Dobrodruh a hledač pokladů Jackie odvážně získá v jednom starobylém městě v poušti zbraň patřící k výzbroji bohů. Ovšem strážci zbraní nejsou ochotni vzdát se svého pokladu. Členové kmenu unesou Jackieho přítelkyni Loreleii, aby ho tím přinutili k vydání všech zbraní patřících k výzbroji bohů. Vysvobození dívky není snadným úkolem, jelikož na cestě jsou uložené různé nástrahy, číhají na něj odvážné amazonky a zlostný čaroděj. Jméno Jackie Chan je už dobře známo nejen mezi milovníky bojových umění, kteří se kochají pohledem na jeho bravurní kung-fung scény, ale okouzlují nás i jeho komedie. Samozřejmě i v tomto filmu se setkáme se spoustou humoru, který je pro něj tak charakteristický a na konci se zasmějeme nad kopancemi při natáčení scének. (Klub Publishing)

Scraffy

Mám slabosť pre podobné filmy s Jackie Chanom. Jeho kreacie sú veľmi dobré a jeho vtípky tiež. Veľmi dobrá a svižná komédia. ()

Baki

Vzpomínky z mládí na tuto akci přídávají hodnocení hodně. Ale co člověk nadělá? Jinak hodnotím dokonalou akrobacii Jackieho. ()

MaxForValue

Typická instantná "nudle" Jackieho Chana. Kopec akcie nahráza slabý scenár, zopár vtipných momentov zase supluje niektoré totálne nezmyselní hlášky. Milovníci akčných sc=n si prídu viac-menej na svoje, my ostatní viac menej nebudeme mať čo hodnotiť. ()

mikhail

Čínsky Indiana Jones v plnej polnej! Absolútna klasika kung-fu filmov, ktorú som snáď videl 10-krát. Výborný príbeh s kopou super vtipov. Tento film snáď nikoho nemôže nechať chladným :) ()

seba

Nejvíc mne pobavilo asi tak prvních 10 minut. Pohled na mladíka Jackieho Chana a akce s černochy. A nebýt přítomnosti Chana, zbytek bych zařadil do kategorie B až D filmů. Za řeč stojí už jen bitka se čtyřma ženskejma. Relikvii 2 už v klidu vynechám. ()

smrtubohem

Jackieho filmy nikdy nebyly vážné, o zápletku v nich opravdu nešlo. Komediální prvek je fajn, ale poslední snímky typu Cesta kolem světa... jsou už trochu moc. Nicméně obě Božské relikvie jsou parádním dobrodružstvím plným kaskadérských kousků, bitek a vtipu, kterým na dokonalosti ubírají pouze nesnesitelně ječící a poněkud hloupé hrdinky po Jackieho boku. ()

Insomniac

Raz? Dvakrat? Viac som sa nezasmial a zbytok casu nuda... Ak by tu neboli ani tie akcne sceny, tak idem este nizsie. Pripominalo mi to nejaku nepodarenu rozpravku, aj ked sa Jackie snazil ako chcel. No a bez neho by som nedal asi ani hviezdicku. Je to strasne precenenovany film (17.5.09 - 80%). ()

Stanmi

Jackie tentokrát jako lovec pokladů pomáhá svému kamarádovi Alanovi vysvobodit jeho přítelkyni ze spárů kultu Materialistů. No Jackie rozhodně za svou kariéru natočil lepší filmy, druhou stranu i pár horšich. Božská relikvie je někde mezi. Příběh jako takový není špatný, ale není podán tím správným způsobem. Například vyobrazení hlavních nepřátel tedy kultu vyvolává spíš úsměv než obavy, protože ačkoli jsou prezentováni jako požitkáři a výrobci drog, tak vypadají jako ti nejzbožnější katoličtí mniši, ještě k tomu se modlí k jakémusi dračímu bohovi, což na to, že jsou Evropané je poněkud zvláštní a navíc jejich hlavní centrálou je ošuntělý barák kdesi v Chorvatsku. Druhá moje výtka bude směřovat k Alanu Tamovi, který měl být spoluhráčem Jackieho jako ve zlatých časech Sammo Hung, ale bohužel Alan propadl na celé čáře, ačkoli právě jeho postava ustrašeného zpěváka měla být ta vtipná, tak je pouze otravná. Na druhou stranu máme na začátku a na konci dvě povedené bitky a samotný konec také zlepšuje celkový dojem. Božská relikvie není film bezchybný, ale je koukatelný a to je hlavní. ()

rodier

Kultovni snimek. Patri mezi filmy, diky kterejm jsem rad za Internet. Clovek se muze o filmu dozvedet radu zajimavejch informaci, coz v 90tejch letech neslo. I kdyz je tam par blbosti a celkove je to docela infantilni, ale takove nam za 20 let budou pripadat i filmy z dnesni doby... MImo jine, ve verzi od Intersonicu nakonci i ukazuji jak spadl a zas tak spatne to nebylo. Normalne byl pri vedomi, ale tekla mu krev z ucha. Akorat teda zotavoval se asi pekne dlouho kdyz mu behem te doby narostli vlasy. A zaverecnou pisnicku zpiva on sam :) ()

Jackie Chan v Expendables 3

Jackie Chan v Expendables 3