The Blood of Fu Manchu

Against All Odds

Dobrodružný / Krimi / Horor / Sci-Fi

Španělsko / Západní Německo / Velká Británie / USA, 1968, 91 min

• dopitak

V žánrech si škrtněte "krimi", a místo toho na druhé místo dosaďte "erotický". Tento čtvrtý díl bych se nebál přirovnat k tvorbě Lloyda A. Simandla. Jediným důvodem, proč na tuhle dějově plytkou a, jak už v této sérii bývá zvykem, překotným a odfláknutým koncem zbabranou blbost koukat, je nepřeberné množství krásných spoře oděných i neoděných žen ve veskrze submisivním postavení. Na svou dobu hodně, hodně odvážné. V podstatě taková přehlídka či soutěž krásy (Miss), kteréžto české verzi doporučuji převzít kostýmy a klidně i výpravu.(31.7.2011)

• Campbell

Franco se znova vrací a tentokrát ne v erotickém hororu, i když nahota tu je ale spíše v goticky pojetém hororu s trošku dost srandovním Leem. Já ho prostě nemůžu jako Fu Manchu brát vážně a divím se že tvůrci mohly. Nicméně film je to takový klasický co by jste od Franca čekaly.....jen s méně nahoty. Mě to zrovna moc nebavilo a celé mi to přišlo přeplácané, aspoň že ta atmosféra se držela.(4.4.2015)