Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mladému newyorskému architektovi Michaelu Lewisovi se momentálně opravdu daří, právě dostal lukrativní zakázku na vypracování návrhů na pětihvězdičkový hotel v Londýně. Jen kdyby ho netrápily ty podivné vize a noční můry. Po příletu do Londýna se situace rozhodně nezlepší, Michael dokonce začíná vidět lidi, kteří nejsou. Že by to mělo cosi společného s masovým vrahem, který právě řádí v britské metropoli? Jasné je, že Mike vidí duchy zabitých. Vše se stává ještě podivnější v momentě, kdy za Michaelem přichází neznámá žena, kterou před tím porazil autem. Tvrdí, že byl vybrán, aby napomáhal duchům v přechodu na druhou stranu. Ve městě bují zlo a on je jediný, kdo ho dokáže zastavit. Duchové jeho vidinám věří, ale co lidé? (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (26)

NeverEver 

všechny recenze uživatele

Takova "C"ckova ducharina. Na horor to ma moc malo napeti a desu, do kriminalky prilis predvidatelny dej, do komedie malo vtipu a na pohadku az moc mrtvych deti... takze uz jen zbyva docela sympaticke obsazeni a par leknuti. A jedna technicka polemika - nevim proc duchove nejsou videt v zrcadle, kdyz naopak ve vsech/vetsine takovych filmu se objevuji duchove prave v zrcadlech??!! No mozna mel scenarista rad upiry a nejak to namichal... Priste by to chtelo silnejsi davku, a ne tenhle osmkrat vylouhovany cajicek. ()

honajz 

všechny recenze uživatele

Na televizní film velmi slušná kamera, výprava a napětí. Podle konce soudím, že zkoušeli, jestli by se film nechytil jako pilot pro možný seriál nebo další díl (které by se mi obojí myslím docela líbilo). Slušné herecké výkony a celkově dobrý casting, a i když nakonec člověk zjistí, že v rámci duchařiny už i tento byl použit, tak tady za prvé nechybějí prvky mysteriózna (včetně všech odkazů na Alenku v říši divů - dokonce i socha věže je v hotelové hale, a to nemluvím o králíkovi /hned několikrát!/ a jménu té holčičky) a za druhé to má určitý nadhled a vtip, čímž je to hodně osvěžující, když se to nebere tak vážně. ()

Reklama

Terva 

všechny recenze uživatele

Paul W. S. Anderson se pustil do dalšího hororu. No, uvidíme. CITÁT - Jsem v Londýně teprve dva dny. Zabil jsem. Zdemoloval auto za 70 000. A 21 lidí mě......................................nenávidí. Všechno jde dobře. Mysteriozní kriminální thriller, který má sice nepovedenou kameru ( mě se nelíbí ) a tak trochu divný střih, ale svým zajímavým nápadem a duchovní stránkou je lehce přitažlivý. Architekt, který se dostal do podivné situace, je jednadvaceti duchy veden k vyšetření série brutálních vražd spáchaných na dětech. CITÁT - Na amatéra je to dobrý. Sice ne moc dramatická ani hororová podívaná, ale zato je to slušná detektivka. Vidění je lehce nadprůměrný snímek ve svém žánru. ()

Rodriguez 

všechny recenze uživatele

Mysteriózní a půvabný thriller s jednoduchou zápletkou, kdy restaurátor dostane výhodný kšeft proměnit staré sídlo do nového kabátu. Avšak při návratu ze sídla, kde se potkal s tajemnou dívenkou, srazí na ulici starou paní. Ta mu umírá v náručí s jeho jménem na rtech a při volání o pomoc na něj všichni z okolních přihlížejících jen bezduše koukají. Od policie se dozvídá, že byl zázrak že paní vůbec vstala z postele a dostala se takto ven z ústavu, kde byla dlouhá léta držena. Další den se setkává s jejím právníkem v jeho "kanceláři", kde dostává tajemnou skříňku a dopis... ()

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Jednoduchý mysteriózní TV detektivka plná duchů pomáhající hlavní postavě příběhu rozplést sérii vražd. Příběh je odvyprávěn lehce a srozumitelně. Ponurá atmosféra zapříčiňuje trochu toho napětí, ale ne zase moc. Na televizní snímek ani nejsou špatné speciální efekty. Herecké výkony průměrné. Zkrátka se jedná o povedenou duchařinu nenutící při sledování moc přemýšlet a na víkendový večer se velice hodící. ()

Galerie (26)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení probíhalo v anglickém Londýně. (Terva)

Reklama

Reklama