Série(2) / Epizody(21)

Recenze uživatele Ivuse k tomuto seriálu (2)

Season 1 (2011) (S01)

Hmm, jak jen tohle popsat, aby to nebyla změť nepochopitelného? :-D Dojmy z prvního dílu: Důkazy ukazují na někoho, pak zjišťuji, že tahle osoba to neudělala.. ukazují se další... ne, ta to taky není... tak možná to bylo takhle... ne, tak taky ne? Dobře, já se vzdávám, vyřešte si to sami. :-D Tenhle případ je brutalita, závěr případu mě odzbrojil a já na konci možná vlastně ani nevím, kdo byl oběť... Tak a teď už trochu srozumitelněji. Případy nám nevrhnou všechno na bílém podnose tak, že hned na začátku všechno víme. Ne, řešíme je pěkně s nimi, s nimi si vytváříme domněnky a závěry, s nimi procházíme úvahami, s nimi prožíváme nepochopení a beznaděj, s nimi jsme prostě u všeho. Naše závěry velmi často utrpí smrtelnou ránu a zjišťujeme, že jsou zcela špatné. Ale nebojte, nemýlíme se jen my, ale i naši hrdinové. Myslím, že dva případy jsem vlastně možná ani nepochopila. :-D Tak k hlavním hrdinům: vedoucího týmu Yeo Ji Hoona (Joo Sang Wook) je možné velmi často zaměňovat za skutečné monstrum a já vám to jistě nebudu zazlívat, na druhou stranu je to charizmatickej chlap, tak mu to odpusťte. :-) Ezoterickou Nam Ye Ri (An Jo) jsem na začátku nemohla vystát, hlavně v prvním díle, ale pak se začala zlepšovat a přiznávám, že jsem si i ji oblíbila. Kdo mě ale dokonale chytil hned od prvního záběru byl detektiv Baek Do Shik (Kim Sang Ho) - čím, to já fakt netuším, ale hned od začátku mě zajímal nejvíc. Asi proto, že jsem věděla, že to je ten, který má srdce na pravém místě a bude to ten správnej starší kolega. :-) No a pak samozřejmě miláček Park Min Ho (Choi Woo Shik), ten jeho nakažlivý optimismus a vtipkování... Za mě 5*, protože to byla velmi rychlá jízda, a to jak s jedničkou, tak s dvojkou. ()

Season 2 (2013) (S02)

Páni, ještě, že jsem obě série zhlédla až teď, když už jsou dvě! Nedovedu si představit to otřesné čekání na druhou po konci té první. :-D Monstrum se stává lidštějším a zapomíná na minulost, ezoterická slečna už vlastně ezoterická vůbec není, starší kolega je pořád správnej (možná ještě správnější) než v té první a miláček je ještě víc optimistickej a roztomilej. Případy jsou opět zamotané až hanba, ale já jsem chytřejší a tentokrát to nechávám radši na nich a nic si nedomýšlím, stejně tomu houby rozumím. Bez mučení přiznávám, že moje domněnky jsou asi v 85 % stejně úplně blbě. ()