Dobrodruh a hledač pokladů Jackie odvážně získá v jednom starobylém městě v poušti zbraň patřící k výzbroji bohů. Ovšem strážci zbraní nejsou ochotni vzdát se svého pokladu. Členové kmenu unesou Jackieho přítelkyni Loreleii, aby ho tím přinutili k vydání všech zbraní patřících k výzbroji bohů. Vysvobození dívky není snadným úkolem, jelikož na cestě jsou uložené různé nástrahy, číhají na něj odvážné amazonky a zlostný čaroděj. Jméno Jackie Chan je už dobře známo nejen mezi milovníky bojových umění, kteří se kochají pohledem na jeho bravurní kung-fung scény, ale okouzlují nás i jeho komedie. Samozřejmě i v tomto filmu se setkáme se spoustou humoru, který je pro něj tak charakteristický a na konci se zasmějeme nad kopancemi při natáčení scének. (Klub Publishing)

honajz2

Hurá, první hongkongská komedie, u které jsem se opravdu bavil a která se mi opravdu líbila! Tak přece jenom taková existuje... Pár nepovedených a lehce trapných scén se sice našlo, ale naštěstí jich bylo natolik málo, že mi to zážitek z filmu nijak zvlášť nekazilo. Jinak mě to totiž skutečně chytlo - je to příjemně ztřeštěné, se slušnými akčními scénami, sympatickými postavami, podmanivou atmosférou, nemalým počtem vtipných scén a to mi u takového typu filmů ke spokojenosti bohatě stačí. A určitě si to někdy rád pustím znova :-) 4* ()

ZoltanCZ

Parádní oddychovka, škoda že působí vcelku lacino. Nicméně i po letech pobaví, a dá se na ni dívat stále dokola. 7/10 ()

Martin741

S diablom bojoval uz samotny Schwarzenegger vo filme End of Days .... a daleko pred nim aj Jackie Chan ale s amazonkami, carodejom a kadejakou tou mytologickou cvargou, ktora sluzi na spatnej strane zakona. A ze je Chan vyborny bojovnik / a komik ....../, tato cvarga sa veruze poriadne zapoti pri boji ......... A popritom uz staci len do deja vhodne vlozit par komedialnych vsuviek a fajny film je hned na svete ...... 92 % ()

kaposlav

Opäť som si nechal poradiť starší film, teda riadne starší, ale nepoučil som sa. Počiatkom 90 rokov to bol isto dobrý film, ale čas ponechal na ňom následky. Ťažko je natočiť film, ktorý bude po takmer 30 rokoch stále na úrovni a kráčať s dobou. Intersonic bol špička, ale väčšina filmov po čase ostala druhotriedny brak. Myslel som filmy s akčnou tématikou ako karate, kung fu, ninja, shaolin z ázijskeho prostredia. Toto nebolo až tak zlé, ale už som zvyknutý na niečo lepšie. ()

DruidKarel

1787. hodnocený film: Jackie Chan v jedné ze svých nejlepších rolí. Mám rád přesně tenhle typ filmu, kdy se vám dostane směsice dobrodružství, akce i vtipu. Co jsem nevěděl, bylo, že Jackie Chan si film dokonce i režíroval. Snímek je plný akce a na svou dobu má i parádní vizuální efekty. Kýčovitá hudba k té době už tak nějak patří. Rozhodoval jsem se mezi 4* a 5*, ale nakonec přeci jen není ten film takový trhák, jako je druhý díl. Přes to všechno je to ale skvělý. 4* ()

pakobylka

Co říct ? Zkrátka - božský Jackie Chan ... ;-))) ... Scéna, ve které ho téměř spráskají čtyři baby na vysokých podpadcích, je naprosto zásadní a nezapomenutelná. ()

Juto

Indiana Jones v nenapodobiteľnom štýle Jackieho Chana. Celkovej filmografii Jackieho Chana, je ďalším hitom a filmom s perfektným tempom, ktorý ponúka množstvo kaskadérskych kúskov a úchvatné bojové umenie. 8/10 ()

Šimpy

Jeden z nejlepších filmů Jackieho Chana a můj nejoblíbenější. Miluju titulkové sestřihy nepovedených scen, navíc u tohoto filmu podbarvené senzační písničkou zazpívanou samotným Jackiem. Ještě jedna písnička z tohoto filmu stojí za zmínku. V okamžiku, kdy se Jackie a spol. vydávají na cestu auty a připomíná to road movie. Tak pohodovou písničku jsedlouho neslyšel. ()

c.tucker

Jackie zase předvádí své kousky, které jsou ale v dosti divném kabátě, ale závěr stál za to - finálová bilka se 4 ženskejma byl nářez. ()

Mol

Evropské exteriéry a interiéry mi na tomhle filmu vyloženě vadily. Připomínalo mi to hnus a špínu komunistického východního bloku a k tomu mám odpor. ()

mortak

Reklama na ošklivý Micubishi roadster jezdící po Itálii paradoxně zachraňuje film jednou pořádnou honickou (i když bergmanovska scéna, ve které se Jackiemu o autě i zdá, je opravdu WTF). Škoda, že na závěrečné výbušné finále padl skoro celý rozpočet, takže mimo úvodní parodie na Indyho sledujeme po většinu stopáže vatu, vatu, vatu, což znamená Chanovy vtípky a obličeje. Ovšem nejvíc sráží film dolů otravný sidekick Alan Tam,popový zpěvák typu Biebera. Chan se od levných bojových cecek posouvá k beckovym akčním komediim a snaží se proniknout na západ. Levná kopírka ale nebyla to pravé. ()

otík

Těšil jsem se na bláznivinu po Chanovsku, ale byl jsem hluboce zklamán. Sice pár slušných soubojů, ale jinak nuda, ani moc velká sranda to nebyla, chyběl spád a lepší střih. Rozhodně slabší než výborná dvojka. ()

Rockwood

Tohle je snad první film, co jsem viděl s Jakcie Chanem. Už je to dávno co jsem ho viděl, a když se na něj teď podívám, tak si říkám na co sem se to probůh díval. Každopádně když se na to chvilku dívám, tak mě ten film znovu nadchne. Sice ten příběh je už trochu naivní, ale i tak se mi to líbí. Jackie Chan tam předvádí suprové kousky, které jsou občas i k zasmání. Já tomu dávám plný počet. ()

bartias

Jackie Chan ve formě předvádí efektivní souboje i lehce infantilní vtípky a servíruje jednoduchou zábavu bez zbytečného namáhání mozku v dobrodružném koktejlu inspirovaném úspěchem Dobyvatelů ztracené archy.. A jde mu to dokonce i se zlomenou nohou. ()

eye candy

v Jugoslávii přišel Jackie o jeden ze svých sedmi životů . Při jednom z kaskadérských kousků se s ním zlomila větev a Jackie spadl z 6 metrů po hlavě na šutr. Auu ()

Jackie Chan v Expendables 3

Jackie Chan v Expendables 3