Lyžařská škola

Steve Hunter

Damian Lee

Kostýmy:

Kate Healey

Jasná snaha parazitovať na Summer School (dvaja hlavní predstavitelia plus názov), akurát o iks tried horšie. V podstate je to kravina, príbeh to nemá, scénky vtipné nie sú, postavy sú všetko len nie sympatické ... no ten 80s fetiš (tie kombinézy!!!), soundtrack (Gary Numan!), silikónové krásky bez hanby a najmä genius loci rokov pohodových 80tych zaručujú príjemné pozeranie pre fanúšikov dekády (aj keď film bol nakrútený v roku 1991).(27.12.2011)

Ski School je kombinace komedie, akce a touhy po sexu. V lyžařské škole zná každý skupinu "osm", kde je nejlepší parta. Boss Dave a členové Frtiz a Ed neznají žádné milosrdenství, pokud se jedná o legraci. Dokud se neobjeví Johnny Roland - nezdatný borec v lyžování a miláček děvčat. Stáva se silným konkurentem a proto ho parta "osm" tajně natočí na video. rivalita mezi Johnym a Reidem končí krkolomnými lyžařskými závody.(31.12.2008)

• Jamal

SKI SCHOOL - je kombinace komedie, akce a touhy po sexu. V lyžařské škole zná každý skupinu "OSM", kde je nejlepší parta. Boss Dave a členové Fritz a Ed neznají žádné milosrdenství, pokud se jedná o legraci. Dokud se neobjeví Johny Roland - nezdolatelný borec v lyžování a miláček děvčat. Stává se silným konkurentem a proto ho parta " OSM " tajně natočí na video. Rivalita mezi Johnym a Reidem končí krkolomnými lyžařskými závody.(16.2.2006)

• Tommassi3

"Před dvěma dny jsem měl mimotělní zážitek.." Zcela mimo jsou i tyhle kokosy na sněhu..(14.10.2016)

• Dexter1

Film, ktorý okolo humoru ani len nechodil. Jediné čím naozaj zaujal boli hektolitre piva a veľké množstvo obnažených dámskych predností. A za to pivo a kozy dávam túto *. Ináč je strašná hlúposť a sám sebe sa divím, že som to vôbec dopozeral.(25.12.2009)

Tak tuhle bláznivou komedii jsem viděl asi nejvíckrát ze všech uživatelů na celém serveru. Vždycky když jedem k babičce, tak se díváme na tohle - je to sice blbost na dvanáctou ale ja to prostě můžu pořád :)(30.10.2007)

• c.tucker

Dost trapná podívaná, hlavně dialogy jsou naprosto bezduché a tupé. Děj je nic neříkající a lyžařská akce je do něho vložena jen tak nazdařbůh. Jediný důvod proč dávám tak vysoké hodnocení, je závěrečný sjez.(27.1.2009)

• ad

nene, tady nezafunguje ani nostalgie, už v šesti letech jsem se u toho děsně nudil(24.8.2008)

Dosť naivný a miestami trapný film, ale z nostalgie dám za 3*. U nás to vydal Intersonic pod názvom Ski Academy 2.(20.12.2006)

Na prekvapenie, celkom príjemná a vôbec nie zlá vec... No vážne!!(7.2.2009)

Ski akadimii svého času, aspoň teda u nás, celkem frčela... Je tam pár dobrých hlášek i směšných věcí. Asi po 10 letech jsem ji viděl znovu a už to nebylo úplně ono. Špatné to rozhodně není, ale ani dobré...Zkrátka a dobře 3*.(10.12.2008)

• lili6

Snad první film, který jsem viděla a nebyla to pohádka:) i z nostalgie to je za ** (jinak je to teda hrozná blbost:) )(3.2.2009)

• chalp

Tieto ultra nevtipné komédie fakt neznášam.(7.2.2009)

blbostka, ktoru si vzdy rad pozriem, jednoducho mam slabost na filmy odohravajuce sa v lyziarskom stredisku :-D(5.11.2012)

Tahle komedie je naprostá pohodička. Natáčela se ještě v době, kdy komedie byla založena na smíchu a ne na "to je tak trapný, až je to směšný." A koho lyžování nebere, namusí si lámat hlavu, mnohem víc se ve filmu řeší pití, mejdany a kozy. A hlavně neskutečná porce srandy. Původně jsem chtěl dát 4, ale když tak vzpomínám na všechny scény, musím opravdu ocenit ryzí humornost a nezkaženost "trapnovtipem." Jednoznačná volba na večer s přáteli!(25.9.2013)