vymyslel. Tento film je spíše kriminálka a detektivka, než akční. Nic méně jsem se dobře bavil, a ani chvíli nenudil. Steven Seagal zde opět hraje tajného agenta či vojáka z armády, který všechny překvapí svým rychlým a tělesným jednáním. Film není akční, ani napínaví. Je to spíše samé hledání a nic. Hvězdiček 3*** ()

radek72

Na rozdíl od mnoha posledních Seagalových filmů má film alespoň trochu solidní zápletku a trochu logický děj. Seagalova postava se znovu angažje jako klasický klaďák a kdo má rád jeho způsob boje, přijde si aspoň trochu na své. Polská policistka, která mu sekunduje je pěkná a mužské oko si přijde na své. Přestřelka na chodbě je totálně nesmyslná, kdy dva klaďáci stříli proti skupině zápporáků vybavených samopaly a výsledkem je samozřejmě jen jedno zranění policistky a dostatek mrtvých záporáků. Takové scény by si filmaři mohli odpustit. Jako ve většině Seagalových filmů, na konci je bojová scéna s největším padouchem, který si věří, že si dokáže poradit beze střelných zbraní. Kde a proč vlastně takové padouchy Seagal pořád bere? :) Nebylo by uvěřitelnější. kdyby ho Seagalova postava převálcovala prostě z chodu? Za jedno vidění film stojí, pokud se vám bojové filmy nepříčí, ale žádný zázrak to není ani pro příznivce tohoto žánru ()

SNCIS

"Bolest je tvou přítelkyní a když si na ni zvykneš, nakonec tě posílí." Hodně slabé na Seagala, ale jako kriminálka to ujde. - 40%. ()

andy60

No, vlastně je všechno, jak má být. Dva až tři souboje, které jsou nasnímány tak, že není pořádně nic vidět, dvě až tři slušné hlášky a dva až tři rozdíly v obličejové mimice (jsem nasranej, potím se jako prase, pozor, teď přijde úsměv). ()