Past

Vyšetřovatelka pojišťovny Gin (Catherine Zeta-Jones) přesvědčí svého šéfa, že jedině ona je schopna chytit exkluzivního zloděje Roberta "Maca" MacDougala (Sean Connery) do nastražené pasti - sama se bude vydávat za profesionálního lupiče. Společně pak, přes vzájemnou nedůvěru, naplánují bombastickou akci v předvečer roku 2000. Hra může začít! Ale kdo je tu kočka a kdo myš? (Bontonfilm)

mzss1

Celkem zajímavý thriller, kdy je film místy pojat i jako romantický, což mi docela sedlo. Sean Connery hraje výborně - má charismatickou roli. I Cathrine Zeta-Jones mě zaujala. Příběh je výborný, mohlo být akorát více akce. Občas je film dost nepředvídatelný. Takže je to takový hezký nadprůměr, který se čas od času dá vidět. Mé hodnocení je 67% = *** ()

slunicko2

Příjemná zlodějská story. Nikoliv dokonalá, ale přesto příjemná, nenudící podívaná plná nejrůznějších překvapení. Časem na kapku přepálené scénáristické fórky pozapomenu a podívám se rád znovu. Sean Connery má šmrnc a přitažlivost Catheriny Zeta - Jonesové cítím i já. Kdyby tam byli i nějací mladí pěkní kluci, byl bych úplně spokojen. Výborný film po těžkém pracovním dnu, kdy chcete jen vypnout a nechat se vést kostrbatým, ale přesto svůdným dějem. ()

Rocky62

Entrapment patří mezi devadesátkové Hollywood spektákly, pro které mám slabost i přes jejich neduhy. V tomto případě je kladů stejně jako záporů. Mezi největší plusy patří vcelku uvěřitelná chemie mezi hlavním duem, velmi výmluvné Conneryho mimiky vůči Kátě Jonesové a samozřejmě patrně legendární trénink mezi "lasery", při kterém se nejednomu chlapovi splaší kobyla. Mínusem je naopak poněkud děravější scénář, pár hluchých míst a nelogické scény( rádoby neviditelný únik z hotelového pokoje, přeskakování mezi vlaky). Čirá popkornová zábava, která neoslní ani neurazí. ()

TeeAge

| Scenár: Ronald Bass, Michael Hertzberg | Hudba: Christopher Young | Produkcia: Sean Connery, Michael Hertzberg, Rhonda Tollefson | Distribúcia: 20th Century Fox | Štúdio: Regency Enterprises | Rozpočet: 66 miliónov $ | Tržby: 212,404,396 $ | 70% Film s miestami poúsmevnými nelogickosťami v deji a technike, no s krásnou Catherine Zeta-Jones, na ktorú pohľad dáva zabudnúť nielen na chybičky, ale aj na ostatných zúčastnených ;) ()

lamps

"Průměr", řekli byste laicky poté, co vám kamarád odvypráví děj a vylíčí vrcholné scény. Jó, to by tu ale nesměl být šarmatní zlodějíček Connery, co si na Silvestra dopřává miliardové lupy, nejkrásnější herečka všech dob Catherine Zeta-Jones, která se umí proplétat mezi neviditelnými lazery jako nikdo na světě, a hmatatelný náboj, který doprovází jejich společné scény a vytváří tak silnou intimní atmosféru, že příběhově hluchá místa se stávají stejně příjemnými jako celý zbytek snímku. A ten "romantický" akční závěr je opravdu velmi pěkně a efektně natočený... Takže s průměrem na mě nechoďte, minimálně kvůli té Catherine na to prostě nemohu přistoupit. :-) 80% ()

• Catherine Zeta-Jones byla ve scéně, kdy ji Sean Connery v noci překvapí, pod dekou úplně nahá. (B!ker)
  • Catherine Zeta-Jones predvádzala väčšinu (niektoré zdroje uvádzajú všetky) lezenia a gymnastiky na krokve počas scény „Ukradol som Rembrandta“ na Macovom hrade. (m.a.t.o.)
  • Pôvodne mal film režírovať Antoine Fuqua. Chcel, aby film obsahoval veľkolepejšie akčné scény. Fuqua si predstavoval pomerne veľkú, impozantnú automobilovú naháňačku v scéne, kde Gin a Mac utečú od temného obchodníka so starožitnosťami a vrcholná lúpež mala obsahovať viac vyspelých technológií a oveľa zložitejší únik. Avšak Sean Connery nebol spokojný s Fuquaovými plánmi, a tak sa musel porúčať. (m.a.t.o.)

Časové pásmo bylo změněno