Past

Vyšetřovatelka pojišťovny Gin (Catherine Zeta-Jones) přesvědčí svého šéfa, že jedině ona je schopna chytit exkluzivního zloděje Roberta "Maca" MacDougala (Sean Connery) do nastražené pasti - sama se bude vydávat za profesionálního lupiče. Společně pak, přes vzájemnou nedůvěru, naplánují bombastickou akci v předvečer roku 2000. Hra může začít! Ale kdo je tu kočka a kdo myš? (Bontonfilm)

genetique

S odstupom času si tento film nechávam vychutnávať oveľa viac sprístupniť ako kedysi. Connerymu sa na staré kolená ešte zacnelo po svižnejšej roličke a keďže sa jedná o jeden z jeho (zatiaľ) posledných filmov, predsa len začína mať väčšie čaro. Rovnako ako Catherine. Takže presne ako vraví 'POMO', parfém, ktorý vonia možno nie na prvý krát, ale postupne som si naň zvykol. A napínavosť treba spomenúť tiež. 75%. ()

Master19

Zaručuju vám, že až se pronudíte reklamou na Petronas v 3D kině v přízemí a konečně vás pustí na tu kratičkou chvilku na mostek mezi věžemi, určitě si na tento film vzpomenete. Petronas Towers jsou nejen nejvyšší dvočata na světě, ale i jedna z nejfotogeničtějších budov, co znám a je dobře, že si mohla zahrát v tomto snímku, který má díky Connerymu relativně slušnou úroveň. Mohlo to dopadnout mnohem hůř. ()

TeeAge

| Scenár: Ronald Bass, Michael Hertzberg | Hudba: Christopher Young | Produkcia: Sean Connery, Michael Hertzberg, Rhonda Tollefson | Distribúcia: 20th Century Fox | Štúdio: Regency Enterprises | Rozpočet: 66 miliónov $ | Tržby: 212,404,396 $ | 70% Film s miestami poúsmevnými nelogickosťami v deji a technike, no s krásnou Catherine Zeta-Jones, na ktorú pohľad dáva zabudnúť nielen na chybičky, ale aj na ostatných zúčastnených ;) ()

eraserhead666

Byly doby, kdy jsem měl příběhy o zlodějích hodně rád. Jen mi dneska mnohé přijdou zbytečně překombinované. Třeba jako tenhle. Jako kouká se na to hezky, jen u toho člověk musí vypnout mozek, je to zajímavě obsazené (Rhames, Connery, Patton), ale Zeta-Jones na mě nikdy nefungovala. Stejná zívačka jako Megan Fox. 2.5* ()

Iroquaise

Kdysi jsem z toho filmu odcházel dost zpruzenej. Trailery mne hodně navnadily a výsledek mi připadal nudný, bez akce ( chybí avizovaná automobilová honička - pravděpodobně po scéně krádeže v obchodě se starožitnostmi, ale to je jen můj dohad). S odstupem je to velmi příjemně obstarožní, sevřené pokoukání. Ona absence akce filmu neškodí, naopak. Nejde totiž o akční film, ale o komorní krimi s prvky thrilleru a ironickým humorem....více zde...http://blacklsays.blogspot.cz/2012/08/past-entrapment-r-j-amiel-1999.html ()

• Vlaková stanice Pudu, na které se odehrává zácěrečná scéna, se v Kuala Lumpur opravdu nachází. (Matej.Mirejo)
  • Catherine Zeta-Jones byla ve scéně, kdy ji Sean Connery v noci překvapí, pod dekou úplně nahá. (B!ker)
  • Bedford Palace, ze kterého hlavní hrdinové kradou čínskou masku, se ve skutečnosti jmenuje Blenheim Palace a leží v Oxfordshiru. (FoxMulder)

Časové pásmo bylo změněno