Možné je všetko je nový zábavný formát, v ktorom sa predstavia populárne osobnosti a obľúbení zabávači v situáciách v akých ste ich ešte nevideli! Prostredníctvom rôznych úloh, hier a výziev sa postarajú o neopakovateľné vtipné situácie a skvelú atmosféru. Našich účinkujúcich čakajú aj také úlohy, v ktorých budú musieť vyjsť zo svojej komfortnej zóny a prekonať samých seba. Stálu zostavu budú dopĺňať v každej epizóde dvaja noví hostia. Divákov čaká večer plný intenzívnej zábavy, prekvapení a veľkolepej neopakovateľnej šou. Súčasťou šou je aj jedinečná hra „Šikmá plocha“, kde naše celebrity predvádzajú vtipné scénky odohrávajúce sa vo vnútri izby, ktorá je postavená pod 22,5 stupňovým uhlom. O bizarné a zábavné momenty tak nebude núdza. Pripravte sa, lebo túto jeseň bude možné skutočne všetko! Šou moderuje Dano Dangl. (TV Markíza)

borec999

Modernejšia prerábka Partičky, ktorá je dĺžkou dlhšia, s väčším počtom účinkujúcich, ale kvalitovo o niečo slabšia. Ak na to narazíte pri prelúskavaní TV staníc, tak to v pohode prežijete (štýl humoru zúčastnených môžem), na druhej strane určite to nie je relácia na ktorú by som si každý týždeň vyhradil čas... 50% ()

Arsenal83

Už je to do očí bijúce, ako to Dangl točí len pre samého seba. Ide mu len o to, aby sa hlavne on sám ujebal od smiechu a tými lopatami máchal ako kedysi v Partičke o stôl. Žabí smiech sa ozýva sálou a jeho hostia sa tiež rehocú - veď za pár šaškovín dostali krásny honorár a po namastení si stále hladného vrecka ešte stihnú natočiť video, ako sa má chamraď skladať na tank pre Ukrajinu. No a šestnásťkrát zaboostrované stádo v publiku jasá, čo za výkvet humoru to zase videlo, pritom až na pár scénok, či skôr kúskov scénok, tu nie je nič nápadité, pretože je to taká Danglovina - vzduchom musí lietať čo najviac jedla, nech sa všetko zničí, zašpiní, veď toto prítomnú čriedu, ale hlavne mňa veľkého Dana, najviac pobaví. Lenže toto reálne môže baviť len deti v škôlke a ľudí intelektuálne na ich úrovni. ()

fabecc1222

Po třech dílech mám pocit, že už jsem si vytvořil nějaký ustálený názor a je tak čas to nějak aspoň zevrubně ohodnotit. Možné je všetko je taková Partička ve velkém. Všeho je prostě víc. Víc učinkujících, víc efektů, víc diváků (komparz, smějící se na pokyn...), víc reakcí (umělé reakce účinkujících...), větší délka. Stylem to tak jednoznačně připadá všemožné západní pořady, je vidět, že je to licencovaný pořad, a od toho se bohužel odvíjí i moderní neduhy těchto pořadů, kdy je prostě spousta věcí hnána na sílu. Přitom námět je pochopitelně fajn, a hry, které se osvědčily v Partičce, jsou i tady super. Jakmie se ale po účinkujících začne házet jídlo a podobné nesmysly, tak to zbytečně padá do trapnosti. Výběr účinkujících je taktéž vesměs fajn. Část je osvědčená Slovenská sestava, protáčející se v těchto typech pořadů, příjemné překvapení je Maštalír. ()

Aljak

Ďalšia Danglova "zábavka", z ktorej mám pocit, že najviac sa na tom celom bavia samotní aktéri. Ako silvestrovský program by to bolo celkom OK, lebo samo o sebe by to mohlo byť aj celkom zábavné. Ale často opakovaný vtip už bohužiaľ stráca svoje čaro - a to je presne problém toho celého. Väčšina scénok vyznieva skôr trápne, no aspoň sem tam sa zadarí a vznikne z toho niečo, na čom sa dá prinajmenšom pousmiať (výnimočne aj zasmiať). 2* ()

LawyerXY odpad!

Ďalší audio-vizuálny produkt, ktorý možno hravo odsúdiť k zániku hneď po zhliadnutí 30-sekundovej upútavky. Napriek tomu som urobil tú chybu (zvedavosť mi nedala) a po dlhom čase som hneď neprepol na nemenovanú streamovaciu platformu, ale naopak, rozhodol som sa okúsiť čaro slovenskej televíznej tvorby 21. storočia. Dano Dangl by už mohol dôjsť do bodu, kedy by si povedal, že už to nemá význam. Markíza zase, že nie každý jej divák potrebuje počúvať autentické záchvaty smiechu a zborový potlesk celého publika pri každom kroku tej ktorej hviezdičky. ()

• Daniel Dangl původně plánoval formát připravovat pro českou TV Prima, kde se ho však nepodařilo realizovat. Po letech ho oslovil režisér Pepe Majeský s tím, že připravuje formát pro slovenskou TV Markíza a jestli by se na něm také nechtěl podílet, s čímž Dangl souhlasil. (fabecc1222)