Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Leighton s Amandou předvádějí Jasonovi jeho průlomový vynález. Daniela a Jason číslo dvě pořádají večírek. (Apple TV+)

Recenze (7)

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jako vážně? Takže ta vražda byla zbytečná? Díky tomu začíná být role psycho-lesby dost účelová (a začínám na ni být alergický). Také stále nemůžu uvěřit, že by manželka nepoznala, že má jiného chlapa. Dále “blond černoška”. Tak ta evidentně vlezla do “jiných dveří”. Tím se ale dostáváme k jádru pudla. Jak #2 věděl které použit, aby se dostal do správné reality “bez potratu”… začíná mě to štvát a má tolerance končí. ()

Ahsoka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Aj v tretej epizóde si seriál drží úroveň. Síce sme si tak jemne časovo poskákali, ale nič, čo by extra vadilo, pokiaľ na to v budúcnosti nedoplatíme. Príbeh je strhujúci a zatiaľ každá epizóda niečim prekvapuje. Takmer všetky charaktery pekne metamorfujú. Celkovo mi však chýba hlavne kvalitnejšia hudba, ktorá by vo vypätých situáciách mohla umocniť emóciu. ()

Reklama

Script odpad!

všechny recenze uživatele

Předchozí díly dali aspoň divákovi možnost uvažovat o tom do jaké situace se hlavní protagonista dostal a jak z (obou úhlů) pohledu dvou postav, které se znají v jiných verzích sebe sama (která učinila v minulosti nevratná rozhodnutí) musí být tato situace obtížná na pochopení. Tenhle díl je surový odpad, který všechno z předchozích dílů hodil stranou a zanechal divákovi zahořklou pachuť nad logičností postav. Nasazení zvratových událostí, kdy společnost mučí svého zakladatele aniž by ho vyslechli a následně i hlavní protagonista se začne chovat jakoby to všechno co se mu děje byla součást jeho plánu (jako WTF) pohřbívá veškerou logiku. Alespoň nám hezky ukazují, že hlavní protagonista seriálu je ve všech rovinách manipulátor a není důvod mu fandit a ani jeho kreténským kolegům, kteří vraždí bez jakéhokoli smysluplného důvodu. ()

pallok 

všechny recenze uživatele

Tomuto seriálu zatiaľ vévodí éterická Jennifer Connelly, v momente, keď vstúpi do deja, seriál dostáva grády. Ale na to, aby to utiahla do zdarného konca asi nemá. Tipnem si - pribudnú votrelci z vesmíru alebo? Vlastnosti kocky budú rozšírené o ďalší rozmer - postupnosť meter - štvorcový meter, kubický meter, meter na štvrtú (používaný v statických výpočtoch), a pribudnúť by mohol meter na mínus jednu dvanástinu reakčného času brzdovej kvapaliny na nohu ovládajúcu spojkový pedál elektromobilu. Bodka. Seriál sa mi zatiaľ páči tak cca na 3apol*** ()

erpe 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pořád stejný... Táhne se to jak sopel, chování postav je často divné a nereálné...no co už, je to sci-fi. Ale potom bych teda rád nějaký to sci nebo fi už rád viděl. Zatím se nemám v ději o cokoliv opřít, jen doufám, že to nebude nepřehledná motanice, která bude mít třeba osm hodin celkovýho času, ale jevit se bude jako dvouletá nuda :-( ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama