Láska na první pohled

• Velká Británie Love at First Sight (více)

Během letu z New Yorku do Londýna se do sebe Hadley a Oliver zamilují, po přistání se ale jeden druhému ztratí v davu. Jaká je šance, že se znovu setkají? (Netflix)

Pavlínka9

Na filmy tohoto typu se dívám sporadicky, ale jednou za čas na ně prostě dojde...Bylo to hezké, dojemné, hodně otevřené a upřímné...Něčím je to zvláštní, ale spíš jsem při tom vlastně celou dobu vzpomínala na to, jaké to bylo, když mě bylo 20-22 let... ()

fabecc1222

V první řadě jde snadno poznat, že je na filmu patrná ženská ruka, protože tohle je prostě od základu ženský film. Z tohohle pohledu tak prostě asi nejsem ta správní cílovka, co dokáže film správně docenit. Pokud jste čerstvě zamilovaný pár, tak si klidně jednu * přidejte. Pokud jste zarytí fanoušci klasických slaďáren, tak si klidně přidejte i druhou *, jelkož řemeslně filmu nejde až tak moc co vytknout. Režisérka i scénáristka splní všechna žánrová klišé na jedničku, jedinou nějakou přidanou hodnotou navíc je postava vypravěčky. Hlavní dvojka má fajn chemii, hlavně Haley Lu Richardson působí velmi sympaticky. Ale jak říkám, tady nejsem ten pravý, co tohle všechno docení, když tam není něco navíc. ()

lykan9

Já jsem se nesmírně nudil. Dokonce jsem v průběhu i odcházel. Obecně již tento druh filmů nemám v oblibě, ale mnohdy se dají snést. Láska na první pohled je však slabým čajíčkem. Je sice trochu dospělejší než podobné filmy, ale skoro vůbec se tu nehraje na city. A když už romantický film nehraje na city, tak se přeci nemohl povést. ()

Warhorr

Příjemná, milá, humorná, v určitou chvilku trochu smutná, avšak oddechová, nijak neurážející romanťárna, která asi ukotví více v srdcích mladistvějších dívek. Jasně, je to klišovitá love story, kdy si spousta lidí řekne, proč se něco takového nemůže stát zrovna mně ? Oba hlavní protagonisti jsou však sympatičtí, hlavně Hadley, hudba příjemně navozuje danou atmosféru, a příběh, leč prostý, je zpracován svižně bez nějakých trhlin. Je fakt, že ta vypravěčka tam byla navíc a klidně bych se bez ní obešel. Líbilo se mi to ale hodně a po Daisy Jones & the Six asi nejlepší romantický movie, který jsem letos viděl. '' Víte, osud může být osud, jen když se rozhodneme, že to chceme.'' ()

Ant_Antony

Film přesně pasující na lenivé nedělní ráno... Neurazí, rozesměje... Sice si mohli tvůrci odpustit tu všudypřítomnou vypravěčku, ale vzhledem k tomu, že je to podle knížky, tak to zpětně dává smysl... ()

mira007

Taková melancholická romantická záležitost s motivem lásky na první pohled, žádná hloupá záležitost, dobře natočené a tak nějak trochu něco jiného, zajímavějšího než by člověk od filmu Netflixu ze sekce romantika čekal, ale ve výsledku to tak nějak nebyl můj šálek kávy ikdyž k tomu mám respekt. ()

barteca

Hodně recyklovaný scénář, role průvodkyně mi přišla zbytná i s tou statistikou. Obsazení průměrné, oddychový účel to naplnilo, opáčko ale nebude. ()

chrispe

Jéžiš, tohle trochu vyšperkovat (hlavně dialogy) a vyhnout se několika to shazujícím momentům, tak by to mohlo být něco fakt moc fajn. I tak bylo, ale spíš na jedno podívání, prostě odfrk a jedeme dál. Vypravěče já můžu, takže to pro mě bylo plus spolu s tím předvánočním časem a Anglií. Hlavní dvojka sympatická. 3,5* ()

Rathalos

Laska na prvy pohlad je naozaj velmi pekna a mila romanticka drama,aj ked trosku smutna,no plne som si vychutnaval jej sledovanie,hrozne sa mi pacil herecky vykon Haley Lu Richardson,ktora bola nielen sympaticka a roztomila,ale aj presvedciva,no i Ben Hardy nebol na zahodenie,aby som nebol nespravodlivy,taktiez ma zaujala i hudba,ktora to cele tak umocnovala,cize taketo filmy ja mozem a mam moc rad...:⁠-⁠) ()

BOURQUE

Romkom pre mladých s dostatočnou chémiou medzi hlavnými postavami, obohatená (miestami zaujímavými) štatistickými informáciami. Predvídateľný, ale slušne vedený a rozohraný film. Na režisérsky debut celkom solídny výsledok. Po nejaký čas niečo, za čo Netflix sa nemusí zbytočne hanbiť. P.S.: „Tvoje obľúbené číslo?“ „j.“ „?“ „Imaginárna jednotka (odmocnina z -1).“ Osobné hodnotenie: 75% (***) ()

Olík

Adolescentní romantika…..o co méně lokací o to více přitažené za vlasy. Ale ústřední dvojice funguje (především Haley Lu Richardson si mne získala), chemie mezi nimi také a tak i když ani zdaleka nejsem cílovka, něco jsem dokázal odpustit. Tím něčím, ale rozhodně nebyla vypravěčka (nebo chcete-li průvodkyně dějem), jejíž funkci jsem ani trochu nepochopil. ()

Daiker

Příjemný romantický film.... Ne komedie. Herci jsou sympatičtí, žádní modelové ala Netflix. Příběh je jednoduchý, ale v tomto případě to nevadilo. Druhá polovina je i dojemná a to díky Shakespearovské oslavě. Otravná byla vypravěčka, asi to mělo být vtipné.... Od Netflixu je to milé překvapení.... ()

ex.it

Volila jsem mezi 3 a 4 *, ale nakonec jsem se rozhodla filmu trochu pomoct, protože už dlouho jsem neviděla romantickou komedii (tedy prý drama, ale já se přikláním druhým směrem), která by mě opravdu pobavila, zahřála u srdíčka a zaujala něčím netradičním (líbila se mi role vypravěčky, ale hlavně styl, kterým mluvila - statistické údaje nadevše). Děj a ani jeho konec nejsou nic převratného, ale po všech těch uječených romantických béčkových filmech, co jsem za posledních pár let viděla, jsem prostě vždycky ráda za něco, z čeho me nerozbolí hlava a co má zároveň aspoň trochu hlavu a patu. ()

dakarin

Velmi jemné a nenásilné. Mladí byli opravdu milí. Výborný výkon hlavní herečky - v rozhodující chvíli tak krásně zjednodušila "složité výpočty" kamaráda. Snad jedině nevěrný a nevěrohodný otec mladé dívky byl takovou kaňkou, i když se chtěl polepšit... ten také srazil jednu hvězdičku v hodnocení... ()

John80

Dvaja náhodný ľudia sa stretnúť u na letisku obaja letia z N.Y.do Londýna a počas cesty sa zblížia, v Londýne  sa ich cesty vzájomne rozídu a zároveň sa znovu nájdu 3* ()

haWranka

Bylo to ohromně milé, dojemné, občas vtipné a romantické. A taky neskutečně kýčovité, což je trošku škoda. Hlavní hrdinové byli sympatičtí a moc se mi líbila postava vypravěčky/strážného anděla. ()

Likan7

Tak trochu jiná romantika, tak trochu jiné drama. Minimálně zaujmout umí Láska na první pohled dobře. První polovina je vyloženě romantika až na půdu. Díky sympatickým hercům i postavám to ale funguje vcelku dobře. Někde v půlce, když jsem si už myslel, že musí být konec, se to ale zlomí na trochu neobvyklé drama o všedních lidských tématech jako jsou rozvod rodičů, vyrovnání se s přicházející smrtí nejbližšího člověka. Tam film trochu drhne a z mých spokojených 4* to trochu klesá, ale povedený závěr to zase trochu nakopne. Postava "vypravěčky" byla parádní. ()

Mrs.Vader

Zacalo to slibne a oba hlavni  herci sou sympaticti a chemie mezi nima funguje dobre, akorat druha pulka filmu to docela zabiji, vypada to, ze scenaristi uz nevedeli, jak si s tim pribehem poradit a vysledek je spatne prekombinovany a potencialni dobre momenty sou prerusene a odsunute dale v deji a tam uz to pak nefunguje. Mit lepsi konverzacni scenar a ne jenom nahodne rychle napsany small talk, tak mohli cely film udelat jen tu cestu letadlem a mohlo to byt mnohem lepsi. Dalsi z pribehu, ktere trpi tim, jak rychle byly vyprodukovane, protoze prece lepsi sou rychle vydelane penize nez kvalitni obsah. Skoda ()