Epizody(43)

Kenshiro sice porazil svého "bratra" Raoha, ale k míru má postapokalyptický svět ještě daleko. Na obzoru se objevují nové hrozby v podobě nelítostného diktátora, který se skrývá hluboko ve své obří pevnosti, obklopen těmi nejlepšími bojovníky používajícími dosud neviděný styl Gento Ko Ken. Z Kenshira je po všech těch letech už jen pouhá legenda a tak se jeho někdejší společníci Bart a Rin rozhodnou vytvořit vlastní odboj - Armádu Hokuto. Můžou ale tento boj zvládnout i bez Kenshira? (D.Snake)

D.Snake

Oproti první sérii mnohem slabší. Bylo by lepší, kdyby to asi nikdy nevzniklo, protože tvůrci zbytečně rozvrtali původní příběh nemožnými přídavky (spousta nových bratrů-rivalů a dalších příbuzných, kteří se z ičeho nic objeví a dělají jakoby tam byli odjakživa). Nemůžu ale říct, že by mě to nebavilo. Našla se spousta nezapomenutelných scén a pěkných akcí. Taky se ani nedá říct, že by mě to nějak zklamalo, protože jsem něco podobného čekal. Abych to shrnul, mohlo to dopadnout hůř, ale taky o dost lépe. 6/10 ()