Darylove (Anthony Michael Hall) prázdniny v Los Angeles sa začínajú brutálnou vraždou jeho brata a jeho švagrinej. A to všetko preto, lebo Daryl si na letisku vzal nesprávnu tašku plnú heroínu v hodnote niekoľkých miliónov dolárov. Teraz ho pre vraždu hľadá polícia a priekupník, ktorý chce svoj tovar späť. V sprievode mladej herečky se snaží prežiť a dokázať svoju nevinu. (helljahve)

Lacike

Neviem čo a matroš pri sledovaní nadšenci typu vegetol alebo Wacoslav chlastali, ale ja som ho nemal, takže som sa pri tomto filme neskutočne nudil. Vidlák sa vo veľkomeste zapletie do spleti šialených situácií a mňa tieto absurdné scenáristické zvrat(k)y nebavia. Tentokrát to nezachránila ani klasická osemdesiatková atmosféra. 4/10. ()

Martin741

Nechapem vysoke hodnotenie tohoto filmu. Hodne to prepadlo a Anthony Michael Hall /Blazniva Dovolena 1983/ po tomto dlho nic kvalitne nemal na ucte. Ono ten herec nevie hrat, film je postaveny len na akcii a dost slaboduchom pribehu. Mne este ten pribeh prisiel aj hodne predvidatelny : 50 % ()

John80

Prázdniny sa začinaju pre mladeho chlapca vraždou brata a jeho ženy kvôli nedopatreniu prebratia kufru na letisku 3* ()