Soukromá škola

• slovenský

Súkromná škola

Komedie / Romantický

USA, 1983, 85 min

Samý blbý pády, erekce, kluci přestrojený za holky, prsa jedoucí na koni.. režisér zřejmě s potěšením zachytil skutečnou atmosféru podobných škol (těžko říct, jestli jsem teď ironický). Jo, je to legrace, drazí, American Pie existuje už od začátku osmdesátejch let. Jaké zjištění! Tak jednosměrný, hloupý, absurdní a bez příběhu, až jsem se chvílema bavil, jelikož divácky míň náročný to v jednu ráno snad ani udělat nejde ... Deset babek na to, že si sundá blůzu, ale kozu neuvidíme!(16.11.2013)

• Bobik9

59%? Nesmysl! Totální meganesmysl! Kdybych se nedržel pravidla, podle kterého film, který dokoukám do konce dostane alespoň 1*, tak tomuhle dám s klidem odpad! Naprostá sra*ka! O čem to vlastně bylo? Hlavní pár je dvojka nejdementnějším američanů, jaké byste si mohli přestavit. Nevědí, jak si zašu*at. Fakt problém. Potom je tam druhý pár. Nejhnusnější holka celého filmu a její úchylný přicmrndávač, který chce ojet kozatou krávu. Čekal jsem hodně jiný film. Čekal jsem vtipy ve stylu osmdesátkových prciček, ale tuhle Soukromou školu bych zavřel.(3.4.2018)

Sexi komédia,ako stvorená na Silvestra.Humor hlavne o sexe a aj keď je to sem-tam trochu trápne a hlavne nereálne,má to svoje kúzlo,je to sranda a ešte raz;je to sexi.Pheobe a Betsy boli v tej dobe vážne krásne a soundtrack je bomba (ak máte radi osemdesiate roky),takže na odreagovanie,oddych,na párty - k tomu pivko a jointa - ideálne.Je to skôr na 60%,ale chcem tomu trochu pridať.Štyri hviezdy(1.11.2012)

Na tuhle teenegerskou komedii si pamatuji ještě z počátku 90. let, kdy jsem byl školou povinný. Nejvíce se mi tehdy líbila Jordana hopsající na koni :-) Rozhodně je to komedie, která ničím neurazí, protože tehdy ještě dobře věděli, kde je ona pomyslná hrana mezi komickou situací a trapností. Možná je jedna hvězdička navíc z nostalgie, ale mi se prostě humor typu "jaký je kurz, že vytáhne kozy z chlívku" docela líbil.(29.3.2011)

Jedna z prvních komedií na téma středoškoláci a sex. A myslím, že to, co by dnešní teenageři zvyklí na mnohem drsnější varianty těchto středoškolských komedií považovali za slabý odvar, bylo asi v roce 1983 docela dost! Prostředí prestižní soukromé střední školy pro dívky a hned v sousedství pro mladíky z lepších rodin... komické postavy - ředitelka školy, staří učitelé, rodiče, studenti, scény s převleky, ...byla to legrace a úplně to stačilo. A je jen škoda, že se ty dnešní verze (Prci prci prcičky, Holky to chtěj taky, Sexy ptáci apod.) dostaly k tomu, k čemu se dostaly. PS - bylo to TV s českým dabingem začátkem 90. let, tak se divím, že to nikdo nezná(8.10.2003)

• - Natáčení filmu probíhalo v rekreačním středisku Cheviot Hill v Los Angeles. (Terva)